Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarenje u MK

Ma lakše mi je vraga maloga. Nakon sto godina imam upit za gojzerice koje sam tu uzela. Veli ženska da su 38, dođu mi i ispadnu 37. Još me uvjerava kako imam veliku nogu. :D :D Hlače, štikle... To sam sve kupila i nitko to neće. Evo, sad sam i smanjila cijene. OPET! Btw, u opisu profila sam sad baš navela što ću za cca mjesec dana pokušati prodati. Napominjem da prodajem za manje nego što sam platila, tako da sam na gubitku, kako god okreneš. :( Recimo da ste me nagovorile da još ne idem. :) Ali sam stvarno razočarana općom slikom u zadnje vrijeme.
2016 07 05
cijela ova 2016. je užasna na krpicama...što je je. prevare na sve strane,admin je tu slabo koliko vidim..
2016 07 05
Ali nije mi jasno tko drzi ovu stranicu,tko je taj admin,mislim nAkon toliko godina postojanja ove stranice,zar nismo zasluzili da netko normalan i odgovoran vodi ovo...da potakne malo prodaju,zamjenu ili sta li vec... Zalosno sto je ovo postalo mjesto lijecenja kompleksa,frustracija nekih zena,koje ocito nemaju pametnijeg posla nego vrebat tko ce kada otvorit temu da mogu popljuvat..a da ne spominjem ove puste prevarantice ://
2016 07 05
I tako, super su mi ove koje me zajebu, namjerno ili ne, i onda mi se najednom počnu obraćati s vi ili još bolje, s Vi. A meni bed dati negativnu, jbt.
2016 07 05
Žao mi je što si imala tako negativna iskustva :/. Možda da probaš, ako namjeravaš i dalje kupovati ovdje tražiti cure fotke s krojačkim metrom (za gazište, mjere odjeće i tako)? I više fotki (na danjem svjetlu, iz više kuteva, bla), fotke deklaracija? Ako im je tlaka, nek prodaju nekom drugom. :D Centimetri ne lažu. :') Osobno nisam imala takvih iskustava, jedino je nekoliko cura tražilo mjere, fotke ovakve onakve, na kraju se ni javile više nisu. Također sam uvidjela da neke 'zaborave' ostaviti povratnu (što je elementarna pristojnost), a sve je prošlo u redu. Ima ovdje OK cura, al moram reći da sma i ja primijetila da ima dosta prevarantica i onih kojima su ugodna i fer komunikacija/transakcija sekundarne. :/
2016 07 06
Malo se pritaji i čitaj forume! Tako ćeš uštedjeti lovu i biti u toku s "događajima". A neka dobra prilika (u obliku haljine ili suknje) sigurno će ti sama pokucati na vrata....
2016 07 06
Nemoj se dati obeshrabriti. Vjerujem da ima divnih cura, a isto tako vrlo lako se skuže cure s kojima će biti komplikacija. Kad vidiš da netko nije ok, bolje odustani, naći ćeš takav artikl, možda još i bolji. Želim ti svu sreću i izbjegavanje takvih cura :")
2016 07 06
1 2