Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ima li ovdje psihologica?

> TinTina987: > Jel se moze traziti uputnica za psihologa? Moram li biti bas propali slucaj? mislim da može, reci doktorici razlog itd., pa ako je ok dat će ti uputnicu...ne moraš biti propali slučaj, zašto? u svijetu je to normalno jedino kod nas nije...ljudi dožive neki stres što nije ni čudno, trebaju ponekad treću neutralnu osobu da ih sasluša il udjeli savjet...zašto ne?
2016 06 28
> DanijelaTomica: > > TinTina987: > > Jel se moze traziti uputnica za psihologa? Moram li biti bas propali slucaj? > mislim da može, reci doktorici razlog itd., pa ako je ok dat će ti uputnicu...ne moraš biti propali slučaj, zašto? u svijetu je to normalno jedino kod nas nije...ljudi dožive neki stres što nije ni čudno, trebaju ponekad treću neutralnu osobu da ih sasluša il udjeli savjet...zašto ne? curo, dobila si pravi savjet, idi što prije, bit će ti lakše
2016 06 28
TinTina987 oni koji su propali slučaj, tj.razumijem što si htjela otprilike navesti pod to, ne traže pomoć....njih same odfuraju :-) Pomoć traži osoba koja je potpuno svijesna da želi neku promijenu ili ne zna kako se izvuči iz nekog problema a želi ga rješiti .... i to nebi trebala biti sramota.... ako ti netko napiše drugačije-Laže- svi smo barem jednom trebali od nekog pomoć ili savjet....netko je imao prave ljude oko sebe a netko ipak treba i stručnu pomoć-ovisno o problemu :-) Sretno! <3
2016 06 28
potraži stručnu pomoć dok si još mlada kad dođeš u ove godine, i ovako se ponašala znaj da ti spasa više nema, haaaa,
2016 06 28
Odi u psihijatra, vani svatko tko je netko ima jednog, a u nas ono LUD SI BRALEEE...a daj..pa evo i u nas je došlo da ne memaš vremena za okrenut se i ko prije živit normalno, već samo stres na stres...
2016 06 28
> SonjaSpoljaric: > ja ne, tražila ga cura od razvedenih roditelja koja se vezala za dečka samo da ne bude sama > i ovdje od nas dobila jako dobre savjete, ovo je drugi slučaj čini mi se Nee ista korisnica je prošli tjedan stavila identičan "problem", kako bi htjela u inbox popričati s laikom psihologom radi procjene nečije osobnosti ili takonešto
2016 06 28
nemojte brkati psihologe i psihijatre i kliničnu, zdravstvenu psihologiju :D uglavnom, najbolje je ići svojem liječniku opće prakse, objasniti problem te će on uputiti na daljnje liječenje. sretno :)
2016 06 28
> tammyra: > nemojte brkati psihologe i psihijatre i kliničnu, zdravstvenu psihologiju :D uglavnom, najbolje je ići svojem liječniku opće prakse, objasniti problem te će on uputiti na daljnje liječenje. sretno :) dobila si uglavnom dobre savjete, ali ovj ti je najtočniji
2016 06 28
svejedno je hoce li te dr uputiti psihologu ili psihijatru, ako ti smatras da postoji razlog dobit ces sigurno uputnicu pa makar jedini razlog bio da se jednostavno ne osjecas dobro. ne moras imati ne znam kakve slucajeve, ljudi nekada jednostavno odu da im bude lakse i da dobiju kakav savjet i podrsku. na psihologu/psihijatru je da dalje procijeni što i kako, ali svakako se slazem s vecinom gore napisanog sto je islo u smjeru: javi se strucnome, a ne laicima;)
2016 06 28
F dijagnoza ima cijelo more Ako ih krenete čitati i pogledate opis svake, zaključit ćete sigurno sljedeće- svatko ima barem jednu.. Čak i običan strah ima svoj naziv-fobija, svi su na listi Psihijatri su normalni ljudi samo što poznaju F dijagnoze Sretno!
2016 06 28
dobila si puno dobrih savjeta, sad je na tebi da poduzmeš nešto, što prije to bolje,kad tad ćeš morat, napravi danas što moraš sutra
2016 06 29
Ja zavrsavam za psihologicu pa se slobodno javi
2016 07 04
cura je ovdje dobila jako puno dobrih savjeta, odonda se već mogla javiti pravoj osobi, ako se stvarno osjeća loše :|
2016 07 04
1 2