Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

jel jedino mene prave budalom ili?

Pozdrav cure par puta mi se već dogodilo da želim kupit artikl sve premjereno,podaci uzeti,idem uplatiti netom kad ono cijena dignuta ( dno dna) kakvo je to ciganjenje???i to djevojke sa 200 ili 300 povratnih...ono kao neću skužit,nikad veliki iznosi nego 10 ili 20kn...ono jest da mi je dioptrija velika al brate mili šta je previše...šta još moram počet slikat prije kupovine? imal koja sa takvim iskustvom?
2016 07 05
hahah nevjerovatno
2016 07 05
> dunja88: > hahah nevjerovatno al za ozbač...ja nisam mogla doći k sebi
2016 07 05
Dogovori se nakon uzimanja cijena i slanje, dakle točan iznos uplate i način slanja u tom iznosu. Je li možda riječ o poštarini a ne ciganjenju?
2016 07 05
Ček, kako dignu cijenu? Ono, dovororile ste, štajaznam, 90 kn + poštarina i to je to. Ne može poslije biti 120 + poštarina.
2016 07 05
žasu!
2016 07 05
> corygan: > Ček, kako dignu cijenu? Ono, dovororile ste, štajaznam, 90 kn + poštarina i to je to. Ne može poslije biti 120 + poštarina. novi stadij krpičarka," fake it until you make it"
2016 07 05
sve dogovorimo,uzmem podatke i reko idem još pogledat artikl kad ono viša cijena,užas
2016 07 05
> flapperLust: > > corygan: > > Ček, kako dignu cijenu? Ono, dovororile ste, štajaznam, 90 kn + poštarina i to je to. Ne može poslije biti 120 + poštarina. > novi stadij krpičarka," fake it until you make it" :') :') :') :') bolesno majkemi
2016 07 05
> harpo31: > Dogovori se nakon uzimanja cijena i slanje, dakle točan iznos uplate i način slanja u tom iznosu. Je li možda riječ o poštarini a ne ciganjenju? nije mila tu sam već 4g tako da znam kupiti i prodati ovdje je riječ o teškoj debilani,ono kao mačka neće skonrat da sam digla 20kn
2016 07 05
Pa ne kužim ništa ovdje...prvi put ovo čujem..kad pošalješ upit znaš valjda koliko je artikal..kako ga može dizat??
2016 07 05
> anamajic14: > > harpo31: > > Dogovori se nakon uzimanja cijena i slanje, dakle točan iznos uplate i način slanja u tom iznosu. Je li možda riječ o poštarini a ne ciganjenju? > nije mila tu sam već 4g tako da znam kupiti i prodati ovdje je riječ o teškoj debilani,ono kao mačka neće skonrat da sam digla 20kn Mislim, što reći...I onda ti je uopće bed uplatiti jer, ako je spremna na to, bog te pita hoćeš li uopće vidjeti uplaćeni predmet.
2016 07 05
> Majalike: > Pa ne kužim ništa ovdje...prvi put ovo čujem..kad pošalješ upit znaš valjda koliko je artikal..kako ga može dizat?? možeš možeš,znači ja vidim jednu cijenu,u inboxu uzmem podatke da uplatim,ulogiram se na net banking da izvršim uplatu odem opet na artikl da provjerim cijenu kad ono suprise cijena viša tj promjenjena nakon našeg dogovora...
2016 07 05
> corygan: > > anamajic14: > > > harpo31: > > > Dogovori se nakon uzimanja cijena i slanje, dakle točan iznos uplate i način slanja u tom iznosu. Je li možda riječ o poštarini a ne ciganjenju? > > nije mila tu sam već 4g tako da znam kupiti i prodati ovdje je riječ o teškoj debilani,ono kao mačka neće skonrat da sam digla 20kn > Mislim, što reći...I onda ti je uopće bed uplatiti jer, ako je spremna na to, bog te pita hoćeš li uopće vidjeti uplaćeni predmet. za mene je isti moment tu završena suradnja,ne bi uplatila ni da mi je zadnja,onda mi se još izmotava ...ono bljuuuv
2016 07 05
> anamajic14: > > corygan: > > > anamajic14: > > > > harpo31: > > > > Dogovori se nakon uzimanja cijena i slanje, dakle točan iznos uplate i način slanja u tom iznosu. Je li možda riječ o poštarini a ne ciganjenju? > > > nije mila tu sam već 4g tako da znam kupiti i prodati ovdje je riječ o teškoj debilani,ono kao mačka neće skonrat da sam digla 20kn > > Mislim, što reći...I onda ti je uopće bed uplatiti jer, ako je spremna na to, bog te pita hoćeš li uopće vidjeti uplaćeni predmet. > za mene je isti moment tu završena suradnja,ne bi uplatila ni da mi je zadnja,onda mi se još izmotava ...ono bljuuuv Ovo je zbilja nova razina seljaštva. Level-dno kace.
2016 07 05
1 2 3 4