Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slanje poštom - obično

Ima li tko iskustva sa slanjem preko poste obicnom postarinom? Koliko treba da stigne do kupca i koje su sanse da se zagubi. U ponedjeljak sam slala prvi put postom obicno - na zahtjev kupca- i od jucer mi se javlja da jos uvijek nije stiglo. S obzirom da nisam slala do sada obicno ne znam koliko treba da posiljka stigne.Inace nisam fan takvog slanja jer znam da nije pouzdano i ne zelim nezadovoljnog kupca, a opet ne mogu ja birati kakvo slanje netko zeli. Pa eto ako ima tko iskustva slobodno podjelite ☺️😘
2016 08 04
Bas sam se ja danas cula s curom s kojom sam imala suradnju pa je isto slala obicno postom u ponedjeljak i jos nema paketica :(
2016 08 04
Stvarno se nadam da ce paketici stici, mislim nisu neki novci u pitanju ali opet.. nije mi svejedno. Ne znam jel ima smisla ici u postu s obzirom da nemam na potvrdi nikakav broj posiljke niti nista ☹️
2016 08 04
Ni kod mene nije neka cifra bila (60 kn) ali svejedno ide iz naseg dzepa... Drzim fige da stignu sljedeci tjedan, predmet koji sam narucila vec duze vrijeme sam planirala kupiti pa se iskreno nadam da ce biti sve ok :)
2016 08 04
da vas utješim, nije još vrijeme za paniku. pošti nekad treba i po 7 dana, sad ljeti pogotovo. još vam je sutra praznik, pa vikend. očekujte ga tek idući tjedan....a ako ne dođe pon/utorak/ srijeda, e onda je već vrijeme za brigu ;)
2016 08 04
> blanka2: > da vas utješim, nije još vrijeme za paniku. pošti nekad treba i po 7 dana, sad ljeti pogotovo. još vam je sutra praznik, pa vikend. očekujte ga tek idući tjedan....a ako ne dođe pon/utorak/ srijeda, e onda je već vrijeme za brigu ;) aj si me barem malo utjesila :D tenkju ;)
2016 08 04
znam kako je....ja sam jedan čekala 8 dana sad preko ljeta, ima još nade :D ali ako vam ne dođe do srijede, onda je definitivno banana....
2016 08 04
> blanka2: > znam kako je....ja sam jedan čekala 8 dana sad preko ljeta, ima još nade :D > ali ako vam ne dođe do srijede, onda je definitivno banana.... Nadam se da nece biti "banane" xD
2016 08 04
I ja sam jedan paket poslala obicno i nije jos stigo isto u pon sam poslala
2016 08 04
evo, očito je pošta trenutno u banani :') ma bit će sve ok ;)
2016 08 04
Hvala cure na odgovorima sad mi je ipak malo lakse ☺️😄
2016 08 04
Meni je jednom stigo nakon ajmee da sad ne lamem, al čini mi se da je bilo dvadesetak dana, a dva nisu nikada...
2016 08 05
Evo ja cu Vas utjesiti.uvijek narucujem obicno i u 90% prodaja saljem obicno(po zelji kupca)i nikada se nista nije zagubilo.najcesce dode prekosutra,par puta je putovalo 4-5 dana,ali par puta se desilo i da stigne vec sutradan :)
2016 08 05
kod mene ista situacija slala mi je nesto cura i jos nema
2016 08 05
Često šaljem obično i uvijek bude sve u redu. Paket ponekad stigne začuđujuće brzo,ponekad mu treba duže,ali nema brige. :)
2016 08 05
1 2