Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sve gore i gore

znam da je tema aut, ali ne mogu jednostavno doći sebi, šta rade ovdje one koje ne odgovaraju na upite, da i za njih otvorimo crnu listu ;-) pitaš zamjenu ne odgovara a logirana, pitaš za kupnju, ni to nekima ne odgovara, pa šta ćeš tu smolu ti tvoju, ako si nezainteresirana za išta.... :@ najbolje da im se molba upitu s taksenim markama i ovjerena kod javnog bilježnika.
2016 06 24
bome, toliko je trulo postalo ovdje, prije sam stalno na forumu visila, a ssad je to sve netslao...teme u banani, dosadne i nitko ništa ne pita.. kad pošalješ upit sajo bahati i krati odgovori...znači odlučim se za svoju prvu kupnju ovdje i pitam kosrisnicu ako mi može pojasnit šta joj neka riječ znači za kremu jer se bavi prirodnom kozmetikom, ona napiše velikim slovima NE, i nakon par dana, mi se javlja da je bila živčana i brzo svima odgovarala...čekaj malo, zaobit ću te u velikom luku jer si bezveze prodavač!! nažalost neki ljudi niti ne shvate uopće da su možda pogriješili ida se trebaju promijenit...ma užas
2016 06 24
zaobići dakako, pa kad se nekima ni prodaja ne čini zanimljiva, pa nađi si ženo drugu zanimajciju... kreći se, vodi djecu u šetnju, stoj na glavi ako hoćeš, ali bjež odavde....ne trati ni svoje ni tuđe vrijeme.... :/
2016 06 24
Baš tak....baš su prave mace.... I sama sam nedugo imala situaciju ..pošaljem upit prije 8 dana, hoću kupiti štikle, 200 su kunića....tražim koju sličicu i mjeru ug....i čekam....a ona se prijavljuje ...i ništ..... I onda sam joj lijepo nakon pet dana poslala poruku a ona meni odgovor ....hahahahaha...brzinski Winxica Lijepo je kad je komunikacija normalna, kad cure odgovore na upit o nečemu, kad prodavač odgovori kupcu sve vezano uz artikl pogotovo kad je riječ o nečemu kaj kupac želi kupiti i to platiti 200 kn. Pošto ste se prijavljivali ovih dana i niste našli vremena napisati dva slova , nažalost nisam više zainteresirana za te cipele. Onaj osjećaj kad vidiš da je netko tu, a ne javiti se.....to stvarno nije ugodno. Lp prije 3 dana, 12:59 xxxxx Na žalost niste u pravu, prijavljuje se prijateljica, a osoba koja će Vam odgovoriti na postavljeno pitanje trenutno nije u mogućnosti. Lijepi pozdrav prije 3 dana, 13:01 Winxica Hm....ak Vi tak kažete, nek i bude. Nema potrebe odgovarati, ohladila sam se od kupnje. Lijepo pozdravljam i nju i Vas. Javila se u roku keks i sad bi ta famozna xxx osoba na naglo surađivala....e sad ja više ne bih...fala. :P :P Jednostavno na finjaka joj daš do znanja i bok!
2016 06 24
11 dana ona mjeri gazište natikača, pa ja bi se omacila tri puta i jednom porodila za 11 dana, tobož prodaje natikače ...
2016 06 24
> neboderka: > 11 dana ona mjeri gazište natikača, pa ja bi se omacila tri puta i jednom porodila za 11 dana, tobož prodaje natikače ... :') :') :') :') :') vaša profilna slika govori više od 1000 riječi ,:)
2016 06 24
ja vise nemam volje za ovo... bas me jedna dama jako razocarala svojim postupkom oko artikla.. a toliko sam ga htjela i bila sam presretna sto sam ga napokon nasla
2016 06 24
Bome nemam niti ja više volje za krpice, odnosno davnih dana sam sve svoje artikle obrisala, od tad sam tu i tamo neku sitnicu samo kupila ovdje no zadnjih par poslanih upita također za kupnju one ne odgovaraju a prijavljuju se...ma užas... :s I da, osobno meni bolje ide prodaja po fb grupama nego ovdje...
2016 06 24
Curke, osobno odgovaram svima i uvijek sam pristojna, al ne mogu reć da je to i s drige strane. Dakle upravo mi je jedna rekla da " Lijepo ja nju treniram tjedan dana" jer sam tražila mjere i to je naglo prešla s vi na ti...mislim WTF??A ja čekala da dođe s puta i javi mjere. Da stvar bude luđa još sam se premišljala bi li uzela pa nosila krojačici. Meni su kupci ljudi, ne automat koji izbacuje novac i u skladu s tim se uglavnom i ponašam. A ove druge, kao što Wings reče, nemam volju s takvima surađivat. Da mi je najnapetije neću uzet..eto..prvo ljudi, onda stvari..
2016 06 24
> Majalike: > Curke, osobno odgovaram svima i uvijek sam pristojna, al ne mogu reć da je to i s drige strane. > Dakle upravo mi je jedna rekla da " Lijepo ja nju treniram tjedan dana" jer sam tražila mjere i to je naglo prešla s vi na ti...mislim WTF??A ja čekala da dođe s puta i javi mjere. Da stvar bude luđa još sam se premišljala bi li uzela pa nosila krojačici. > Meni su kupci ljudi, ne automat koji izbacuje novac i u skladu s tim se uglavnom i ponašam. A ove druge, kao što Wings reče, nemam volju s takvima surađivat. > Da mi je najnapetije neću uzet..eto..prvo ljudi, onda stvari.. Bas sam i ja na takvu naletila. Nasla 2 artikla kod cure i trazila mjere i za jedan jos koju slikicu jer je bila mislim samo jedna. Ona je bila na putu ili nesto pa joj je trebalo 3 dana da to premjeri, pa je nekaj nebulozno premjerila pa ce opet pa to trajalo... I napokon posalje mjere i ja reko uzela bi samo da jos provjerim za svaki slucaj jel ima kakvih ostecenja a ona meni: "ne..oprosti ali zamarno mi je ovo sve.. ne nema nikakvih oštećenja..nisam nikada imala ovoliko pitanja pri ikakvoj prodaji..hoces ili neces..zasto bi uopce prodavala odjecu koja ima ostecenja? odluči se ima i drugih djevojaka koje bi kupile" Eto ti ga na. A s curom izmjenila 5 poruka :D Hoces neces, nema nikakvih pitanja pobogu, a zasto bi neko prodavao ostecenu odjecu , ja fakat ne znam, pa to se nikad nije desilo na krpicama. To je bilo prije mj dana, a i dan danas ti artikli stoje jos u prodaji :') :')
2016 06 24
Je neboderka, prijateljica se prijavljuje ,:) I moj mačak svakodnevno visi na krpicama al nemojte to miješati sa mnom..To nisam ja, to je moja Schauma 8-)
2016 06 24
Zašto bi neko prodavao oštećenu odjeću hahaha!!! Prvi put čujem :D Kaj će ti širina majice, najbolje je napisati veličina univerzalna i hoćeš nećeš :((
2016 06 24
> PetiElement: > Je neboderka, prijateljica se prijavljuje ,:) I moj mačak svakodnevno visi na krpicama al nemojte to miješati sa mnom..To nisam ja, to je moja Schauma 8-) x-) i moj isto , ali šta vrijedi kad niš na profilu nije njegovo.....
2016 06 24
Zašto ne stavite koja cura ne odgovara? Možda nekad i krpice blokiraju..ili ne stiže poruka????
2016 06 24
A što za one kojima pošaljete upit za kupnju, pa ne odgovaraju mjesecima, a uredno se prijavljuju, uređuju artikle i dobivaju povratne za suradnje??? :D :D :D :D :D :D
2016 06 24
1 2 3 4 5 ... 6