Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Potrebna ideja za poklon

Cure pomagajte ....... moja prijateljica kojoj sam ujedno i kuma slavi prvu godišnjicu braka. Potreban mi je neki originalan prijedlog za poklon ,:(
2016 07 06
bas radi neku proslavu gdje zove prijatelje i rodbinu na slavlje ili ce proslaviti ona i muz bilo doma ili negdje na romanticnoj veceri u dvoje bez kumova? ako rade proslavu i zovu vas u goste to je nesto drugo, a ako ce proslaviti sami onda ce biti dovoljno da ih oboje izljubis i cestitas im :) ne znam bas da je tako cesta pojava da kumovi daruju mladence i za prvu godisnjicu s nekim specijalnim darovima, mozda nesto simbolicno tek toliko
2016 07 07
neka lijepa vaza,slika,.bilo što za kuću,tako će u poklonu uživati oboje,. samo moj skromni pprijedlog :")
2016 07 07
> TanjaJurcevic: > neka lijepa vaza,slika,.bilo što za kuću,tako će u poklonu uživati oboje,. > samo moj skromni pprijedlog :") ja se isto sla,em za sliku, jedna lijepa koja je priličit njenom stanu
2016 07 07
NIsam još čula za takva darovanja niti ja... možda neko fino vino i dvije čaše za vino da zajedno uživaju ili neki spa/masaže za njih dvoje, ili im kupite karte za kino...neznam šta još :/
2016 07 07
ma draga, svaki pokloon je dobro došao, bitna je pažnja, što kažeš ;)
2016 07 07
Kod nas je bilo nekad za kupiti ručnike sa izvezenim imenima ...ja sam to dobila od kume fora onako ...žuti je imao plava slova mog imena a plavi žuta slova njegovog imena😍
2016 07 07
ako su mladi par bez djece, na crno jaje i sličnim stranicama budu povoljni dnevni/dvodnevni izletići za dvoje svukud pa možeš tamo nešto vidjeti... : )
2016 07 07
možeš ih jednostavno pozvati na jednu lijepu večeru uz finu muziku i kapljicu dobrog vina ;)
2016 07 07
Kvalitetna kozmetika - moram reci Sonya ili tvrtke Forever što možete naručiti kod mene... ;)
2016 07 07