Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Ne znam kako bi nazvala temu !

> lovekrpice55: > > zakrpa: > > > lovekrpice55: > > > Jebote pas, mi HRVATI smo nevjerojatan narod! Čast iznimkama ovoga što ću sad napisat , ali jeste vi skužili koliko mi Hrvati volimo, ma obožavamo, plakati i prikazivati sami sebe kao ŽRTVE! Bilo čega i u bilo kojoj sferi života ćete ovo naći. Recimo u sportu - doživimo neuspjeh - krivi su suci, navijači bakljaši, treneri tv serviseri, mediji ... Recimo u gospodarstvu - kriva je bivša vlast, Sanader, Tuđman, Tito, banke ... Loše stanje društva, podjele na Partizane i Ustaše, na katolike i ne-hrvate krivi crkva, političari, Europa, Vatikan .... I onda se sve to preslika i na najobičnije stvari u životu i ljudi uđu u neku trgovinu već spremni na jaukanje i na to da će zasigurno biti prevareni. Postali smo paranoični jebote... očekujemo prevare iza svakog ugla i nekad imam osjećaj da to baš i hoćemo. Ono pliiiz nek me neko zajebe jer onda mogu jaukat i plakat i svaljivat i djelit krivnju svud okolo. Više nitko ne kreće od sebe... nitko se ne pita zašto, i što JA mogu napraviti da meni bude dobro i da budem zadovoljan. Odgovor je često da se JA moram potruditi, istražiti, proučiti nešto i ako to napravim onda će biti dobro ... ALI (veliki ali) to je sad već posao koji treba napraviti, a mi smo Hrvati jako komotni i volimo ne truditi se pa kao idemo s povjerenjem da ćemo dobiti uslugu, ali se u isto vrijeme podsvjesno pripremamo na PLAKANJE; JADIKOVANJE i onda na kraju sve završi s psovkom - Jebena Hrvatska i Hrvati. Al kad podvučeš crtu svi smo isti drek ... uvijek smo bili nikad do kraja ispunjen POTENCIJAL. > > Sama tema nema veze sa ničim , ne razumijem što ste htjela.? Jedino razumijem da se koristite balkanskim prostim rječnikom. > bla bla Hvala Vam poštovana, sada ste mnogo jasniji tko ste po glasanju bla bla! Zadivljena sam!
2016 08 16
Teme koje nemaju veze sa ničim,ja zaobilazim ! ;)
2016 08 16
ovdje svi nešto zaobilaze, ko lija vruću kašu -- a tema je vrlo jasna i konkretna kao i ona izvučena stranica ...al kao nitko ništa ne razumije
2016 08 16
Otrovni komentari koji provociraju i izazivaju svađu su skoro na svakoj temi ...o bilo čemu da se u toj temi radi..tako da se ne čudim..samo na većinu provokacija ne odgovaram ..nisam došla ovamo da nekoga napadam i da se svađam već da podijelim svoje mišljenje,razmišljanje ...vrlo jednostavno..tko ne razumije neka pročita više puta (često je profesor tako govorio u školi)...
2016 08 17
ovdje svi jako dobro razumiju svaku temu, nekad i previše, ova tema je nažalost naša realnost, naša svakidašnjica, tko se boji priznati ovdje da je to tako, ne zamjeram
2016 08 17
inače sam hrvatica i svoju zemlju voli,kako je da je, nebi nikad išle u neku drugu zemlju, doma ste svoj na svom , a vani ste, zapamtite, uvjek stranac
2016 08 17
Naravno da i ja volim,ali sam oduvijek u životu realna ,u svim mogućim segmentima događanja i života ja sam realna! Isto,tako ni ja vjerovatno iz Hrvatske nikada neću da odem ,niti sam ikada planirala niti ću vjerovatno ikada planirati..! 😃
2016 08 17
ok, kako vidim ja i ti smo se kužile, ostali kako žele, svako ima svoje mišljenje i to treba uvažiti
2016 08 17
Mi HRVATI smo nevjerojatan narod! Čast iznimkama ovoga što ću sad napisat , ali jeste vi skužili koliko mi Hrvati volimo, ma obožavamo, plakati i prikazivati sami sebe kao ŽRTVE! Bilo čega i u bilo kojoj sferi života ćete ovo naći. Recimo u sportu - doživimo neuspjeh - krivi su suci, navijači bakljaši, treneri tv serviseri, mediji ... Recimo u gospodarstvu - kriva je bivša vlast, Sanader, Tuđman, Tito, banke ... Loše stanje društva, podjele na Partizane i Ustaše, na katolike i ne-hrvate krivi crkva, političari, Europa, Vatikan .... I onda se sve to preslika i na najobičnije stvari u životu i ljudi uđu u neku trgovinu već spremni na jaukanje i na to da će zasigurno biti prevareni. Postali smo paranoični jebote... očekujemo prevare iza svakog ugla i nekad imam osjećaj da to baš i hoćemo. Ono pliiiz nek me neko prevari jer onda mogu jaukat i plakat i svaljivat i djelit krivnju svud okolo. Više nitko ne kreće od sebe... nitko se ne pita zašto, i što JA mogu napraviti da meni bude dobro i da budem zadovoljan. Odgovor je često da se JA moram potruditi, istražiti, proučiti nešto i ako to napravim onda će biti dobro ... ALI (veliki ali) to je sad već posao koji treba napraviti, a mi smo Hrvati jako komotni i volimo ne truditi se pa kao idemo s povjerenjem da ćemo dobiti uslugu, ali se u isto vrijeme podsvjesno pripremamo na PLAKANJE; JADIKOVANJE i onda na kraju sve završi s psovkom - "Jebena Hrvatska i Hrvati". Al kad podvučeš crtu svi smo isti drek ... uvijek smo bili nikad do kraja ispunjen POTENCIJAL.
2016 08 19
ovdje je bila neka druga tema, usput i balkanski riječnik- ali pitam ja vas dal vi ne zapsujete kad morate platiti silne račune koji stalno dolaze, kad biste si kupila neki fini parfem, a treba prije platiti sve ostalo, pa za parfem ako ostane. meni moja mirovinica traje do 15 u mjesecu, zapsujem ne branim pokretačicu teme, al situacija nas tjera da se nekad baš zaprostačimo, zašto, jer više nismo opušteni, samo nešto razmišljamo, a ponajviše kako spojiti kraj s krajem i zato -svi- ponekad prostačimo jer nismo zadovoljni, MOJE JE TO MIŠLJENJE
2016 08 19
Sada ostavite svoj komentar ! I bravo za vas,sjednite 5! U svome životu koristim psovke jebo te pas,jebemu miša..i veliki sam kočijaš! Ako vam to smeta ,zašto se uopće trudite da komunicirate samnom? A još si više truda dajete na tome da me ovamo ocrnite kao da sam počinila smrtni grijeh,radi psovke jebo te pas! Pa gospođo nije mi to uzrečica niti se psovkama koristim..svakodnevno!
2016 08 19
kad ti je muka i teško opsuj sve živo, -samo da svi ne čuju x-) bit će ti lakše <3
2016 08 19
nego, još uvjek se samo vrtimo u krug, nemamo pravo ime ove teme ;)
2016 08 19
> zakrpa: > U svakom slučaju očito ne želiš priznati da se koristiš rječnikom koji apsolutno nije uredu. Prve tri riječi i ostalo je za moj pojam definitivo Ajme Ajme. Nije lako priznati i napisati U pravu ste, to su jako proste riječi, ljudi bi se do sudnjeg prepucavali ali priznati to ne, ne dolazi u obzir. ako vas je profesor/ca učili da je "Jebo te pas" uredu. Nema problema, divota, nadam se da postoji još netko osim mene koja mislim, odnosno ne mislim ne go definitivni tvrdim da je to "kočijaški rječnk" Osobno ga prezirem. Koristim se našim predivnim hrvatskim jezikom, kojim se može sve lijepo i kulturno napisati, tako su mene profesoru učili., kad je trebalo nisam čitala dva puta , nego ako treba i 100 puta. Ja toliko bez namjere za daljnjim prepucavanjem, budući to uistinu nema smisla. Na kraju moja isprika svima ako sam bilo koga povrijedila jer mi to niti pod razno nije bila namjera! draga,ne moraš se ispričavati nikome, psovke su,kod nekog manje, nekog više sastavni dio našeg društva i nema se ko šta vrijeđati, to je činjenica ;) <3
2016 08 20
Ne uklapam se u kočijaški rječnik niti hoću, smetalo to vama ili ne. -Doviđenja gospođo onda! :) Ne smetate ,samo nemamo o čemu pričati! Zašto se obrisali komentare? hahah..svašta nitko mi ne može pa ni vi zabraniti razmišljati, pisati i živjeti onako kako mislim da je najbolje..kao ni vi ni nitko drugi meni!!!..tako da time ste sve rekli,a što se te pokušali onda sa svojim komentarima na ovoj temi to sam Bog zna,niste ju onda trebali kritikovati na način koji jeste..svatko ima svoj način ..nismo svi isti po razmišljanju,pisanju i životu ;)
2016 08 22