Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koji blender?

Zaboravila sam napomenuti da sam kupila rabljeni taj Delimano! :/ Od početka se on mučio i smrdio....i lijepo samelje,jako i brzo. Ali onda nakon zadnjeg mljevenja je riko! :/ Ne znam,iskreno,nemam pojma kaj se desilo,misterija! I sad ću probati sa tim od 800 W pa ćemo vidjeti! Daisy,ja ti tako preporučam,što jači to bolji! Ako i tada rikne,onda smo pehisti! ,:)
2016 07 07
> Stormblast: > Zaboravila sam napomenuti da sam kupila rabljeni taj Delimano! :/ > Od početka se on mučio i smrdio....i lijepo samelje,jako i brzo. Ali onda nakon zadnjeg mljevenja je riko! :/ > Ne znam,iskreno,nemam pojma kaj se desilo,misterija! > I sad ću probati sa tim od 800 W pa ćemo vidjeti! > Daisy,ja ti tako preporučam,što jači to bolji! Ako i tada rikne,onda smo pehisti! ,:) I moj smrdi po paljevini kad radi,a i mamin....mamin je dva puta otišao,a moj samo čekam kad će.... :s
2016 07 07
> SilaVila: > > Stormblast: > > Zaboravila sam napomenuti da sam kupila rabljeni taj Delimano! :/ > > Od početka se on mučio i smrdio....i lijepo samelje,jako i brzo. Ali onda nakon zadnjeg mljevenja je riko! :/ > > Ne znam,iskreno,nemam pojma kaj se desilo,misterija! > > I sad ću probati sa tim od 800 W pa ćemo vidjeti! > > Daisy,ja ti tako preporučam,što jači to bolji! Ako i tada rikne,onda smo pehisti! ,:) > I moj smrdi po paljevini kad radi,a i mamin....mamin je dva puta otišao,a moj samo čekam kad će.... :s Nemoj se iznenaditi hehehehhe ,:)
2016 07 07
> daisy12345: > Znaci zakljucak je da treba uzet bilo koji al od 800 W? A mislim da je najbolje investirat u kvalitetniji blender i to onaj s vrčem. Ima u Elipsu dobrih akcija...tako da ču čekat kad bude Gorenje il Russell Hobs na akciji. Eto ja imam loša iskustva s ovim na čašu mada je stvarno praktičan. Dobila sam novi jer je pod garancijom, al sad samo čekam kad če opet riknut :-( Moja šogorica ima neki iz lidla 600W i kaže da je zadovoljna...al dok joj je recimo onaj Delimano od 350W crko.
2016 07 07
Da, još ga imam...prvi je crko al sam dobila novi :-D Dobila sam neke kupone, tako da sam ga platila svega 100 kn :-) Ali ako i ovaj crkne...barem imam čaše za smoothie. Znam da nije nešto...pogotovo ne za te pare, al nisam očekivala da če crknut zbog banane, mlijeka i malo proteina :-O
2016 07 07
Koliko prosjecno kosta taj kvalitetni od 800 W? Da znam otprilike. Znam da ovisi od marke do marke, al htjela bi znat neki prosjek. I hvala na svim komentarima. <3
2016 07 08
Ja imam onaj iz Lidla,cca godinu dana,nemam pojma koliko wata ima,ali ,za sada je dobar.Koštao je 220,00 kn.
2016 07 08
> Newenter: > Ja imam onaj iz Lidla,cca godinu dana,nemam pojma koliko wata ima,ali ,za sada je dobar.Koštao je 220,00 kn. Taj iz Lidla je vjerojatno od nekih 600 W oni imaju jake te aparate koliko znam! Kad gledam i pratim ponude onda bacim oko na jačinu i uvijek su jači od ostalih za istu cijenu!
2016 07 08
imam nekog jefitnjaka iz konzuma valjda isto. 600w i super radi. orasaste takodjer sameljem u mlincu za kavu, blender se cesto unisti da ako stavite same orascice bez vode :(
2016 07 10
> Epona386: > imam nekog jefitnjaka iz konzuma valjda isto. 600w i super radi. orasaste takodjer sameljem u mlincu za kavu, blender se cesto unisti da ako stavite same orascice bez vode :( Kakao da stavim vode ako npr radim kolače i treba mi mljeveni bademi ili samo nasjeckani,i kako da onda vodu stavim??? >:( U tom slučaju bi trebala ručno sjeckati ili? :(
2016 07 31
1 2