Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sve gore i gore

> bora1990: > Ja se stvarno ne mogu pozalit,7-8 uplata u zadnja dva tjedna,sve je stvar dobre komunikacije i pristojnosti prema kupcima.i kad su neke bezobrazne uzvratis na najbolji moguci nacin,ne dat im gusta :)) > Pozz :))) Haha, one koje su bezobrazne pravo ne dira kakav si ti u pravilu, vide samosebe pa ono ..dala im il nedala gušta na isto ti dođe..tako da najpametnije je postupit po osjećaju..nekad bit ok, a nekad im i vratit istom mjerom, ugl poanta ne ostat negativno nabijenih emocija zbog neke xy. .me, myself and I.
2016 06 26
Draga, nemam pojma što je Paysafe i volila bih da mi netko objasni..hvala
2016 06 26
Vjerovatno ima i toga da sad puno cura ima internet bankarstvo i neda im se s tim zezati. Recimo da meni cura kaze da je takav način placanja, odustala bi. Naravno uz poruku da uplacujem samo na racun :)
2016 06 26
Ja i daljebnemam nijedan upit😂😂😂😂😂
2016 06 26
Internet bankarstvo je super opcija!
2016 06 27
Meni se nedavno javi jedna korisnica, sa dvije negativne povratne i niti jednom pozitivnom, ja joj naravno odgovorim i ona vise nista. Da bi se ona nakon tjedan dana javila ponovno, jer kako ona kaze zainteresirani kupac je, ja sam naravno sve u meduvremenu prodala jer nije niti rekla da joj sacuvam niti uzela podatke, i ona mene napadne da kako sam ja mogla to prodat, da je to odvratno od mene i eto, onda se ja na kraju osjecam jadno, jer imam iza sebe supeer suradnje i onda tako nesto. Naravno da ako nisi odgovarala tjedan dana sam te otpisala. Ali eto, sto ljudi, sto cudi :)
2016 06 27
Ni vrag da si se i na sekundu osjećala jadno Ivona :o Ne budi bedasta, takve ne zaslužuju ni sekunde vremena, a kamoli tvog jada..
2016 06 27
Znate li koliko upita koji na kraju ne rezultiraju nicim možete izbjeći (time i zivciranja oko ovih koje se poslije ne javljaju ni sa ne bih hvala) ako.... samo.... ..u startu srocite oglas sa jednostavno svim zamislivim podacima i mjerama koje bi netko mogao zatraziti? :) Ja sam prije keljila 2-3 slike i napisala ime proizvoda, sad većinom opišem svaki konac i prepolovilo se raspitivanje ali ostala ista prodaja. (Iznimka su neki artikli koje za jednu šturu frendicu stavljam :/)
2016 06 27
ovdje ima svega, i nasmijem se dobro i skoro pa isplačem sve, al ipak na kraju volim provodit vrijeme ovdje..kada sam počela sa prodajom trebalo mi je par mjeseci da dobijem prve povratne, prvo saam počela sa poklanjanjem stvari i dobila 3-4 povratne i onda je krenula prodaja...ne mogu reći da mi je super, al je ok, đeparac neki imam..i navažnije mi je da je druga strana sretna i zadovoljna dobivenim..isto tako prodajem i na njuškalu gdje je koma, a fejs tako-tako....
2016 06 27
Uljeshura bas tako...ja napisem sve u opisu i ljepo sve poslikam i nemam problema 😎 jer u biti sve im je na izvolte. I ja isto najvise volim takve oglase, vec po mjerama vidim dal ce mi nesto bit ok ili ne. Netko je tu gore spominjao da joj se javila cura sa dvije negativne i niti jedna pozitivna....ja kad se radi o takvim "sumnjivim" profilima se ogradim....kazem da imam vec upit i bok. Ma bolje da i ne prodam, nego da imam problema.
2016 06 27
> neboderka: > znam da je tema aut, ali ne mogu jednostavno doći sebi, šta rade ovdje one koje ne odgovaraju na upite, da i za njih otvorimo crnu listu ;-) pitaš zamjenu ne odgovara a logirana, pitaš za kupnju, ni to nekima ne odgovara, pa šta ćeš tu smolu ti tvoju, ako si nezainteresirana za išta.... :@ najbolje da im se molba upitu s taksenim markama i ovjerena kod javnog bilježnika. ostavljati neutralne. ako se to ponavlja i ponavlja i ponavlja......onda nije normalno. ako ne prodaješ i ne mijenjaš, samo slikaš svoj dakfejs i krpe koje imaš doma....daj odi na neku drugu stranicu
2016 06 27
Poozzzz svima! ja sam takvu temu bila otvorila prije jedno 3 mj kad sam se registrirala na krpice...nije mi bilo jasno zašto ne odgovaraju na upite...sad mi je to sve postalo normalno.... sto ljudi, sto čudi.... ja odgovaram na svaki upit...smiješno mi je kad netko samo stisne "želim to", mislim si da napišem "super, ja više ne zato se i prodaje", al ajde ljubazno se javim i pitam šta vas zanima... slikam dodatno i mjerim, budu mi neke slike lošije pa mi nije problem poslati još slika itd,a onda slikam s blicom, bez blica, na balkonu , u hodniku,na stolu..(u svim pozama :-) ) i onda niti hvala niti se ne javi....il se javi nakon par dana da bi uzela, a ja prodam jer nije ni guknula a također se prijavljivala...i na to više nema odgovora, ljuti se valjda :-( al realno, šta da radim? imam upit i od prije mj.dana...da joj čuvam jer je pitala? što se tiče povratnih također, rijetko kažem ostavite povratnu kad stigne itd, jer si mislim ostavit će sama ako će biti zadovoljna/nezadovoljna, al neke su javile da super i hvala i ovo i ono al nema povratne jer im se valjda neda... čak sam i poklonila pa nisam dobila ni povratnu....bilo mi je žao što sam odbila neke kupce jer sam rezervirala nekom ko mi se više nikad nije javio i odbila "ozbiljnog " kupca pa mu iz tog razloga poklonila poslje i nisam dobila niti povratnu a jedva i hvala u poruci... jbg., to je tako.... neke starije krpičarke sa puno povratnih su doživjele još milijon takvih situacija pa su možda i zato tako nabrijane kad im postaviš sto pitanja a smatraju da su sve navele u oglasu....i ne odgovara većina ako stisneš samo "želim to" jer je fakat glupo!!! Trudim se bit maksimalno pristojna, imam i sad barem desetak upita koje sam ja poslala i ne odgovaraju...ok, nakon par dana ide upit u koš za smeće i ne zanima me osim ako se ne javi netko normalan i ispriča se da nije bio prisutan itd.
2016 06 28
Danijela, dobro jutro ! Ženskica draga, sve si to tak lijepo napisala da nakon ovog komentara nema se više kaj za reći. Bravooo :D
2016 06 28
i da,čitam neki dan isto kao tema preprodaja, al onda čitam dalje kako su neke cure, žene otišle sa tim u nedogled...otvori se jedna tema a završi na nečem desetom... u smislu koje tko ima cijene (pa nek ima, ja ne kupujem ako mi je preskupo niti se zamaram s tim), ili nije lijepo nešto kupiti od nekog pa onda prodati ????? ma, da! pa i ti si kupila u dućanu pa sad prodaješ jer to nije očito to što si zamislila...nije neko nekog prevario zbog toga...ili dobila je na poklon uz kupnju i nije lijepo da sad to prodaje, jbt ti si dobila od muža il nekog puno bližeg od tu na krpicama za rođendan ili ne znam šta na poklon pa sad prodaješ....jer ti to nije potrebno...ili ne koristiš ili ti se ne sviđa al si se zahvalila i cijeniš tu gestu kod osobe od koje si to dobila al šta...možeš baciti, dati nekom drugom il prodati...ja kažem kad mi dođe nešto što mi ipak nije tako kako sam si zamislila da nek se ne ljuti al da sam ja kriva da to nije to, da ću prosljedit dalje...i nema ljutnje, ostavim i povratnu jer je suradnja bila ok, sve je po opisu al slika je slika...nije sve kako se čini, drugačije je uživo a još gore ako ti je stigla super stvar a tebi nikako ne stoji... e sad sam ja skrenula s teme :-) pusa svima!!!! <3
2016 06 28
> Winxica: > Danijela, dobro jutro ! > Ženskica draga, sve si to tak lijepo napisala da nakon ovog komentara nema se više kaj za reći. > Bravooo :D hvala ti :-) dobro jutro i tebi Flora :-) heheheh, ja moram znati sve Winxice :-)
2016 06 28