Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mame pomoc!

Drage mame! Prije desetak dana,muz je s nasim trogodisnjim sinom bio u setnji i vratio se kuci sav krvav... Potekla mu krv iz nosa... I od onda mu ide po dva tri puta na dan ali jako malo... No mene najvise zabrinjava nocu... Isto mu krvari iz nosica ali nesto obilnije... Sad sam se naglo trgnula u 2h i kako spava samnom ja osjetim onaj jak miris krvi. Uzela sam mobitel da ga provjerim kad ono krvav po cijelom licu i kosi... Zaprepastila sam se. Odmah sam isla provjeravati dali dise. Umili smo ga i vratili ga da spava. Naravno isla sam jucer jos kod pedijatrice ali je na godisnjem tako da danas idemo u bolnicu. Vec sam na Google procitala sve o tome ali ako se nekoj od Vas vec to desavalo s djetetom javite se jer ja sam sva u panici. Cijelu noc ne spavam od straha da se nebi ugusio u krvi ako mu opet tako obilno potece...
2016 08 12
Ne čekaj ništa..vodi ga na hitnu..
2016 08 12
Ici cemo sada. Nisam od 2h oka sklopila od straha. Uglavnom jako se brinem nisam bas nikad vidjela da tako puno krvi nekome ide iz nosa. Sjecam se da je sestri znala ici tu i tamo ali nikada tako. Ne znam sta pomisliti. Bojim se samo da nije nesto opasno.
2016 08 12
A joj, mogu misliti koji šok vidjeti ga tako krvavog. Ja imam iskustva, ali definitivno ne ovako dugotrajnog. Nadam se da će sve biti ok i da se više neće ponoviti.
2016 08 12
Obavezno ga odvedite, to je prečesto da ne bi bili zabrinuti. Ali nemojte paničariti unaprijed, ne mora biti ništa ozbiljno, samo odite na pretrage .
2016 08 12
imam ja sina koji sad ima 13 godina,krv mu ide od njegove cetvrte godine,mada sad kako je stariji ide mu dosta manje nego prije..ali samo jednom smo dozivjeli jako krvarenje..kaze doktorica da mu je ta zilica u nosu vjerovatno osjetljiva,pokazala nam je kako da stisnemo to mjesto,znaci ne zabacivati glavu i preporuka je bila da kupimo tabletice vitamin c,krv je najcesce isla usred noci,jastucnica je bila uvijek krvava,vjerovatno od suhog zraka
2016 08 12
Ne znam zašto mu je tako..ali bolje da mu ta u nosu pukne nego u glavi (tako kazu).. mom sinu je isto nekad znalo tako malo krvi iscuriti. .ali ne jako..
2016 08 12
> sanja31: > A joj, mogu misliti koji šok vidjeti ga tako krvavog. > Ja imam iskustva, ali definitivno ne ovako dugotrajnog. > Nadam se da će sve biti ok i da se više neće ponoviti. Uzasan sok! Muza sam probudila on se sav uspanicario poceo ga drmati... Odmah je pomislio na najgore pa sam onda morala i njega smirivati.
2016 08 12
> Majalike: > Obavezno ga odvedite, to je prečesto da ne bi bili zabrinuti. Ali nemojte paničariti unaprijed, ne mora biti ništa ozbiljno, samo odite na pretrage . Bili smo na Kantridi u djecjoj bolnici gdje su nas drsko otpilili da moramo ici u Rjecku bolnicu na Uho grlo nos jer da oni nemaju instrumente za pregledati nos. Jako drske i bezobrazne zene i bezosjecajne. Otisli smo onda u Rjecku gdje su nas bez obzira na guzvu brzo primili. Doktor ga je pregledao i rekao da je rijec o puknutoj kapilari (ajme kako mi je pao kamen sa srca!!) Prepisao nam je mast za mazati nosic i Aqua Maris te preporucio more ali negdje di je bas jako cista voda..(Hmm?) Sve u svemu puno mi je lakse sad kad znam da nije nista ozbiljno i nadam se da se uz ovu mast i sprej to vise nece ponavljati...
2016 08 12
> Vesna077: > imam ja sina koji sad ima 13 godina,krv mu ide od njegove cetvrte godine,mada sad kako je stariji ide mu dosta manje nego prije..ali samo jednom smo dozivjeli jako krvarenje..kaze doktorica da mu je ta zilica u nosu vjerovatno osjetljiva,pokazala nam je kako da stisnemo to mjesto,znaci ne zabacivati glavu i preporuka je bila da kupimo tabletice vitamin c,krv je najcesce isla usred noci,jastucnica je bila uvijek krvava,vjerovatno od suhog zraka Da i meni je pokazao kako da stisnem nos i da mu stavim hladan oblog na vrat. Nikako zabacivati glavu. Mogla bih i ja kupiti neki vitamin C.
2016 08 12
> Nina87t: > Ne znam zašto mu je tako..ali bolje da mu ta u nosu pukne nego u glavi (tako kazu).. mom sinu je isto nekad znalo tako malo krvi iscuriti. .ali ne jako.. Da svakako bolje u nosu nego u glavi. Mom prijatelju je jednom tako pukla neka zilica u glavi ali to je vec bilo malo ozbiljnije nesto... Sva sreca sad je sve u redu.
2016 08 12
Hvala Bogu da je sve ok. Kako ponekad zdravlje uzimamao zdravo za gotovo i onda kad te nešto strefi pomisliš na sve moguće crne scenarije, i na kraju postanes svjestan koliko si zapravo sretan dok god imaš zdravlje.
2016 08 12
da i hladan oblog to sam zaboravila napisati,,mi smo se s godinama navikli na to,uplasio me prije 4 godine probudila sam se i cula pustanje vode u kupatilu ja u kupatilo a moje dijete krvavo kaze on meni,nece nikako da prestane,pribrala sam se i polijevala ga vodom po vratu i pustila nek izađe malo ta krv,trebalo nam je malo duze da je zaustavimo,ali kazem evo kako je stariji to je sad rijetko
2016 08 12
Bitno da nije ništa ozbiljno...al iskreno kako sam ja paničar da je moje dijete ipak bi kroz mjesec dana otišla pedijatru i izvadila djetetu krv i tlak izmjerila..
2016 08 12
Dok se vrati pedijatrica s godisnjeg ici cemo i tlak izmjerit i krvnu sliku napravit
2016 08 12
1 2