Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Ne znam kako bi nazvala temu !

i ja sam primjetila da je obrisala komentar. ma ljudi moji, ako netko nekat zaprostači, netko povremeno, netko nikad,ma što je tu sad toliko strašno, čemu tolika drama,zar to sad znači da je netko zbog toga manje vrijedan<?
2016 08 22
Opet je obrisala..O Božee hahaha
2016 08 22
eto sad i ja brišem, al kava je stvarno bila je..........čka, ups, odlična :P
2016 08 22
sigurno si joj nešto prostačila, x-) nisi bila fina :D
2016 08 22
Nisam,majke mi o:)
2016 08 22
popričaj s adminom, al molim te,budi fina :D
2016 08 22
Potruditi ću se ! ! :") :")
2016 08 22
i uvjeri ga da si iz FINSKE :D
2016 08 22
znaš da finsku djecu uče "Nitko ti nikad u životu neće pokloniti", dok Hrvatsku uče "Uči da ne moraš raditi i da drugi rade za tebe" ... hahahha :)
2016 08 22
hoćeš jedan domaći vic vrijeme je novac,kaže u sebi konobar, i zbroji datum sa računom x-) x-) x-)
2016 08 22
a znate novu kletvu -dao bog radio u firmi koja ne isplaćuje plaće- :P
2016 08 22
> lovekrpice55: > Opet je obrisala..O Božee hahaha Moji su komentari vidljivi, obrisala sam jer kako navodite nemam što sa vama razgovarati. Nisam na vašoj valnoj dužini., nisam na vašoj strani obale tako daleke. Ne pišem ono što vama odgovara, budući ste uvijek u pravu i vaša mora biti zadnja. Opet ću obrisati, ta ne treba netko biti Kolumbo da to ne bi primijetio. Eto citirate me i sami sebi odgovarate, dobru zabavu i svako dobro uz obilje osmjeha upućenih na moju adresu! Tjerati vodu na vaš mlin neću jer mi se ne sviđa prosti rječnik. Sa ovim postom ujedno završavam svoje komentare u ovoj temi.
2016 08 24
1 2 3