Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moje krpice uživo!

Znači radim preko ljeta u sezonskom dućančiću u posjedu moje gospođe majke. Jedna žena svaki dan dolazi u moju smjenu i pita koliko košta jedna haljinica. I ja kažem svaki dan 150 kuna (iako je cijena na njoj.) Žena je svježe obojana,sa svježim geliranim noktima,ne izgleda siromašno ako je kome važno za priču. Svaki dan ona kaže ah to mi je puno,ja bi je kupila da je sto. I danas ona dođe i pita opet koliko je. I ja kažem sto ,kad je već toliko želi,nek joj bude. I kaže ona ˇˇjooj,to mi je puno. Da je bar 50. Jel može za 50?ˇˇ Kažem,sto kuna popusta vam ne dam,imate neke stvari na sniženju za 50 kn. Ona frkne nosom i ode. Eto,svi vi koji se živcirate oko krpica bar znate da postoji jedna gora stvar a to su krpice uživo!
2016 09 02
onaj tko kupuje mu je uvjek puno, onaj tko prodaje mu je uvjek malo,to tako nekako ide :P
2016 09 02
Pa dala sam joj 50 kuna popusta al ona je htjela sa 150 na 50. Zapravo,mislim da nije htjela popust nego haljinu za džabe :D
2016 09 02
dobro pa nije odmah pitala jel može za džabe :D
2016 09 02
Jab joj rekla za vas 500. Majkemi. Bih. Nisam jednoj i nisam jednom.
2016 09 02
Fashion,nasmijala si me dobro....:D :D
2016 09 02
ja bi joj je poklonila samo da je više ne vidim 8-)
2016 09 02
Eto to je bio i smisao ove teme,da vas malo nasmijem. Ima tu još bisera ali ova danas mi je bila najjača. Eto kad se ljudi tako ponašaju uživo ne treba vas čuditi što su preko interneta svakakvi.
2016 09 02
> SonjaSpoljaric: > ja bi joj je poklonila samo da je više ne vidim 8-) Hahahahah ma ko smije bit tako hrabar,onda bi se zakačila na mene i više nebi imala mira dolazila bi dnevno dva puta
2016 09 02
> FashionStoreSt: > Znači radim preko ljeta u sezonskom dućančiću u posjedu moje gospođe majke. > Jedna žena svaki dan dolazi u moju smjenu i pita koliko košta jedna haljinica. I ja kažem svaki dan 150 kuna (iako je cijena na njoj.) Žena je svježe obojana,sa svježim geliranim noktima,ne izgleda siromašno ako je kome važno za priču. Svaki dan ona kaže ah to mi je puno,ja bi je kupila da je sto. I danas ona dođe i pita opet koliko je. I ja kažem sto ,kad je već toliko želi,nek joj bude. > I kaže ona ˇˇjooj,to mi je puno. Da je bar 50. Jel može za 50?ˇˇ > Kažem,sto kuna popusta vam ne dam,imate neke stvari na sniženju za 50 kn. > Ona frkne nosom i ode. > Eto,svi vi koji se živcirate oko krpica bar znate da postoji jedna gora stvar a to su krpice uživo! story of my life.navikneš se sa vremenom. :)
2016 09 02
Adminkica,znači ti si sestra u patnji? Imaš li neki sočan biser za podijelit?
2016 09 02
Možda te ipak želi isprovocirati da vidi do koje granice može ići x-) ili joj fakat nešto fali u glavi. Znači zabavno čekaš je svaki dan pa se družite x-)
2016 09 02
> FashionStoreSt: > Adminkica,znači ti si sestra u patnji? Imaš li neki sočan biser za podijelit? jooj kad bih počela pisati ne bi bilo kraja. no ebiga tako je to kad radiš sa ljudima. jednostavno sam "oguglala" na te stvari,kak bi rekli na krpama "oš neš bangladeš" x-) x-) daleko od toga da nema divnih,no isto tako neki nisu vrijedni spomena...
2016 09 02
Dobro nije baš sad SVAKI dan ali jako često,otprilike svako 2,3 dana je tu. Mislim da ona to tako serijski po dućanima pa di upali. Ima takvih ljudi dosta ali se obično zadovolje popustom od 50 kuna :D
2016 09 02
> Aadmminkica: > > FashionStoreSt: > > Adminkica,znači ti si sestra u patnji? Imaš li neki sočan biser za podijelit? > jooj kad bih počela pisati ne bi bilo kraja. > no ebiga tako je to kad radiš sa ljudima. > jednostavno sam "oguglala" na te stvari,kak bi rekli na krpama "oš neš bangladeš" x-) x-) > daleko od toga da nema divnih,no isto tako neki nisu vrijedni spomena... Ima stvarno super kupaca. Pa i oni koji ne kupe al su simpatični nema veze,bar se malo nasmijem i izgubim vrijeme. Zadnjih dana sam promjetila izraženi fenomen ljubomornog dečka/muža. Žena proba haljinu ili nešto drugo i izgleda ko milijun dolara,ono baš wow i on joj kaže da joj ne stoji dobro,da je debela ili neku drugu nebulozu. Ne događa se kod naših žena nego uglavnom kod strankinja i one te svoje mamlaze slušaju i ne kupe iako im se sviđa.
2016 09 02
1 2