Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sve gore i gore

> DanijelaTomica: > > Winxica: > > Danijela, dobro jutro ! > > Ženskica draga, sve si to tak lijepo napisala da nakon ovog komentara nema se više kaj za reći. > > Bravooo :D > hvala ti :-) dobro jutro i tebi Flora :-) heheheh, ja moram znati sve Winxice :-) Hahahahahaha.....taj sam dio prošla..... Sad sam na Violeti :P :D
2016 06 28
ma i ja sam i na Violeti :-) ima neko da nije? moja ima 6 god i rekla je da hoće Leona za muža i da kaj kad joj je lepi....
2016 06 28
a rtl kockica već treći put prikazuje ispočetka i moja gleda ko da joj je prvi put :-)
2016 06 28
ne znam što se događa , na krpicama sam već par godina i nisam imala nikada neke neugodnosti , do par dana , prvo mi je jedna uzela podatke i više se nije ni javila , a vidim da se nije ulogirala ima 20 dana , onda sa drugom sam dogovorila primopredaju al se nije pojavila nit javila , onda treća je isto uzela podatke i slj.jutro je iznenada odputovala na more, a kao šlag na kraju jedna mi je poslala br tel da ju nazovem da je zainteresirana za kupnju artikla i. I SVE TO U SAMO 5 DANA :/
2016 06 28
pa znaš da kad krene da te onda ide do kraja....to je samo jedna faza ...bolje da je faza s krpicama nego općenito u životu :-) i zamisli nazoveš, a ono-NAZVALI STE BROJ KOJI SE NE KORISTI, ZA VIŠE INFORMACIJA NAZOVITE SLUŽBU ZA KORISNIKE- Bit će bolje, bit će opet po starom....valjda su ove normalne na godišnjem :-)
2016 06 28
ovo za normalne je šala, jer i ja sam tu :-) :') :') :') :') :') :')
2016 06 28
> DanijelaTomica: > ovo za normalne je šala, jer i ja sam tu :-) :') :') :') :') :') :') ma da dobro to sve kažeš !
2016 06 28
To sa primopredajama zna biti stvarno nezgodno. Teško se uskladiti i svaki put sam dugo čekala kupca,ali su svi došli na kraju. :) Zato preferiram Tisak. Što se tiče prodaja,jučer sam imala 3 prodaje i stvarno su cure za 5,za svaku pohvalu!
2016 06 28
Sve je ovo ošlo kvragu. Opušteno samo, nisu nam život krpice i nepristojne budale koje ovdje zalutaju.
2016 06 28
Ja evo ne znam od kada je nepristojno i bahato odbiti nekog za zamjenu? javila mi se cura za zamjenu neki dan i ajde pogledam ja na profil možda si nešto nađem .. kad ono roba iz 1940tih.. i ja joj pristojno napišem nažalost si nisam ništa našla nisam za zamjenu.. ona kao pa jeste dobro pogledali? ja napišem da jesam ali da mi se ništa nije svidjelo .. i onda kreće pljuvanje po meni kako sam ja bahata i nepristojna kako sam je uvrijedila bla bla... oprosti ono O.o
2016 06 28
> Jopisa: > Ja evo ne znam od kada je nepristojno i bahato odbiti nekog za zamjenu? javila mi se cura za zamjenu neki dan i ajde pogledam ja na profil možda si nešto nađem .. kad ono roba iz 1940tih.. i ja joj pristojno napišem nažalost si nisam ništa našla nisam za zamjenu.. ona kao pa jeste dobro pogledali? ja napišem da jesam ali da mi se ništa nije svidjelo .. i onda kreće pljuvanje po meni kako sam ja bahata i nepristojna kako sam je uvrijedila bla bla... oprosti ono O.o i meni se to znalo događati. ja jesam za zamjene, no frx, ali ih ne forsiram, odn. mijenjam se ako si nađem nešto što mi se zbilja sviđa i što bih nosila. a curke valjda misle da ću uvijek pristati na zamjenu. a šta reći, nastojim ostati ljubazna i u takvoj situaciji, jer mi se stvarno ne da svađati oko par majica ili tajica. ili jednostavno prestanem odgovarati, isključim zvuk i bok.
2016 06 28
pa da ako mi se nešto svidi uzet ću to nije bed al neću se mijenjati za nešto što neću nosit.. na profilu mi je sve skoro do 50 kn a ovogodišnje kolekcije... stvarno nisam skupai uvijek sam za dogovor, nema potrebe pljuvat po osobi ako se ne moze dogovoriti.. koliko puta su meni odbili zamjenu pa zamo odgovorim nema problema i to je to.. treba na krpice da se uvede neki bonton ili nesto..
2016 06 28
ženice, malo off topic, ali vidjela sam da se i to spominjalo. ako vam ne želi ući u razgovore, očistite cookies na računalu i onda napokon radi. eto. ako nekom može pomoći :")
2016 06 28
Ja imam osjecaj da ovo ovdje sve stoji ili ja nesto krivo radim???
2016 07 06
> alina31: > Ja imam osjecaj da ovo ovdje sve stoji ili ja nesto krivo radim??? Mislite na prodaju? Krenut ce,sporo je na pocetku jako zbog prevari. Dogovorite sa pouzdanim korisnicama zamjenu da prvi posaljete ili kupite nesto.
2016 07 06