Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim za pomoć!

Planiram započeti s izradom naušnica, onih glomaznih i trenutno popularnih no zanima me gdje bi mi se najviše isplatilo kupiti materijal?! Gledam malo po ebayu ali ne nailazim na išta slično, vjerovatno krivo i tražim te vas zato molim pomoć da ukoliko znate i bavite se time, da mi kažete :) Poslala sam nekim curama koje ih izrađuju pitanje u inbox no šute i očito nisu voljne pomoći..
2013 04 07
imaš kao darovni dućan sa fimom, ukrasnim papirima i tamo ima brdo tih perli... nezz točno kako se zove ART- nešto [:zaljubljen]
2013 04 07
Imaš u Vukovarskoj Hobby Art [:smijesi]
2013 04 07
Hvala :) Mislila sam skoknuti do Arta, dapače imam takav dučan u gradu no pretpostavila sam da na ebayu ima jeftinijih stvarčica na lot, no kao zainat nemogu naći ništa slično!
2013 04 07
ja ću skupiti sve perle po kući jer sam se nekad bavila izradom nakita, sad nemam vremena za to... i šaljem u zamjenu za 1 par naušnica [:kesi]
2013 04 07
najjeftinije češ proći u mustapić trade, jedino moraš imat lovu jer je večina na pakovanje ali je duplo jeftinije nego kad kupuješ u hoby trg, ja radim nakit več dugo, i iako mi se više ni neda jer sad svaka treča cura radi a nabijaju cijene katastrofa,,, tako da moj savjet ti je kod nih [:kesi]
2013 04 07
Aha,cijene su im ogromne, upavo me to navelo da ih izradjujem... puno ti hvala, i vama curama iznad za savjet... [:poljubac]
2013 04 07
obožaaaaaaaaaaaaaaaaaaavam naušnice,posebno ove glomazne [:sramezljiv] mislim da ću uskoro bankrotirat zbog nakita [:hihot] imam i ja pitanje,curke-da li ste sve samouke što se tiče izrade nakita ili?
2013 04 07
ja jesam samouka, tj iz istog razloga sam se odlučila izrađivat, ali mali savjet, ili radite preko udruge ili nešto otvorite, jer vrlo lako vas netko prijavi i onda dobijete ogromnu kaznu i prijavu i svašta nešta,,, ja sam radila preko udruge i išlo mi je lijepo, ali je onda gospođa iz udruge odlučila podič +uvjete i ondfa sam ja odustala pa sam tu stavila šta mi je odustalo , i zato imam akciju 2+1 gratis makar da povratim sredstva, nemoram ništa ni zaradit, a konkurencija je svaki dan sve veča
2013 04 08
Ja kupujem u Perlica trgovini putem neta...najpovoljnij su mi i imaju jako velik izbor za sve vrste hobbya....sretno
2013 04 10