Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nečuveno....

Javi ti se korisnica da ju nešto zanima. Super. Isad pita ona da joj malo bolje poslikaš i to je ok, pa onda još ovo, pa onda ovo.....i onda kaže hvala ili se uopće više ne javi. Pa čemu to? Ili hoćeš ili nećeš, ne zanovijetaj toliko. Neću nikog imenovat ali to sam zadnjih dana prošla s njih 4. Kakva su vaša iskustva?
2016 09 02
Kod mene se javilo par cura, dvije su uzele podatke ali nisu se više javljale, a jedna cura me zavlačila doslovno mjesec dana za majicu da bi na kraju rekla da ne želi kupiti, da ju je samo zanimalo :| :| Sve govori o kulturi hahah
2016 09 02
Ima svega. Neki me čak iznenade u suprotnom smislu jer nemaju nikakvih pitanja,odmah traže podatke za uplatu -sve ne vjerujem. :D
2016 09 02
Negdje prije sam gospođi prodala lot dječje odjeće, što kaže SilsVila, tražila je odmah podatke za uplatu i to je to.
2016 09 02
Ja sam se dog sa jednom curom za slanje i sve,razmijenile smo podatke i rekla je da je uplatila,čekala sam 2tjedna i javila joj porukom da nije ništa sjelo,narednih dana se prijavljivala ali ništa od odgovora i onda je odgovorila da će me prijaviti adminu za prijevaru.. I obriše profil.. Mislila sam da me neko dijete za*ebava ali očito ima stvarno glupih ljudi
2016 09 02
SilaVila-ispravak> daky77: > Negdje prije sam gospođi prodala lot dječje odjeće, što kaže SilsVila, tražila je odmah podatke za uplatu i to je to.
2016 09 02
Ma užasno nešta, ako misle kupiti odmah se dogovorite ili tipa za par dana ako traži mjere i tjt, a ne izmišljanje x-)
2016 09 02
Baš tako,IvaSoper.
2016 09 02
Redovito mi se to dešava, ali u zadnjih par dana pogotovo...Još mogu razumjeti ako mi se nakon svih tih slika i mjerenja i čega sve ne, pristojno zahvale i odustane od kupnje ako im artikal ne odgovara, ali ove koje nestanu bez riječi....e te ne podnosim!
2016 09 02
Meni se to isto zna desiti ali mi ne smeta jer onda sve te mjere i dodatne slike odmah stavim u oglas, kad tad će kupcu trebati slike kako stoji i mjere. Meni nije jasno kako žene stave oglas haljine od 500 kn i samo jednu sliku haljine na vješalici. Ali definitivno su pobjednice cure koje slikaju cipele samo od naprijed i odozgo pa ne znam ni jel cipela ima petu ili ne, a kamoli jel nošena.
2016 09 02
pa to je normalno ovdje. sve poslikaš,iz svih kuteva, sve pročitaš sa etikete, izmjeriš sve što treba i onda muk:)
2016 09 02
> RedLipstick: > Meni se to isto zna desiti ali mi ne smeta jer onda sve te mjere i dodatne slike odmah stavim u oglas, kad tad će kupcu trebati slike kako stoji i mjere. > Meni nije jasno kako žene stave oglas haljine od 500 kn i samo jednu sliku haljine na vješalici. Ali definitivno su pobjednice cure koje slikaju cipele samo od naprijed i odozgo pa ne znam ni jel cipela ima petu ili ne, a kamoli jel nošena. Sve to stoji, ali slikaj mi ove dvije majice pa onda slikaj mi ovu s točkicama, mislim.... pa onda onu lijevo od .... pa onda hvala i lp.
2016 09 02
> dunja88: > pa to je normalno ovdje. sve poslikaš,iz svih kuteva, sve pročitaš sa etikete, izmjeriš sve što treba i onda muk:) Složila bi se da je to normalno na krpicama Ja uglavnom pišem mjere uz oglase, a nakon toga bi vidjela kako to meni stoji, pa i te fotke pošalješ, a ona će razmisliti i muk
2016 09 02
Evo ja, s obzirom da sam češće kupac, nego prodavač, imam obrnuta iskustva. Često me otpile kad molim mjerenje. Znači, točno kažem koje mjere želim, ne svaku sitnicu, i već mi se 5,6 puta dogodilo da mi se prodavač ne javi, a prijavljuje se. Valjda za neke aktualne artikle znaju da će prodati i bez truda?!
2016 09 02
Kad kupujem puno ispitujem, jer je to moje pravo, zar ne? Za svoj novac pitaš šta te zanima. I nekad mi cura pošalje dodatne slike, mjere i nekad mi ne odgovara, a osoba se potrudila. I bude mi žao, ali ja se zahvalim i odgovirim da neću. Tako je to...i u živo i na krpicama. Meni je gore kad pitam dodatnu sliku a dobijem još goru...onda me sram gnjaviti za još slika... A desi se i meni obrnuto. Ja sve napravim a ni traga ni glasa. Nekad me iznervira pa pošaljem upit: šta ste odustali? A znam da jesu...ali tako je to...Sto ljudi sto ćudi...
2016 09 02
1 2