Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

uplate u pošti

Znade li tko koliko treba vremena da sjedne novac uplaćen u pošti? Jedna korisnica tvrdi da je uplatila petak ujutro, još nije ništa sjelo. Potvrdu nikakvu, naravno, nije poslala!!! hvala
2016 06 30
Moralo je sjesti dosad. Tražite sliku potvrde, ako nema, klasičan pokušaj varanja, negativna ili barem neutralna.
2016 06 30
Često uplaćujem u pošti i uplata je vidljiva slijedeći dan. Pošto je u tvom slučaju navodno uplaćeno u petak, uplata je trebala sjesti u ponedjeljak. A zakaj nije, očito nisu čista posla :(
2016 06 30
Trebalo je sjesti kao što je napisala Winxica....neka dokaže da je uplatila sa uplatnicom!
2016 06 30
nemojte ništa slat prije vidljive uplate, sjelo bi odavno da je uplaćeno u petak..tražite potvrduo slanju
2016 06 30
Ja sam ponekad slala i na povjerenje,ali sad vidim da to nije ipak dobro....
2016 06 30
Do sad je definitivno trebalo sjesti uplata.. iako meni kod njih uvijek sve bude usporeno, jednom sam uplatila početkom tjedna i uplata je bila vidljiva tek u u petak npr.
2016 06 30
Hm...ovisi mozda koja posta i u kojem gradu. Meni se jednom desilo da je cura takodjer bila uplatila u posti, i tek nakon 2 dana je bila sjela uplata. Kako su cure rekle gore...neka ti posalje dokaz o uplati, ne zbog toga sto mislis da ti nije uplatila....nego zbog toga sto sa tom potvdom mozes ici u postu i vidjeti gdije je zapelo 👍 Posalji joj poruku i to napisi, pa vidi dal ce ti i sta ce ti odgovoriti 😎
2016 06 30
> SilaVila: > Ja sam ponekad slala i na povjerenje,ali sad vidim da to nije ipak dobro.... Ne pišite ovakvo što javno (naći će se netko kome je hitno, nasjest ćete naivno i ostat kraći za taj iznos).. i svakako ne šaljite prije VIDLJIVE uplate. :D
2016 06 30
Hvala Vam na odgovorima, nije me bilo cijeli dana da se javim :)
2016 06 30
Hvala Vam na odgovorima, nije me bilo cijeli dana da se javim :)
2016 06 30
Dotična se ipak javila nakon dužeg mog ispitivanja, kao zabunom je poslala na krivi broj računa, kaže da će uplatiti, inače, osoba od ohoho godina, koje razočaranje zbog višednevnog laganja, ajde da je neka klinka u pitanju, ali ovo, sramota!!!
2016 06 30