Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

HITNO tražim haljinu za vjenčanje,veličina S!

mirna, a koje si ti nacionalnosti? :D Baš jako loše, gori comeback nisam već jako dugo pročitala, a ovdje ih stvarno ima groznih.
2016 07 06
Netko je jednom predložio neko okupljanje krpičarki..zvučalo mi čudno, al ponekad mi padne na pamet kako bi to izgledalooo.. U najmanju tuku komično :)
2016 07 06
Ruku, ne tuku..sorry
2016 07 06
> Majalike: > Netko je jednom predložio neko okupljanje krpičarki..zvučalo mi čudno, al ponekad mi padne na pamet kako bi to izgledalooo.. Ali...na kojem jeziku bi razgovarale? Bi li prvo izbrojale krva zrnca? Bi li morale donijeti domovnicu, rodni list i gruntovnicu?
2016 07 06
> SaraKedavra: > > Majalike: > > Netko je jednom predložio neko okupljanje krpičarki..zvučalo mi čudno, al ponekad mi padne na pamet kako bi to izgledalooo.. > Ali...na kojem jeziku bi razgovarale? Bi li prvo izbrojale krva zrnca? Bi li morale donijeti domovnicu, rodni list i gruntovnicu? Može li dokaz o kreditnoj sposobnosti? Na stranu nacionalnost i to, meni je ovo kano bitan detalj x-)
2016 07 06
> SaraKedavra: > Ja ću sad uletit ko padobranac, ali...Kakve veze nacionalnost ima sa znanjem više jezika? :smajlić sa 3 upitnika nad glavom: Hahahahah najbolje!
2016 07 06
> SaraKedavra: > mirna, a koje si ti nacionalnosti? :D > Baš jako loše, gori comeback nisam već jako dugo pročitala, a ovdje ih stvarno ima groznih. :') :') :') ja sam eskimka, ali sam po zanimanju profesorica engleskog ;-)
2016 07 06
> mirnaz: > > SaraKedavra: > > mirna, a koje si ti nacionalnosti? :D > > Baš jako loše, gori comeback nisam već jako dugo pročitala, a ovdje ih stvarno ima groznih. > :') :') :') > ja sam eskimka, ali sam po zanimanju profesorica engleskog ;-) Jel citas po gasu i u rikverc iz soca kave?
2016 07 06
> cipelitza: > > mirnaz: > > > SaraKedavra: > > > mirna, a koje si ti nacionalnosti? :D > > > Baš jako loše, gori comeback nisam već jako dugo pročitala, a ovdje ih stvarno ima groznih. > > :') :') :') > > ja sam eskimka, ali sam po zanimanju profesorica engleskog ;-) > Jel citas po gasu i u rikverc iz soca kave? ćem ti i horoskop napisam! :-*
2016 07 06
Ja mogu popit puno razrijeđene točene pive šuteći..da ne bude nesporazuma..onda plešemo i sve super... Samo da ne dođu dečki narušit kokošinjac, sigurno bi oni odmah uveli red.. A možda bi se onda bolje slagale-)
2016 07 06
Ja cu radije s deckima za stol. Uvijek i zauvijek. A ko mi razrijedi pivo, nadam se da jako brzo trci. Tesko da trci brze od mene..al smije pokusati.
2016 07 06
> cipelitza: > Ja cu radije s deckima za stol. Uvijek i zauvijek. A ko mi razrijedi pivo, nadam se da jako brzo trci. Tesko da trci brze od mene..al smije pokusati. čitam sudbinu iz pifske pjene. posebno treće ili četvrte.
2016 07 06
> mirnaz: > > cipelitza: > > Ja cu radije s deckima za stol. Uvijek i zauvijek. A ko mi razrijedi pivo, nadam se da jako brzo trci. Tesko da trci brze od mene..al smije pokusati. > čitam sudbinu iz pifske pjene. posebno treće ili četvrte. Čije treće il četvrte, tvoje?? Tad se najbolje čita.. Uostalom ima Fati 100 eura da daš..
2016 07 06
e, da. slikice s neta i krivi tagovi su zabranjeni. stradivarius i pb nisu zara. al što ti znaš, dereš se u uvodu ko s planine. adminka, molim lijepo, malo škicnuti ovo kršenje pravila na cijelom profilu; evo i ova se sama javila................
2016 07 08
1 2 3 4 5