Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara!!!!!

Želim vas sve upozoriti i upoznati sa jako istreniranom lopovicom.Ta ima spremne upakirane pakete za fotkati ako zatražiti,falše potvrde pošiljke i slično.Sa njom se pojavljuje i neki Nemanja,očigledno ekipa.Pazite jer mijenja profile i stranice.Podatci: Modamodić2 Slađana Sedlarević Marko Pericin Kamenjar 7/9 22 000 Sremska Mitrovica Srbija ]:(
2016 07 19
Kako si ti nagrabusila?
2016 07 19
Treba se to prijaviti policiji.
2016 07 19
Ta je mene prije 2 tjedna pitala za zamjenu ja njoj vojni prsluk a ona meni nove marte .. e tu mi je odmah zasmrdjelo i odem joj pogledati povratne kad ono 2 povratne jedna kao kupac a druga kao prodavac od iste osobe . neznam dali je nekoga u meduvremenu preveslala ali pazite se tog profila to je prava lopina
2016 07 19
I meni se obratila sa "Cico" i tražila zamjenu. :') Nakon mog prijedloga da prva pošalje paket, budući da je nova, više se nije javila.
2016 07 19
I ovi šta su joj ostavljali pozitivne i negativne povratne su većinom blokirani članovi
2016 07 23
Sladjana Hlebec je haralaaaaa na srpskim krpicama. Na crnoj listi je i prevarant povratnik je. Kada god imate mogucu saradnju sa clanicama iz Srbije-dodjite na nase Krpice i na forumu proverite da li postoje podaci o doticnim da su prevaranti. Ili pitajte bilo koju clanicu sa dosta utisaka da li joj je poznato ime i prezime(svaka ce vam pomoci).Izbegavajte u sirokom luku DRAGANU MIRKOVIC, MILJANU NOVAKOVIC, VESNU STANISAVLJEVIC. Sve su prevaranti povratnici i mogucr je da pocu krasti i po vasim Krpicam. Pozdrav iz Srbije(otvorila sam profil samo da bih vam. napisala upozorenje)😘😘😘😘😘😘😘
2016 10 02
> Andrea26: > I ovi šta su joj ostavljali pozitivne i negativne povratne su većinom blokirani članovi Draga, upravo tako,neki su blokirani!!💝
2017 02 19
> jabrana: > Sladjana Hlebec je haralaaaaa na srpskim krpicama. Na crnoj listi je i prevarant povratnik je. Kada god imate mogucu saradnju sa clanicama iz Srbije-dodjite na nase Krpice i na forumu proverite da li postoje podaci o doticnim da su prevaranti. Ili pitajte bilo koju clanicu sa dosta utisaka da li joj je poznato ime i prezime(svaka ce vam pomoci).Izbegavajte u sirokom luku DRAGANU MIRKOVIC, MILJANU NOVAKOVIC, VESNU STANISAVLJEVIC. Sve su prevaranti povratnici i mogucr je da pocu krasti i po vasim Krpicam. Pozdrav iz Srbije(otvorila sam profil samo da bih vam. napisala upozorenje)😘😘😘😘😘😘😘 Hvala puno!💝
2017 02 19
Ocijena za ovu mladu damu je cista 1 stavit cu ju jos i na profil forum da znate naime kupila sam cizme od dame i u opisu profila pise 38 velicina znaci ja sam cisti 38 a ove ogromne cipele su su 39 prema 40 kazem joj nek mi vrati novce ona izvrce da mi se kao ne svidaju i tako to ja cu ih stavit na svoj oglas i naglasit da su 39 kako se curama ne bi desilo sto i meni platila sam ih 300 kuna stoga djevojke sve koje kupujete od ove mlade prevarantice prije se raspitajte sve o velicini jer stigle su mi danas i ja sam odmah javila da su mi velike a ona ne vraca novce stoga moja ogromna ocijena je 1 znaci korisnica se zove princesss29
2020 02 11
Čekajte, čizme su deklarirane kao 38, niste tražili dodatne mjere i sad ju razapinjete na svakoj temi na Krpicama? Kako Vas je prodavačica prevarila? Ovo je Vaš propust i bilo bi bolje da ste pokušali na lijep način zamoliti za povrat, možda biste i uspjeli.
2020 02 11
https://mojekrpice.hr/forum/t/120616/prevara?page=3& Upravo sam isto pitanje postavila gospođi! Grozno da djevojci koja ima preko 100 pozitivnih napise dvije negativne bez ikakvog osnova 🤦🏼‍♀️
2020 02 11
Dobar dan svima! Kroz zadnji mjesec pojavljuju mi se kojekakvi ljudi sa upitima vezanim za kupnju artikala koje prodajem.Odmah sam služila da su lopovi,blokiran im je račun ili ga uopće nemaju,traže da im kažem cijenu artikla koji ih interesira u eurima te da se komuniciramo preko emaila kojeg mi napišu.Budu zainteresirani za kupnju više mojih stvari, čista navlakuša. Znala sam dobivati takve upite i prijašnjih godina koliko sam na krpicama ali nikad kao sada,zadnji mjesec dana. Svakih par dana dobijem slične poruke.Dali ste možda i vi primjetili slična zbivanja?
2020 03 17
> iskraniba: > Dobar dan svima! > Kroz zadnji mjesec pojavljuju mi se kojekakvi ljudi sa upitima vezanim za kupnju artikala koje prodajem.Odmah sam služila da su lopovi,blokiran im je račun ili ga uopće nemaju,traže da im kažem cijenu artikla koji ih interesira u eurima te da se komuniciramo preko emaila kojeg mi napišu.Budu zainteresirani za kupnju više mojih stvari, čista navlakuša. > Znala sam dobivati takve upite i prijašnjih godina koliko sam na krpicama ali nikad kao sada,zadnji mjesec dana. Svakih par dana dobijem slične poruke.Dali ste možda i vi primjetili slična zbivanja? https://mojekrpice.hr/forum/t/257598/scam-poruke-u-inboxu
2020 03 17