Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da je meni stomaraka(150 kuna)

A nije li pred tj dana bio i goca dukic stipendija socijala pokusaj. Pa smo malo linkali crnu listu pa je malo nestala tema. I goca.
2016 07 01
> cipelitza: > A nije li pred tj dana bio i goca dukic stipendija socijala pokusaj. Pa smo malo linkali crnu listu pa je malo nestala tema. I goca. Meni bilo bed za Gogu pa sam odmah dala 150 kn. Sve za obrazovanje. x-)
2016 07 01
A jel se sjeća tko one šta je skupljala 500 kn za prijateljicu koja je imala prometnu nesreću i mora ići u Kanadu na transplantaciju jetre i bubrega? Ta mi je još uvijek favorit :")
2016 07 01
> SaraKedavra: > A jel se sjeća tko one šta je skupljala 500 kn za prijateljicu koja je imala prometnu nesreću i mora ići u Kanadu na transplantaciju jetre i bubrega? Ta mi je još uvijek favorit :") ♡
2016 07 01
> flapperLust: > ijao,moze li ko da temu nađe na internete? > sve ću da dam i marke i evre i kune ako treba > 8-) haha...nasmijala si me dobro :D
2016 07 02
a di je ona s poderanim šorc trapericama koje nisu iste ko na slici.............? maryboo
2016 07 02
joj što volim kad dobijem upit: "zamijena?????" a na njezinom profilu: NA UPITE O "ZAMiJENAMA" NE ODGOVARAM!!!!!!!!!!!!! i 3 uskličnika. naprosto ostanem bez teksta
2016 07 02
> ivalorena: > a di je ona s poderanim šorc trapericama koje nisu iste ko na slici.............? maryboo Baš! Đe nestade tema? :o
2016 07 02
> SaraKedavra: > > ivalorena: > > a di je ona s poderanim šorc trapericama koje nisu iste ko na slici.............? maryboo > Baš! Đe nestade tema? :o Di i sve ostale kad ih pitas sto ih tjera suradjivat s profilima koji samo i iskljucivo preprodaju sund s ibeja, uz slike s neta i tagove da se ranis. Ono kad bas moras, a sanse da se ne opeces su nikakve. Zadnje prije brisanja bilo je da ce se dogovorit pa ak izvise obecanja jovo nanovo..
2016 07 02
A i ona o ibej unikatnim minđušama ,ko fol cura mi maznula sliku minđuša i okačila ih na svoj profil??? đe to???
2016 07 02
1 2