Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

KYLIE LIP KIT - iskustva??

Bok bok, ima li netko da je kupio Kylin famozan lip kit i isprobao, uspio naručiti u HR, bilo kakva info?? Gledam youtube recenzije i nisu baš bajne, ima svakakvih propusta!
2016 08 01
meni su ga imale dvije frendice, obje kažu da je katastrofa ne vrijedi ni lipe
2016 08 01
ma daj, jos su komentari da dođe nova POLUPRAZNA tubica :O
2016 08 01
i to sam negdje pročitala :') :')
2016 08 01
Prija je narucila nijansu koko k , nijansa onako i nije nesto, ali je cetkica bila uzasna, ja sam si htjela narucit posie k samo zbog nijanse jer neznam gdje naci, a glupo mi je davat novac za nesto sto je dosta popljuvano :/
2016 08 01
ja sam razmisljala uzeti s aliexpressa, identicno izgleda i ambalaza i boje, na aliju je 3 dolara a kylie oriđiđi je 30 dolara. recenzije su dosta dobre samo pogledaš feedback jer ima svakakih prodavača. savjetujem ti ako hoces probati a da ne bacas novce :)
2016 08 02
Meni su odlični, vrhunska postojanost, jedino mi je miris malo previše jak za moj ukus, ne volim toliko slatke mirise ruža .. Poštarina je isto dosta skupa, al sve u svemu dobar proizvod, samo što se više isplati da vam netko kupi u Americi pa vam donese jer naručivat s njene stranice je lutrija :)
2016 08 04
kupljena koko k nijansa,meni je stvarno odličan,postojan,dobar miris,jako sam zadovoljna :")
2016 08 23
Koliko kosta postarina ?
2016 09 10
Manuela, mozes dati link tih svojih ruzeva koje si narucila? Tesko je ubost nesto kvalitetno u moru kopija na aliju...a vidim da je i na krpicama porasla prodana kopija
2016 09 13