Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poklon za decka

Bok cure, treba mi vaša pomoć. Dečko će mi diplomirat uskoro i sad sam u problemu velikom što da mu uzmem za poklon? Bilo kakva ideja je dobrodošla :) Prvo sam mislila da mu uzmem neko piće ali prije svega me zanima mišljenje i drugih cura što bi ste vi uzele? Najveći problem je u tom da on skoro sve već ima i ne bih da mu uzimam nešto duplo
2016 07 14
Mozes mu uzeti bon u Zari, lijepo zapakiraju u posebnu vrecicu. Ili gdje se vec on oblaci, ovisno o stilu. Pokloniti cugu mi je vise za nekog prijatelja.
2016 07 14
Ja tako za diplomski volim nešto da ostane za uspomenu i da se sjeća tog dana..volim i da ima gravuru npr sat sa gravurom, upaljač fini, ili neki jako lijepi set kemijski ( ovisi koji je faks pa što mu treba)..i tako
2016 07 14
Piće? Definitivno ne To moze biti uz poklon.
2016 07 14
PA vidi ako voli neku seriju, eto npr. Game of Thrones, kupiš mu neku majicu, ili neki suvenir na tu temu... :D
2016 07 15
Novčanik ili remen, neku lijepu košulju za "budući posao" ili torbicu neku fensi smensi. Sat je uvijek super ideja ako imaš veći fond novaca za potrošiti :)
2016 07 15
Uzmi mu neki poklon bon,danas ima ful puno ducana koji to prakticiraju.Ili poklon bon u nekom welnes centru,uplatis mu nekakvu masazu,tretman sto god.
2016 07 17
Oprosti, al moram te pitat: Zašto misliš da će random ljudi koji ne poznaju ni tebe ni tvog dečka znat što da mu kupiš? Ti si u vezi s njim, ne bi li ti trebala makar okvirno znati što čovjek voli, a što ne? :o
2016 07 18
cura je trazila ideje, mozda nikad nikome nije kupovala nista za tu prigodu. Meni su ove ideje sa graviranjem sata npr. malo isfurane, ali uvijek lijepe. Svida mi se ideja suzistyle26, nesto za buduci posao :D Znas cemu on tezi, na kakav posao cilja, koju struku je zavrsio, i prema tome kupis nesto. AKo bas imas viska novaca, onda uz to bi mogla neku lijepu cestitku, cvijece, tortu ili cugu da :D Ja sam dobila narukvicu od obitelji i predmet koji ce mi koristiti u buducem poslu :)
2016 07 19
cura je trazila ideje, mozda nikad nikome nije kupovala nista za tu prigodu. Meni su ove ideje sa graviranjem sata npr. malo isfurane, ali uvijek lijepe. Svida mi se ideja suzistyle26, nesto za buduci posao :D Znas cemu on tezi, na kakav posao cilja, koju struku je zavrsio, i prema tome kupis nesto. AKo bas imas viska novaca, onda uz to bi mogla neku lijepu cestitku, cvijece, tortu ili cugu da :D Ja sam dobila narukvicu od obitelji i predmet koji ce mi koristiti u buducem poslu :)
2016 07 19
'mozda nikad nikome nije kupovala nista za tu prigodu' prigoda kao i svaka druga; stvar je u osobi, ne u prigodi. ;)
2016 07 19
Ja sam dobila predivan set kemijski..oduševila sam se
2016 07 19
Neku kvalitetnu torbu za laptop?
2016 07 20
Nešto za uspomenu definitivno, ne nesto sto mu nece vise trebati za godinu dana... sad zavisi, sto je zavrsio, sto mu treba, koji iznos je u pitanju...
2016 07 22
> tanja14zg: > Oprosti, al moram te pitat: Zašto misliš da će random ljudi koji ne poznaju ni tebe ni tvog dečka znat što da mu kupiš? Ti si u vezi s njim, ne bi li ti trebala makar okvirno znati što čovjek voli, a što ne? :o Mislim da nisi dobro shvatila pitanje ali da ti objasnim, tražila sam ideje i mišljenje ostalih cura što bi one uzele za takvu prigodu s obzirom da je većina poklona već ishrana pa sam mislila da netko ima neku drugu ideju. Lp i hvala na komentaru bez ikakve pomoći :)
2016 10 02
1 2