Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mišljenje i iskustva:COLOURPOP

Drage moje, zanima me mišljenja i iskustva u vezi Colour pop šminke odnosno matte lip (VICE boja). Zanima me koliko je postojano i koliko je potrebno čekati pošiljku.
2016 07 25
Nisam isprobala ali sam cula sve najbolje, valjda nisu uzalud tako poznati :)
2016 07 26
Ja koristim nijansu TRAP i dosta sam zadovoljna :")
2016 07 26
Super, hvala vam
2016 07 26
A gdje to naručujete?
2016 07 26
Avrill mozes li napisati nesto vise o svom iskustvu? zasto si zadovoljna? koliko dugo koristis nijansu trap, jesi li joj pronasla neke mane, kakva je dugotrajnost, isusuje li usne? gdje si ju kupila, koliko dugo si cekala dostavu, zasto bi (ako bi) preporucila drugima taj brend kozmetike ili konkretno jedan artikl iz linije? kao moguci kupac, bilo bi lijepo da oni koji su vec probali podjele nesto vise informacija, jer ono sto tebi moze biti zadovoljavajuce nekom drugom ne mora biti pa sam feedback o proizvodu za sad i nije od pomoci :(
2016 07 26
Da,bas sam i ja htijela pitati gdje to naručujete s obzirom da je shipping 25 $ plus carina pretpostavljam, a sama sminka je 6 $, hm. Nije isplativo bas.
2016 07 26
Ja sam dobila ruž od frendice za rođendan, sad je koristim možda već 2 mjeseca :) Jako sam zadovoljna radi toga što se ne skida lako, a ni ne osjetiš da ga imaš na usnama, ne isušuje usne uopće ;)
2016 07 26