Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomognite mi kontaktirati Krparicuuuu!!!

Bok svima! Prije nekoliko mjeseca sam se zaljubila u neke cizmice i kontaktirala Rozaliju123 koja ih navodno prodaje na njenom profilu. Poslje barem 5-6 puta sta sam joj u ovim mjesecima pisala, nista (nikada) od odgovora...............!!! Jeli se i vama nesto tako dogodilo ili jel je mozda poznajete pa znate u cemu je vic? Hvala, cure, i ugodan vam dan :D
2016 08 13
To su ti misterije krpica. Prodavačice koje ne odgovaraju na upite :s Čovik se zapita sta uopće rade na krpicama Ili na profil nakelje stvari koje uopće ne prodaju pa se prave blesave. Jer ako se prijavljivala na krpice a ne odgovara, drugog objašnjenja nema
2016 08 13
To mi je dogodilo već 5,6 puta, a tek sam par mjeseci na krpicama. Iskreno, takvih se bolje kloniti, ozbiljan i korektan prodavač bi ti se javio. Što onda možeš očekivati od daljnje suradnje?!
2016 08 13
Ma imate pravo, drage cure moje, ali bila sam vidila pozitivne komentare o njoj pa sam mislila da je u redu... >:( A bas sam se zaljubila u tim njenim prokletim crvenim cizmicama ajjjoj! Ali da, i ja sam ovdje samo od nekoliko mjeseca, i stalno nesto novo ucim o covjecanstvu :D
2016 08 13
vrijeme je godišnjih odmora,možda je otputovala negdje
2016 08 13
Pa je misecima na odmoru?
2016 08 13
Ja sam prvi put jednu tako smarala za ogrlicu, da mi je na kraju odgovorila da je rezervirana. A ja za par dana opet, jer nije ni označila ni rez, ni prodano, a ona da je prodana, cura kao uplatila novce, a nije ostavila podatke za slanje, pa ju ova čeka, mislim, očita laž! Sad to više ne radim! Cure su mi rekle da neke stave artikle koje ne posjeduju, samo kao mamce na svoj profil! Ta ogrlica je još dugo, dugo tako stajala, možda je još tamo, ne gledam. Ja sam ju našla kod druge korisnice i kupila tj. jedna krpničarka mi ju je uočila i javila mi.
2016 08 13
ahahahahah, Nefertiti :D Da, Tanja, proslo je barem 3 mjeseca...
2016 08 13
> nefertiti111: > Pa je misecima na odmoru? na odmoru je od krpica ,:)
2016 08 13
Meni se to dogodilo bar najmanje 20-ak puta , evo i sad cekam vec 5 -6 dana i znam da ce se javiti kad ja nebudem imala vise love x-) ajbg-a tak je to na krpama :D :D
2016 08 13
e hebiga!Onda ti ne želi prodati već ih ima da privuće kupce,.
2016 08 14