Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pompon manija

svaki čas naletim na sandale sa pomponima, eh, ručno rađene, sve sami unikati. ima zbilja lijepih radova, ali ajme meni kakvih sve primjeraka ima, da me trbuh zaboli. ono, zalijepi pompone na neku no name sandalu, još se vide zakovice ispod, kakve su bile u originalu, pa ljudi zar zbilja mislite da je to lijepo?! još malo pa će sad u sezoni izniknuti i oglasi za badiće, kako je krenulo- prodajem dva pompona, točno da prekriju bradavice-must have ovog ljeta!
2016 07 04
Je je, baš su in, i ja svako malo neke vidim, al meni to nije fora.
2016 07 04
U pocetku mi je bila super ideja, ali neznam toliko 'nakite' te sandale da vise izgleda kicasto nego normalno
2016 07 04
meni većina tih sandala izgleda kao da se nečije dijete igralo sa ljepilom i šarenim kuglicama....naravno, ima i par lijepih primjeraka, ali većina mi je nekako prekićena... :S
2016 07 04
in su al su meni grozne - to je za wannabe beauty bloggere .. da mi plate pa da se naslikam u tom ok, ovako za dabe ne hvala haha
2016 07 04
a da ne pričamo o cijeni koju za to nabiju :'(
2016 07 04
> leptiricaMo: > a da ne pričamo o cijeni koju za to nabiju :'( Da ... : / al ništa čudno, sve šta je ko fol u trendu ima precijenjenu vrijednost
2016 07 04
Ja sam valjda jedina na forumu kojoj se sviđaju ti pomponi jer uvijek vidim samo komentare kako je svima to ružno ,:) Meni su ogrlice s pomponima i resicama jako lijepe. Majice su mi isto fora. Sandale su ovisi o izvedbi jer neke stvarno izgledaju ružno, ali ima i lijepih, cijene jesu visoke :/
2016 07 04
> NinaaNikolina: > Ja sam valjda jedina na forumu kojoj se sviđaju ti pomponi jer uvijek vidim samo komentare kako je svima to ružno ,:) > Meni su ogrlice s pomponima i resicama jako lijepe. Majice su mi isto fora. Sandale su ovisi o izvedbi jer neke stvarno izgledaju ružno, ali ima i lijepih, cijene jesu visoke :/ Meni su isto predobre, ali prekičaste mi se ne sviđaju,,
2016 07 04
Meni je to sve prešareno i prekićasto........eto, svi smo različiti :-)
2016 07 04
Meni isto izgledaju too much...podsjecaju me na klaunove. :D
2016 07 04
Kupila sam si jednu haljinu ove sezone na pompone jer mi se baš svidjela prije negoli sam stigla na Krpice,a onda sam vidjela da je to ovdje totalni hit. :) Meni se isto sviđaju,no da ih nema pretjerano. :)
2016 07 04
neke mi čak i jesu jako lijepo napravljene, nisam sigurna da li bi to nosila, ali su napravljene sa stilom. ali neke, ajme, ne znam kako ih nije to uopće sram stavljati u prodaju :/ i da, leptiricaMo, totalno pretjerivanje.....
2016 07 04
Meni su se neke cinile ok(ne sve). I dodem ja u ducan i idem probat. Kad sam se vidila u ogledalu skuzila sam da izgledam ka da sam iz vica ispala. Hvala, ali ne hvala. Ima ih lipih, ali ne na meni haha
2016 07 04
Ne bi ni ja cipele takve,ali na haljini,majci su mi ok pomponi. :) Moja baba je govorila - punpuni. :D <3
2016 07 05
1 2