Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sve gore i gore

Uvijek sam ljubazna prema svima i stvarno volim da su mi kupci zadovoljni, a sva pitanja rješavam odmah jer to tako i treba biti. :) Imala sam puno prodaja i mogu reći da sam imala sreću jer su to sve bili mahom sjajni ljudi. Ovdje sam nova i sad ste me malo uplašile sa gore navedenim postovima. :D
2016 06 24
meni već tjedan dana neće otvoriti razgovore, možda vam zato ljudi ne odgovaraju : ) a možda su jednostavno koze :|
2016 06 24
krpice povremeno stekaju i moguce je da neke poruke uopce niti ne dodu, a nekad poruke kasne po par dana :')
2016 06 24
> Vikili: > Zašto ne stavite koja cura ne odgovara? Možda nekad i krpice blokiraju..ili ne stiže poruka???? Taman posla, pisite meni umjesto toga. :') x-)
2016 06 24
Postoje osobe i koje tako odvratno postave upit bez pozdrava , bez nekakve normalne komunikacije. Ja sam odlucila takvima ni ne odgovarati vise. Smatram da i prodavac moze odluciti s kim zeli surađivati a s kim ne. Ili kad mi odmah u prvoj poruci postavlja neke svoje uvjete i cijene, necu uopce vise da imam posla s takvima.
2016 06 24
> SilaVila: > Uvijek sam ljubazna prema svima i stvarno volim da su mi kupci zadovoljni, a sva pitanja rješavam odmah jer to tako i treba biti. :) Imala sam puno prodaja i mogu reći da sam imala sreću jer su to sve bili mahom sjajni ljudi. Ovdje sam nova i sad ste me malo uplašile sa gore navedenim postovima. :D imala si puno prodaja a 0 povratnih. hmmmm
2016 06 24
Meni se desilo da sam poslala upit za đemper...zenskica (ima vise od 200 povratnih) je nakon nekog vremena odgovorila, ali kad sam je zamolila da mi izmjeri ni A ni B. Poslala sam joj par poruka sa pitanjem da li je uspijela izmjeriti-nista. Pa nakon nekog vremena sam joj se opet javila, taj đemper nije bio skup a bas takvog sam trazila i nisam mogla odustati...ona mi je odgovorila i izvinjavala se da joj se kujica okotila pa ima posla oko psica i da ne stigne nista. Nakon toga isto nista od odgovora a bogami ni mjera. Jebemu misa...ako nemas vremena za nista onda reci prodala sam-ne stignem-bilo sta! To je trajalo nekih 2 mjeseca...i tokom tog vremena ona se cijelo vrijeme logirala na krpice..nakon toga sam odustala, ma ko te j**e, uzeti metar i izmjeriti, i poslati poruku? Izbrisala sam ju iz omiljenih i nju prestala pratiti i dovidjenja! Da se razumjemo- ja sam uvijek kulturna, dobardan, dovidjenja i hvala i dal bi moglo, tako da je do njih ]:) Bilo je jos takvih kojih se ne udostoje odgovoriti a logiraju se i stavljalju nove krpice-ja cim prodje par dana ondah posaljem jos jednu poruku, ako nakon te ne odgovori onda obrisem iz omiljenih i idem dalje. Na taj nacin si sacuvam zivce, a bogami ponekad i novce ;)
2016 06 24
Da, ezri, već me hvatalu, srećom sam lijepa pa dovro prošla...haha
2016 06 24
> gabica30: > Meni se desilo da sam poslala upit za đemper...zenskica (ima vise od 200 povratnih) je nakon nekog vremena odgovorila, ali kad sam je zamolila da mi izmjeri ni A ni B. Poslala sam joj par poruka sa pitanjem da li je uspijela izmjeriti-nista. Pa nakon nekog vremena sam joj se opet javila, taj đemper nije bio skup a bas takvog sam trazila i nisam mogla odustati...ona mi je odgovorila i izvinjavala se da joj se kujica okotila pa ima posla oko psica i da ne stigne nista. Nakon toga isto nista od odgovora a bogami ni mjera. Jebemu misa...ako nemas vremena za nista onda reci prodala sam-ne stignem-bilo sta! To je trajalo nekih 2 mjeseca...i tokom tog vremena ona se cijelo vrijeme logirala na krpice..nakon toga sam odustala, ma ko te j**e, uzeti metar i izmjeriti, i poslati poruku? Izbrisala sam ju iz omiljenih i nju prestala pratiti i dovidjenja! Da se razumjemo- ja sam uvijek kulturna, dobardan, dovidjenja i hvala i dal bi moglo, tako da je do njih ]:) Bilo je jos takvih kojih se ne udostoje odgovoriti a logiraju se i stavljalju nove krpice-ja cim prodje par dana ondah posaljem jos jednu poruku, ako nakon te ne odgovori onda obrisem iz omiljenih i idem dalje. Na taj nacin si sacuvam zivce, a bogami ponekad i novce > ;) Gabica, slažem se
2016 06 24
Bok cure ja sam tu nova imam osjećaj opet da tu nitko nista ne kupuje inače sivan i dizajniran stvari sama doma i stavljam na internet jer mi placa koja je 1600 kuna nije dovoljna ali nitko mi se ne javlja za nista....cak ostavim i broj moba da SMS se čujem sa curama neke sam stvari već i obrisala
2016 06 24
> alina31: > Bok cure ja sam tu nova imam osjećaj opet da tu nitko nista ne kupuje inače sivan i dizajniran stvari sama doma i stavljam na internet jer mi placa koja je 1600 kuna nije dovoljna ali nitko mi se ne javlja za nista....cak ostavim i broj moba da SMS se čujem sa curama neke sam stvari već i obrisala draga, pa imaš dva artikla, od kojih su jedan balerinke, di je to što šivaš? kako će netko kupiti artikl koji nisi stavila? :D
2016 06 24
> poleirish: > > SilaVila: > > Uvijek sam ljubazna prema svima i stvarno volim da su mi kupci zadovoljni, a sva pitanja rješavam odmah jer to tako i treba biti. :) Imala sam puno prodaja i mogu reći da sam imala sreću jer su to sve bili mahom sjajni ljudi. Ovdje sam nova i sad ste me malo uplašile sa gore navedenim postovima. :D > imala si puno prodaja a 0 povratnih. hmmmm Nisam tu prodavala....već četiri godine na drugoj stranici....;) Ovdje sam od prije par dana,pa ćemo vidjeti kakva je situacija.....
2016 06 24
> Monifique: > > alina31: > > Bok cure ja sam tu nova imam osjećaj opet da tu nitko nista ne kupuje inače sivan i dizajniran stvari sama doma i stavljam na internet jer mi placa koja je 1600 kuna nije dovoljna ali nitko mi se ne javlja za nista....cak ostavim i broj moba da SMS se čujem sa curama neke sam stvari već i obrisala > draga, pa imaš dva artikla, od kojih su jedan balerinke, di je to što šivaš? > kako će netko kupiti artikl koji nisi stavia Stavila ja vise ali se nista nije dogadalo niti jednog upita možda ja očekujem jednostavno previše od toga?ili....?
2016 06 25
moraš biti strpljiva : ) ja iskreno ne razumijem kako neki artikli ovdje odu jako brzo ili dođu u popularne, općenito mi masa stvari na ovoj stranici nije jasna, ali dobro... postavi artikle, uredi tagove i čekaj, nema drugog načina. sretno :")
2016 06 25
> Monifique: > moraš biti strpljiva : ) > ja iskreno ne razumijem kako neki artikli ovdje odu jako brzo ili dođu u popularne, općenito mi masa stvari na ovoj stranici nije jasna, ali dobro... postavi artikle, uredi tagove i čekaj, nema drugog načina. > sretno > :") Hvala na savjetu...očito da mi jedino preostaje Čekati !
2016 06 25