Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Anticelulitni tretmani - iskustva?

Pozdrav cure, napokon sam odlučila krenut u teretanu i krenula sam :D e sad, htjela bi si malo 'ubrzati' gubitak celulita. Da li ste probali koji tretman? Čitala sam kakvi sve načini i tretmani postoje, to su anticelulitna masaža, bodywrapping, limfna drenaža, kavitacija, radiofrekvencije, tretmani čistim kisikom... U svom tom brdu, ne znam za što se odlučiti i probati. Zanimaju me vaša iskustva? Koji vam se čini najbolji i ima brze i učinkovite rezultate? Unaprijed hvala na odgovorima :")
2016 09 14
moj savijet je da uz to sto treniras promijenis i prehrambene lose navike koje si vjerojatno imala...i onda ce ti nestajati celulit, ali ako hocces ubrzati pa otic na koji tretman ja sam isla na 10 tretmana isla sam u one hlace neke sto te stisce+vakum+kavitacija+malo rucna masaza iskreno meni su se noge stanjile celulit se malo povukao normalno da se ne moze sve povuci...ali nikad manje celulita nisam imala od kad sam bila na posebnoj prehrani 2 mj..samo sto mi je to tesko odrzat zbog mog posla :)
2016 09 14
Imaš neki poseban savjet za prehranu, mislim da li si po nekom programu ili nešto? Hvala ti puno :)
2016 10 04