Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ajme grozna sam....

naletih na ovaj oglas i otvorila sam ga ne privučena haljinicom, već izgledom ormara :D kako su snaći u takvom ormaru pitanje je sad ?ili sam ja frik složenog ormara..... :P
2016 07 25
Ja bi se tu pogubila :D Kod mene mora sve biti u ormaru ispeglano i pod špagu
2016 07 25
Ja sam tipkala po njenim pretincima misleći da su to daljnje slike i sva u čudu da mi je blokirao mob....hahaha, a ono njen ormarić...
2016 07 25
> Majalike: > Ja sam tipkala po njenim pretincima misleći da su to daljnje slike i sva u čudu da mi je blokirao mob....hahaha, a ono njen ormarić... ja isto hahaha
2016 07 25
> Monifique: > > Majalike: > > Ja sam tipkala po njenim pretincima misleći da su to daljnje slike i sva u čudu da mi je blokirao mob....hahaha, a ono njen ormarić... > ja isto hahaha Bome i ja. XD
2016 07 25
Neki ljudi se puno lakše snalaze u neredu nego kad je sve posloženo. Dok sam živjela kod mojih doma soba mi je vjecito bila neuredna ali iskljucivo samo roba je bila razbacana i ja sam uvijek mogla nac sto trazim, toliko da je to mojoj mami bilo fascinantno kako ja uvijek iz hrpe izvucem ono što tražim. Meni osobno stvara nervozu kad je sve "po koncu" složeno. Tako da 100 ljudi 100 cudi ;)
2016 07 25
> mara0304: > Neki ljudi se puno lakše snalaze u neredu nego kad je sve posloženo. Dok sam živjela kod mojih doma soba mi je vjecito bila neuredna ali iskljucivo samo roba je bila razbacana i ja sam uvijek mogla nac sto trazim, toliko da je to mojoj mami bilo fascinantno kako ja uvijek iz hrpe izvucem ono što tražim. Meni osobno stvara nervozu kad je sve "po koncu" složeno. Tako da 100 ljudi 100 cudi ;) Hehhe i kod mene tako bilo, mama je ludila uvijek. Sad imam vlastiti dom i djecu i dalje je tako nekako. Muževa strana ormara je pod špagicu, moja u složenom kreativnom neredu. Isto je i s kozmetikom i među šerpama, i svuda u kući, a za svaku stvar znam gdje je. Kaže psihologija da kreativci tako funkcioniraju
2016 07 25
jedan moj kolega (slikar, sada radi kao kustos) ima ormar posložen po bojama... al ne samo bojama nego i nijanse su po redu! npr od najsvijetlije plave prema tamnijoj... bolesno x-) kad sam stala pred taj ormar nisam znala dal da se zgrozim ili smijem.. (smijala sam se :') )
2016 07 25
Kažu da su uredni ljudi samo lijeni tražiti stvari :-):-):-):-):-)
2016 07 25
> VekiPeki: > > mara0304: > > Neki ljudi se puno lakše snalaze u neredu nego kad je sve posloženo. Dok sam živjela kod mojih doma soba mi je vjecito bila neuredna ali iskljucivo samo roba je bila razbacana i ja sam uvijek mogla nac sto trazim, toliko da je to mojoj mami bilo fascinantno kako ja uvijek iz hrpe izvucem ono što tražim. Meni osobno stvara nervozu kad je sve "po koncu" složeno. Tako da 100 ljudi 100 cudi ;) > Hehhe i kod mene tako bilo, mama je ludila uvijek. Sad imam vlastiti dom i djecu i dalje je tako nekako. Muževa strana ormara je pod špagicu, moja u složenom kreativnom neredu. Isto je i s kozmetikom i među šerpama, i svuda u kući, a za svaku stvar znam gdje je. Kaže psihologija da kreativci tako funkcioniraju ja sam kreativac, ali ormar mi mora biti složen, ispeglan, i sve uvijek spremno za obući, jer nikad ne znam koja će mi kombinacija taj dan pasti na pamet, a i lakše mi padaju ideje kad je sve uredno......za ostatak stana to često i nije slučaj, pored posla, dvoje male dječice i ( osim mm-a ) nikakve pomoći sa strane, al trudimo se..... ,:) a ovo sa slikarom....kad sušim robu na pojedinačni komad odjeće moraju biti kvačice iste boje :P eh, ti opsesivno kompulzivni poremećaji.....
2016 07 25
> Majalike: > Ja sam tipkala po njenim pretincima misleći da su to daljnje slike i sva u čudu da mi je blokirao mob....hahaha, a ono njen ormarić... :') :') :') :')
2016 07 25
ja dok sam zivjela sa svojima sve mi je uvijek bilo razbacano, ali sam i brzo uvijek nasla sve :) e onda kad sam se preselila pocelo me to zivcirat i postala sam frik. sad mi sve mora bit slozeno i uredno :D
2016 07 25
Kad sam procitala prvi post pomislila sam da ce roba iz ormara ispadat,,u najmanju ruku. Kad ono slozeno al ne po spagu. I sad iscudivanje na racun toga. Svima sve po spagu pa se cude ko pura go*nu. Dosada + visak vrimena = ajme majko.
2016 07 25
> Majalike: > Ja sam tipkala po njenim pretincima misleći da su to daljnje slike i sva u čudu da mi je blokirao mob....hahaha, a ono njen ormarić... I ja po pretincima ormara dok nisam skuzila :') :') :') :')
2016 07 25
Baš sam i ja picajzla što se tiče slaganja na špagu i po nijansama boja i te gluposti.. no meni ovo izgleda kao sasvim ok složen ormar.. Ali je dubok, stvari ima puno, pa izgleda kaotično.
2016 07 25
1 2 3 4