Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Tabu teme i zašto se još uvijek zovu tako

> Uljeshura: > > zakrpa: > > Moja majka je kad sam dobila, sjela na stolicu uhvatila se za glavu u udri u plač kao da je netko umro, ništa ja nisam kužila. Kad sam pitala zašto plače, ona bi još jače plakala. > Bože dragi... :/ Pa zašto :O :P :P zanimalo bi me kako je -zakrpica prošla kad su počele prve ljubavi, kako je mama reagirala, moja je od tada dobila povišeni tlak :D :D :D
2016 09 16
Aaha, zakrpica se jako mlada zaljubila kad je živjela u Rimu kod tetke po majci, panika živa! Iznimno sam bila neukrotiva, zaljubljive prirode u zgodne, korpulentne i pametne muškarce. Spremam se dogodine početi pisati Autobiografiju stvarno sam imala buran život, no glede ljubavi mama se nije nikada miješala. Uvijek mi je govorila budi samo sretna, kako ti odlučiš ja se slažem. Buran i nemiran život, ono imam jak karakter pa su svi ti muškarci bili za mene malo, uvijek sam tražila "ono nešto" Udavala sam se dva puta, iz prvog braka imam sina , sa drugim nisam htjela imati djecu jer sam znala da ću se razvesti. Bila sam zrela i jako mudrija. Voljela sa samo jedan put istinski duboko do dna. Slučajno smo se upoznali u jednom velikom društvu, kada su nam se pogledi sreli _"to je bilo To" Voljeli smo se, hodali nisam ni znala tko je on. A bio je jedan od jako poznatih u to vrijeme u Splitu. Bio je spiker radio-postaje _Split. Živjeli smo oko 4 godine zajedno, onda je on našao drugu i mene je ostavio. Nisam mu nikada zbog toga zamjerila, dan danas mu želim sreću, njemu i obitelji, mada ga do danas nisam prestala voljeti. -bila sam iznimno lijepa i atraktivna, ali na moju žalost sa muškarcima nisam imala sreće. Eto to samo kap u oceanu burne prošlosti, na koju sa osmjehom gledam- Kada je je završila furija od menopauze prestali su me zanimati. Ostalo i prije život i kasnije bit će u knjizi. Do sada sam bila nekoliko puta na televiziji i na desetke puta na radiju. Život piše romane bez naše volje, tako i moj!
2016 09 16
> Uljeshura: > > zakrpa: > > Moja majka je kad sam dobila, sjela na stolicu uhvatila se za glavu u udri u plač kao da je netko umro, ništa ja nisam kužila. Kad sam pitala zašto plače, ona bi još jače plakala. > Bože dragi... :/ Pa zašto :O Moja je majka bila nepismena žena, mislim da je shvatila da sam postala žena i da sada mogu imati djecu, a to mi nije znala objasniti. Tako ja mislim ona mi to nije kazala, mislim da je to i sl. ostavilo traumu u mnogim životima ne samo mome.
2016 09 16
opa, opasna si, onda čekamo knjigu, vrijedi pročitati vidiš nešto smo slične i ja sam se dva puta udavala, al nebi knjigu pisala, samo tanku skriptu :D :D :D u drugom braku sam 23g.vrijeme da nađem novog :P
2016 09 16
> zakrpa: > > Uljeshura: > > > zakrpa: > > > Moja majka je kad sam dobila, sjela na stolicu uhvatila se za glavu u udri u plač kao da je netko umro, ništa ja nisam kužila. Kad sam pitala zašto plače, ona bi još jače plakala. > > Bože dragi... :/ Pa zašto :O > Moja je majka bila nepismena žena, mislim da je shvatila da sam postala žena i da sada mogu imati djecu, a to mi nije znala objasniti. Tako ja mislim ona mi to nije kazala, mislim da je to i sl. ostavilo traumu u mnogim životima ne samo mome. upravo to, u ono vrijeme mnoge su bile nepismene,moja mama je od 14g.išla služiti po kućama za koru kruha,nije se išlo u školu
2016 09 16
Dobra si skroz, nisam opasna, osjetljiva sam i jako ranjiva. Ali sam zato kao od brda odvaljena, ne dam se voditi, ja moram imati kormilo u svojim rukama. <3
2016 09 16
> SonjaSpoljaric: > > zakrpa: > > > Uljeshura: > > > > zakrpa: > > > > Moja majka je kad sam dobila, sjela na stolicu uhvatila se za glavu u udri u plač kao da je netko umro, ništa ja nisam kužila. Kad sam pitala zašto plače, ona bi još jače plakala. > > > Bože dragi... :/ Pa zašto :O > > Moja je majka bila nepismena žena, mislim da je shvatila da sam postala žena i da sada mogu imati djecu, a to mi nije znala objasniti. Tako ja mislim ona mi to nije kazala, mislim da je to i sl. ostavilo traumu u mnogim životima ne samo mome. > upravo to, u ono vrijeme mnoge su bile nepismene,moja mama je od 14g.išla služiti po kućama za koru > kruha,nije se išlo u školu Da i moja je isto tako, mislim da je bila i mlađa.
2016 09 16
e vidiš one bi mogle napisati knjigu, kad one pričaju svoju priči, to su romani :| :| :|
2016 09 16
1 2 3 4