Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarenje u MK

Na krpicama sam od, maltene, njihova otvaranja na netu i u zadnjih godinu i kusur samo berem negativna iskustva. Kupila sam kaput koji je imao oštećenja i nije odgovarao opisu i ženska mi se nikada nije javila za pošten dogovor, čak je i profil promijenila. Potom sam kupila štrace zbog kojih sam dobila negativnu, ni kriva ni dužna. Onda onaj lik s poremećajem rodnog identiteta. Nadalje, kupila sam nedavno rotirajuću četku koja mi je došla pokvarena. Kada sam preklinjala curu da postignemo nekakav dogovor, rekla je platiti popravak i od tada se ne javlja. Ni na telefon. I zadnje, kupim krasne sandale kojima u opisu stoji da su broj 38. Dođu šuze i kladim se da su br. 36 koliko su mi male. Cijena većine proizvoda su nerealne, korisnice najobičnije profiterke. Jako mala populacija cura su istinske krpičarke, vesele, komunikativne, poštene u cijenama, ekološki i ekonomski osviještene. Čim završim neke transakcije (a tko zna koliko će to potrajati), tražit ću da mi se profil obriše ili blokira, a stvari koje imam i koje prodajem po poštenim cijenama, obrisati. MK su totalno u kurcu. >:(
2016 07 05
Ak je tak loše kak si navela, sama obriši artikle i lagano nam svima mahni. No....razmisli još jednom...stavi na vagu lijepe i ružne trenutke....pa da vidimo kaj će prevagnuti. ;)
2016 07 05
Šteta za tebe što si tako prošla. :( Ali ovdje ima prekrasnih krpičarki,ne treba ni to zanemariti....;)
2016 07 05
Samo još nedostaje negativna toj za rotirajuću četku.;) Žao mi je kad vidim kako neki imaju toliko negativnih iskustava i napuštaju krpice.. ali eto, sretno dalje!
2016 07 05
Ne razumijem kako ove gore žene ne razumiju poantu ovog posta! Žena je od samih početaka,jako razočarana kako u zadnje vrijeme su se nagomilale kradljivice! I skroz je razumijem! A vi bezobrazno odgovarate - ako ti se ne sviđa,produži! Mislim halo,baš ohrabrujuće! :s
2016 07 05
Da, šteta da od lijepe stranice postane maltane crna kronika. Žao mi je za tvoja negativna iskustva ali ima još ljudi koji nisu lopovi pa kako sam sama klasa optimist iz tog razloga sam još uvijek tu. ne znam što reći na ovo ali zaista te snašlo sve najgore na krpama. Ostani barem pokušati prodati svoje stvarčice i ne kupuj,osim eventualno primopredaje. Sretno dalje ma kako odlučila :")
2016 07 05
> Stormblast: > Ne razumijem kako ove gore žene ne razumiju poantu ovog posta! > Žena je od samih početaka,jako razočarana kako u zadnje vrijeme su se nagomilale kradljivice! I skroz je razumijem! > A vi bezobrazno odgovarate - ako ti se ne sviđa,produži! Mislim halo,baš ohrabrujuće! :s Nigdje ne vidim da je netko bio bezobrazan ...ili je napisano, obrisano i promaklo mi...
2016 07 05
uh, bas su ti se zaredala losa iskustva, a vrh je sto si i kao kupac dobila negativnu ocjenu :/ a zapravo bi trebala ici pozitivna ocjena cim je sjela uplata jer kao kupac si svoje "odradila" i to po dogovoru
2016 07 05
Kad se zareda, zreda se..meni su isto odjednom došla tri oštećena artikla, prvo čizme sa nenavedenim oštećenjem, onda cvike i onda haljina..ono kad te neće, neće te..al većina je super curki.. Bilo je i predivnih suradljnji gdje sam stvarno bila presretna...tako da balans je uvijek tu negdje samo ovisi o periodu.. Ugl, ako imaš volje malo počekaj, bude se okrenula sreća
2016 07 05
> ametistsk: > Da, šteta da od lijepe stranice postane maltane crna kronika. Žao mi je za tvoja negativna iskustva ali ima još ljudi koji nisu lopovi pa kako sam sama klasa optimist iz tog razloga sam još uvijek tu. ne znam što reći na ovo ali zaista te snašlo sve najgore na krpama. Ostani barem pokušati prodati svoje stvarčice i ne kupuj,osim eventualno primopredaje. > Sretno dalje ma kako odlučila :") Potpisujem! ;)
2016 07 05
Ima svega ali hvala bogu zaobislo me zlo. Idu i prodaja, kupnja i zamjene super. Sve postene zene na koje sam naisla...ovim putem ih sve pozdravljam i zahvaljujem na odlicnim suradnjama!!
2016 07 05
Idem pogledati što ima kod tebe...:)
2016 07 05
netko baš naleti na nekoliko mina za redom i nema sreće... :S
2016 07 05
Ma joj, evo sam napokon dobila tu curu s četkom... I ja volim krpice, kažem, tu sam od njenih početaka, al baš me zaredalo. Mislim da sam silne pare dala na bofule. SilaVIla, znaš, nisam ni stavljala ovo brdo stvari koje sam tu kupila pa mi nisu odgovarale. Jednostavno mi svako malo prisjedne pa mi se ne da. Ako se predomislim, stavit ću, hehe. Ali da, tu ima super divnih cura s kojima sam komunicirala k'o da se znamo 100 godina. I uvijek su me veselile takve komunikacije. I onda naletim na par osoba koje komuniciraju tvrdo i šturo pa još i izvoljevaju neke sumanute cijene i onda kad to dobijem mi dođe plakati.
2016 07 05
ako nisu oštećene te stvari koje ti ne pašu, stavi ovdje pa si vratiš dio love koji je otišao. bit će ti lakše :D one sa 'sumanutim' cijenama i koje nisu za dogovor, odmah znaš da i kasnije kad dođe artikal i ako što ne bude u redu, komunikacija će biti teška kao i dogovor i kompromis.
2016 07 05
1 2