Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne ostavljanje povratne

Temu o ovome nisam iskopala nigdje na forumu da sama pitam... Sto mislite o ne ostavljanju povratne? Ostavljate li uvijek povatne? Ostavljaju li vama uvijek povratne? Pocelo mi se cesto dogadati, svako malo.. 1 povratna na 5 suradnji.. Ostavljanje povratnih vise nije in?
2016 06 27
Ja uvijek ostavim a malo kad je dobijem, ali uopće se više ne zamaram s time. Više me ljuti kada je curama teško samo javit da im je stiglo, ne tražim ništa više nego samo da jave da su primile paket
2016 06 27
Da ja uvijek ostavim povratnu. Većina ih u stvari ne ostavlja povratne, stvarno nije ok
2016 06 27
> pepito20: > Ja uvijek ostavim a malo kad je dobijem, ali uopće se više ne zamaram s time. Više me ljuti kada je curama teško samo javit da im je stiglo, ne tražim ništa više nego samo da jave da su primile paket Da da i to mi jako poznato.. i uvijek pitam jel sve ok? I rijetko kada dobijem odgovor i na to...
2016 06 27
Bas me zanima kojom brzinom bi takve ostavile povratnu da paket nije uredu...
2016 06 27
Uglavnom cure koje tu redovno kupuju/prodaju redovno i ostavljaju povratne.. Jedino mi se zna dogoditi kad poslujem s nekim tko je tu nov, ili je došao zbog jedne kupnje da ne ostavi, jer jednostavno ne zna da je to ovdje praska. Ostavim ja njemu, pa kako hoće ;)
2016 06 27
def prava tema,bas sam se i ja ovih dana pitala sto je sa ostavljanjem povratnih... imala sam nekoliko suradnji i doslovno ih moras molit da ostave povratnu,nije mi jasno stvarno dobro si rekla Manuela,kojom bi brzinom ostavile da nije nesto u redu sa paketom...:///
2016 06 27
Do sada su sve moje brojne suradnje bile jako ugodne i uspješne. Ako je suradnja u redu, najmanje što mogu poslije uspješne suradnje je ostaviti povratnu, naročito ako je cura ovdje nova, onako za podršku i dobrodošlicu. Primjetila sam da neke cure koje su tu tek od nedavno ili ne znaju ili ne idu za tim da ostave povratnu. Ako je cura neupućena u povratne, rado joj objasnim i sve je ok. Naravno da sam imala slučajeva, kao i sve ostale, da unatoč mom trudu ili super brzoj uplati i sl. cure ne ostave povratnu, ali to je već problem njih samih. Uostalom - kako vibriraš, takvu vibru ćeš dobiti natrag.
2016 06 27
mislim da to nema veze s novim korisnicama. ja sam nova pa svakome ostavim, čak i kada meni ne ostave povratnu, niti jave dali su dobile paket. a vidim da te neke korisnice koje meni nisu ostavile povratnu, drugima jesu, tako da opet znaju za tu praksu. samo im se očito nekada neda ili zaborave ili nisu bile zadovoljne..tko će znati :/
2016 06 27
To je krpičarska (ne)kultura. Ili ljudska, kako hoćete. Sve počne s molimmmmm teeee brzo mi pošalji dodatne slike i mjereee, molim te odgovoriiiii odgovori zašto mi nisi odgovorila već sat vremenaaa??? Molim te pošalji evo ja ti sad idem uplatiti! I onda nema slike nema tona. Naravno, nećemo i ne trebamo generalizirati, većina cura s kojima sam surađivala bile su super, ali opet ona šačica nekulturnih ti se zareže u sjećanje. Ne volim tu nekulturu kada tebi u sekundi treba ostvariti što si ti zamislila, a onda na kraju kada meni treba ostaviti povratnu za moj trud ili barem reći hvala, nema te. Ali to je tako i nikada se neće promjeniti, nažalost!
2016 06 27
> JelenaRelja: > mislim da to nema veze s novim korisnicama. ja sam nova pa svakome ostavim, čak i kada meni ne ostave povratnu, niti jave dali su dobile paket. a vidim da te neke korisnice koje meni nisu ostavile povratnu, drugima jesu, tako da opet znaju za tu praksu. samo im se očito nekada neda ili zaborave ili nisu bile zadovoljne..tko će znati :/ JelenaRelja - ja sam naglasila: neke nove korisnice, daklei: ne sve nove korisnice. Vi ste očito među onima koje su odmah prihvatile uobičajenu praksu na krpicama, što je u svakom slučaju dobro.
2016 06 27
> rrijeka9: > Do sada su sve moje brojne suradnje bile jako ugodne i uspješne. Ako je suradnja u redu, najmanje što mogu poslije uspješne suradnje je ostaviti povratnu, naročito ako je cura ovdje nova, onako za podršku i dobrodošlicu. > Primjetila sam da neke cure koje su tu tek od nedavno ili ne znaju ili ne idu za tim da ostave povratnu. Ako je cura neupućena u povratne, rado joj objasnim i sve je ok. > Naravno da sam imala slučajeva, kao i sve ostale, da unatoč mom trudu ili super brzoj uplati i sl. cure ne ostave povratnu, ali to je već problem njih samih. Uostalom - kako vibriraš, takvu vibru ćeš dobiti natrag. Da bas upravo tako -kako vibriras takvu vibru ces i dobiti natrag :D
2016 06 27
Da su mi svi ostavili imala bi ih najmanje 200,ali nema veze. Bitno da mi jave porukom da je paket stigao i da je sve ok. i da, ostavim svima povratnu
2016 06 27
Ja svakome ostavim povratnu (pozitivnu za dobru suradnju i neutralnu za uzimanje podataka i ne javljanje za odustajanje). Kupcima ostavim pozitivnu isti dan kada vidim da je uplata sjela- smatram to kao brzom zahvalom na kupnji/povjerenju. :-) Ima mozda 10-ak ljudi koji mi nisu ostavili povratnu, vjerujem da je u pitanju ili zaboravljivost ili cesce lijenost i nekultura... Kada sam dosla do 100-e povratne nekako kao da su neke cure pocele razmisljati: "ima dosta povratnih ne treba joj moja"? Ali ja svoju nisam izbrisala unatoc ne uzvracenoj povratnoj- jos! ;-)
2016 06 27
> rrijeka9: > > JelenaRelja: > > mislim da to nema veze s novim korisnicama. ja sam nova pa svakome ostavim, čak i kada meni ne ostave povratnu, niti jave dali su dobile paket. a vidim da te neke korisnice koje meni nisu ostavile povratnu, drugima jesu, tako da opet znaju za tu praksu. samo im se očito nekada neda ili zaborave ili nisu bile zadovoljne..tko će znati :/ > JelenaRelja - ja sam naglasila: neke nove korisnice, daklei: ne sve nove korisnice. Vi ste očito među onima koje su odmah prihvatile uobičajenu praksu na krpicama, što je u svakom slučaju dobro. ma čak nisam na sebe toliko mislila, već na to kako ima i starih korisnica koja baš ne provode tu praksu, što me čudi. ma sve u svemu bitno da nema negativnih povratih i nezadovoljnih kupaca ;)
2016 06 27
1 2