Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Molim savjet *kombinezoni*

Ovako,inače ne nosim cesto haljinice,kombinezone i takve stvari ali nedavno sam si kupila kombinezon vezanje oko vrata,dosta veći dekolte i do pola gola ledja. Pa molim savjet, kako da grudnjak obucem, ako skinem tregere ne drži mi,prozirne ne volim (!) a da li je glupo da se vide uopće tregeri? Ne mogu ga nositi bez grudnjaka, imam malo veće sise Molim vas neki savjet kak se nose takve stvarcice,hbg ja sam navikla tajice,trapke 😥
2016 07 27
E hvala Sonja, ali moj je tamnije smedji a grudnjaci su mi svake boje osim crne i bijele 😅 ovaj samoljepljivi mi se ne svidja 😐 najbliže crnom imam tamnoplavi.. Znaci nije glupo da se vide ti tregeri ako je ovo vezanje oko vrata? Bože, modno sam neosvjestena.. Btw ne treba mi za neke prigode nego ovako..
2016 07 27
Hej a što niste odspojili iza trake i vezali ih oko vrata, onda možete i onu iza debelu traku gdje se kopča malo spustiti..to je najjednostavnije ako nemate onaj odvojivih tregera.
2016 07 27
Toga se nisam sjetila a nosila sam jednom tako samo sto mi je neudobno ali budem probala.. Hvalaa na savjetima 😊😘
2016 07 28