Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sve gore i gore

> alina31: > Ja imam osjecaj da ovo ovdje sve stoji ili ja nesto krivo radim??? da, i meni se čini... idu stvari koje koštaju 200+ kuna i neki fensi brendovi. rekla bih da ovdje najviše kupuju cure koje komotno imaju novaca i za kupovati po dućanima, ali eto, ovdje jeftinije prođu, a ekipa kao npr ja (studentica) trenutno nema ni za stvarčice po 30-40kn jer je ljeto i putovanja i svašta pa su ljudi broke. : )
2016 07 07
Po meni ide sve! ;)
2016 07 07
> SilaVila: > Po meni ide sve! ;) Pa eto blago tebi ;)
2016 07 07
> Jopisa: > pa da ako mi se nešto svidi uzet ću to nije bed al neću se mijenjati za nešto što neću nosit.. na profilu mi je sve skoro do 50 kn a ovogodišnje kolekcije... stvarno nisam skupai uvijek sam za dogovor, nema potrebe pljuvat po osobi ako se ne moze dogovoriti.. koliko puta su meni odbili zamjenu pa zamo odgovorim nema problema i to je to.. treba na krpice da se uvede neki bonton ili nesto.. nije nepristojno nekog odbit- cure su započele temu da neki nemaju kulturu odgovorit barem na poruku da ne žele zamijenu ili neke cure žele kupit al se damama neda izmjerit il odgovorit na poruku... uglavnom, mislim da krpice nemaju veze s tim kakvi su ljudi-sto ljudi, sto čudi....svakodnevno se susrećem s ljudima i stvarno se načudim ....na blagajnama u konzumu, billi....ljudi si svašta umišljaju i jako puno ljudi je bezobrazno-ne mislim na blagajnice već na mušterije....meni bude neugodno umjesto njima....i jbg.takvi ljudi su stvarni i kreću se po svijetu pa i tu na krpicama :-)
2016 07 08
> sonja90: > > alina31: > > Ja imam osjecaj da ovo ovdje sve stoji ili ja nesto krivo radim??? > Mislite na prodaju? Krenut ce,sporo je na pocetku jako zbog prevari. Dogovorite sa pouzdanim korisnicama zamjenu da prvi posaljete ili kupite nesto. Da vidjela sam ruksak po stvarno visokoj cijeni a ja ga danas kupila po 3 puta nizoj,zbilja zalosno!!!!!
2016 07 08
Drage moje ja vise neznam sto i kako da pristupim dajem na poklon zamjenu neznam vise koliko sam para spic...na promotivne artikle i znate sto od prodaje 0 bodova još malo i odustajem
2016 07 20
> alina31: > Drage moje ja vise neznam sto i kako da pristupim dajem na poklon zamjenu neznam vise koliko sam para spic...na promotivne artikle i znate sto od prodaje 0 bodova još malo i odustajem Nemoj trošiti novce na te gluposti. Polako i krenuti ce :)
2016 07 21
Pa vise sam potrošila nego uopće kupila na krpica a neke s tvari....uzasno
2016 07 21
Mah koma
2016 07 21
1 2 ... 4 5 6