Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

tinktura balzam od mrkve

Probao netko? iskustva..za svijetlu put?
2016 07 02
Ja sam to prosle godine imala i bilo mi je skroz ok. Ove godine sam uzela balzam za ubrzano tamnjenje od jedne korisnice ovdje i prezadovoljna sam, imam odlicne rezultate. Meni je put onako malo blijeđa al definitivno nisam ono bas skroz blijeda. Sad ne znam koliko si ti blijede puti
2016 07 02
Njihovi proizvodi su jako dobri,koristila sam......ne baš taj balzam,ali sve ostalo mi je bilo super....
2016 07 02
i ja sam planirala uzet ali imam jako puno strija pa nevjerujem da njih moze potamniti...
2016 07 03
Strije su uvijek nekako svjetlije ,:(
2016 07 03
Strije nista ne moze potamnit
2016 07 03
Svi njihovi proizvodi koje sam probala su mi super :)
2016 07 04
Odličan proizvod :) ja sam dosta svjetle puti i dosad sam bila svega 2 puta na moru, a već se doosta vidi razlika. Preporučila bih ti to :D ali pošto nema baš zaštitni faktor pazi da ne pocrveniš.
2016 07 04
da se ubacim nakon skoro mj dana...jel se smije stavljat i na lice?ja sam jako svijetle puti pa reko ako i malo potamnim da se ne vidi onda razlika glave i tijela
2016 07 31
Evo da se i ja ubacim nakog godine dana..hh.. ja sam kupila ovaj proizvod tek jučer.. nedavno sam bila kod kolegice i znam točno kakvu ona put ima.. malo je svjetlije puti..ja sam prirodno malo tamnija od nje.. i kad sam ju vidjela nisam mogla vjerovati kako je crna :D reko di si se tii sunčala?!?! hh i rekla mi je za taj proizvod... ona je stavljala i na lice i tijelo.. i izgleda savršeno.. :D
2017 07 12