Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklanjam odjecu

...sve na profilu oznaceno s: poklanjam Za ostalo moze dogovor o cijeni ili zamjene Slobodno se javite, uvjet je samo uplata za postarinu. Dosadile mi Krpice
2016 09 12
Takodjer prodajem i mijenjam knjige: Fusko: Opis obale Ilirika Aristotel: O tumacenju Katul: Pjesme Hariton: Zgode Hereje i Kaliroje Sanja Polak: Pobuna Pauline P Cecelia Ahern: Na kraju duge Louis Gardel: Sulejman velicanstveni 2.dijela Gibonni biografija Jans Costello: Zamalo vjencani Djecja Biblija, Bozanic: Krist nas zove Anthony Kiedis: Oziljci Skolski udzbenici i prirucnici: Matematika u 24 lekcije, prirucnik za maturu: Dakic, Elezovic Plava zbirka II. i III.: Nada Brkovic Genetika i evolucija, radna: Mikulic, Sumpor Ekologija, radna Fon Fon 4, radna: Markusi Solutions, plava radna, 3.razred - radne prazne
2016 09 12
ja poklanjam 1 artikl s profila uz kupnju drugoga... 1+1 gratis, vrijedi za SVE na profilu :)
2016 09 12
ja se ponovno vratila na krpice ima svegaaa tu sam pitajte i poklanjam uz kupnju nesto :)
2016 09 12
> MartinaBj: > ja se ponovno vratila na krpice ima svegaaa tu sam pitajte i poklanjam uz kupnju nesto :) dobro nam došla,opet :) :")
2016 09 12
Ja pročitala poklanjam DJECU... :') :') :')
2016 09 14
> Monifique: > Ja pročitala poklanjam DJECU... :') :') :') mislila sam da sam jedina :') :') :')
2016 09 14
i ja sam se vratila na vrh stranice da provjerim jesam li dobro pročitala :D
2016 09 14
> CocoBandicoot: > > Monifique: > > Ja pročitala poklanjam DJECU... :') :') :') > mislila sam da sam jedina :') :') :') Njih jos nemam, ali vjerojatno ce i do tog naslova doci :D
2016 09 14
Poklanjam i ja neku odjecu na profilu :)
2016 09 14