Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto mislite o ovoj situaciji?

Evo kupila prije koji dan kombinezon od jedne cure, kaze mi da je visoka 170cm i ima slika na kojoj ga nosi. Ja reko super ja sam isto 170cm bit ce mi dobar. Dosao kombinezon a ja ga nemrem navuc. Gore ga jedva navucem, a dolje nogavice kratke. Nije da mi je mali u sirinu nego samo kratak i to i gore i dolje, znaci nema sanse da ga mogu nosit.Korisnica se ograduje od svega i kaze nek prodam dalje jer ona je to prodala i nema vise nista s tim. Moja je krivica kaj nisam trazila prave mjere, duzinu, to stoji, nego se ravnala samo po njenoj visini ali ne razumijem kako je moguce da mi je toliko kratki a iste smo visine. Pa unutra ne moze stati cura vislja od 160cm. Nisam ju trazila dodatne mjere pa ne mogu je bas trazit povrat a i ona se odma ogradila od svega. Sto vi mislite jel imam kakvo pravo na nekakvu odstetu? :'D ili jbg sama si kriva sta nisam trazila dodatnu duzinu. Da li se bar moze kako spasiti kombinezon? Da se prosiri nekako? Ne znam :(
2016 07 06
Ako je to ovaj traper ...ja mislim da vam super stoji😝
2016 07 06
Tribala si trazit dodatne mjere, a ako ste stvarno iste visine onda ne znam sta bi rekla,,ispada da je to lagala
2016 07 06
A micica....ko ti je kriv kad nisi mićuna kak ja...metar i žilet :') :') :') Šalim se, naravno! A nekak si mislim, sama si kriva...pitala nisi.....a vjerovala joj jesi. Al da te utješim i sama bih tak....i puno cura ovdje... Probaj otići do neke kvalitetne šnajderice za savjet....pomoć...il preporuku kaj s tim. Sretno! i javi kaj si smislila. :")
2016 07 06
pa nisu svi jednako građeni (bez obzira na visinu) nekima je duži torzo, nekima su duže noge....
2016 07 06
> Sanja8888: > Ako je to ovaj traper ...ja mislim da vam super stoji😝 Hehe nije nije , nisam ga ni metla u prodaju, pokusavam ga jos spasiti :D
2016 07 06
ne mora biti da je lagala, stvar je u građi i oblinama...ti ako imaš veće dupe, sise, to se skrati...imala sam isto iskustvo kao i ti...ko mi kriv kaj imam kantu od dupeta :D a cura po kojoj sam se ravnala je bila sva ravna :D
2016 07 06
> Sanja8888: > Ako je to ovaj traper ...ja mislim da vam super stoji😝 Ja se slažem :D
2016 07 06
> sim3sim3: > pa nisu svi jednako građeni (bez obzira na visinu) > nekima je duži torzo, nekima su duže noge.... To shvacam ali onda bi mi bio npr gore prevelik a dolje prekratak kaj ne? Ne moze biti da mi je i gore i dolje pre pre kratki. Da mi je u nogama npr predugacak a gore ne valja rekla bi jbg nisam racunala s tim i zahebala se ali ovo mi nije jasno. Pa ako mi je kratki u gore i dolje kako moze biti za istu visinu o.O
2016 07 06
A ne znam, po ovom izgleda da je lagala. Nije baš mala razlika ako je rekla da paše na 170cm, a ti kažeš da ne može ni cura od 160cm stati. Ne vjerujem da obline mogu toliko skratiti.. A ako ništa, probaj do krojačice pa vidi da li se može nešto, ovako napamet je teško reći..
2016 07 06
> doricaSmb: > ne mora biti da je lagala, stvar je u građi i oblinama...ti ako imaš veće dupe, sise, to se skrati...imala sam isto iskustvo kao i ti...ko mi kriv kaj imam kantu od dupeta :D a cura po kojoj sam se ravnala je bila sva ravna :D A jbg mozda je i to :D Makar je svatko obdareniji od mene haha A nema veze ni to sto mi je sirok, znaci imam mjesta unutra samo mi je kratak?
2016 07 06
> schmetterling: > A ne znam, po ovom izgleda da je lagala. Nije baš mala razlika ako je rekla da paše na 170cm, a ti kažeš da ne može ni cura od 160cm stati. Ne vjerujem da obline mogu toliko skratiti.. > A ako ništa, probaj do krojačice pa vidi da li se može nešto, ovako napamet je teško reći.. Evo stavim slike malo poslje pa vidite kak izgleda na meni a kako na njoj. I po slici bi rekla da smo slicne grade a sto se tice cica i guzica pa ne vjerujem da bi mi tolko skratio bas :o
2016 07 06
> Winxica: > A micica....ko ti je kriv kad nisi mićuna kak ja...metar i žilet :') :') :') > Šalim se, naravno! > A nekak si mislim, sama si kriva...pitala nisi.....a vjerovala joj jesi. > Al da te utješim i sama bih tak....i puno cura ovdje... > Probaj otići do neke kvalitetne šnajderice za savjet....pomoć...il preporuku kaj s tim. > Sretno! > i javi kaj si smislila. > :") Ma znam da, uvjek pitam mjere i sad reko ma nema potrebe kad je rekla kolko je visoka i S je velicina , siri je model, debela nisam, oblina nemam i tak :'D Reko pasat ce ziher. Nisam ni mislila da ga necu moc ni navuc :(
2016 07 06
Možda je imala 170cm sa štiklama :')
2016 07 06
> Chinchilla: > > Winxica: > > A micica....ko ti je kriv kad nisi mićuna kak ja...metar i žilet :') :') :') > > Šalim se, naravno! > > A nekak si mislim, sama si kriva...pitala nisi.....a vjerovala joj jesi. > > Al da te utješim i sama bih tak....i puno cura ovdje... > > Probaj otići do neke kvalitetne šnajderice za savjet....pomoć...il preporuku kaj s tim. > > Sretno! > > i javi kaj si smislila. > > :") > Ma znam da, uvjek pitam mjere i sad reko ma nema potrebe kad je rekla kolko je visoka i S je velicina , siri je model, debela nisam, oblina nemam i tak :'D > Reko pasat ce ziher. Nisam ni mislila da ga necu moc ni navuc :( A možda se stisnul u pranju?? :o :o :'( :")
2016 07 06
1 2 3 4 5 ... 11