Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Tabu teme i zašto se još uvijek zovu tako

a vidjele su sigurno sve sad se neću moć glupirat više :P
2016 09 14
sad ću biti ozbiljna, vrijeme leti neprimjetno, uzmi sve što ti život pruža, danas si cvijet sutra uvenula ruža :P :P :P
2016 09 14
Dođe meni moja nećakinja mala jednog dana (tad je imala jedva): "Teta šta je to seks, ova jedna u vrtiću rekla..". I ništa moraš djetetu objasnit, sva sreća pa sam dosta otvorena oko toga, i znam kako prodat spiku klincima na neki njima primjeren način. Inaće moji su baš bili zatvoreni, tj. još uvijek su, baš mi je drago što nisam takva. Meni su te stvari normalne, bolje da djeca čuju od nas, nego od drugih..
2016 09 14
> zakrpa: > > > Zašo bi se zezala, iskreno pišem i od srca se smijem, odletile u jednom trenutku....kako Sonja kaže u duši dijete i to zauvijek! Ma nisam imala taj dojam, al ok ako je tako. ;) > Moš ti meni ti meni ti je onda jupiiiii mislim onda da imam 20 <3 Dogovoreno. :D
2016 09 14
Meni je samo jednog jutra svanila knjiga na postelji iz koje san svasta saznala 😊. A danas...stariji sin nista ne pita ako pokusas pricat muk jedino san iskoristila situaciju kad je ucia u skoli o zaraznim bolestima pa mu pricala kako mora koristit goldun da mu se mali nebi infeta pa otpa 😂😂
2016 09 14
> Adriana90: > Dođe meni moja nećakinja mala jednog dana (tad je imala jedva): "Teta šta je to seks, ova jedna u vrtiću rekla..". I ništa moraš djetetu objasnit, sva sreća pa sam dosta otvorena oko toga, i znam kako prodat spiku klincima na neki njima primjeren način. > Inaće moji su baš bili zatvoreni, tj. još uvijek su, baš mi je drago što nisam takva. Meni su te stvari normalne, bolje da djeca čuju od nas, nego od drugih.. tako je i nakon toga steknu u nas neko povjerenje tako da poslije i za daljnje probleme sami pitaju, bar je moja tako
2016 09 14
Mene zanima kakva je to priča o kupusu ?Meni nisu pričali ni o rodi,al za tu priču o kupusu nisam čula :')
2016 09 14
Meni moji ništa nisu objašnjavali...sreća sestra mi starija..pa me uputila u menstruaciju baš detaljno... A sjećam se da bi svi doma vikali na scene sexa na tv-u da ne gledam :')...normalno da me je još više kopalo što ne smijem...pa bi naravno ćirnula :') Ali većinu svega..sam doznala iz majčinih knjiga (kojih ima tonu)...od anomalija..do pedofilija...anatomija...incesta...sve bolesno i zdravo :') Uvalila bi se u sobu dok oni rade...i opleti čitaj sve... Rana začeća...ovakva...onakva...spolni odnosi...ma baš sve.. Treba biti otvoren...otvoreno pričati..objasniti jezikom koji određena dob razumije..bez skrivanja...laži i izmišljanja.. To je dio naše prirode...i to je n o r m a l n o! Otvoren pristup do kraja!
2016 09 14
meni su govorili da, za menz.niko nesmije znati ni vidjeti ;)
2016 09 15
Moja majka je kad sam dobila, sjela na stolicu uhvatila se za glavu u udri u plač kao da je netko umro, ništa ja nisam kužila. Kad sam pitala zašto plače, ona bi još jače plakala. Ma to su bila takva vremena, meni je isto rekla da to sve trebam kriti, dugo sam godina ima osjećaj krivnje, dok nisam doslovce na ulici našla dvije stranice nekog časopisa mislim da je izdanje bilo iz Sarajeva manjeg formata od A4 i da se zvao Čik , no nisam sigurna, ali to nije ni važno. Tek kasnije sam kužila kroz priče sa prijateljicama!
2016 09 15
A moja se smijala...dobila je dobila😱😱😱ja u wc kad ono Ufff i na balkon stara i frendica nesto išle auto očistiti koliko se sjecam i ja vičem mama mama dođi brzo...ona u sekundi bila na vratima naslonila se na njih i Ruga mi se😈😈😈
2016 09 15
ja sad kad razmišljam moja mama o tome nikad ni riječi nije rekla, čudno al je tako
2016 09 15
Stvarno raznolikost u iskustvima, od rode i kupusa do sveznajuceg gugla :) Mi smo imali profesoricu biologije u osnovnoj koja je i u to vrijeme savršeno objasnila,savjetovala... makar to nije bilo u školskom gradivu. Nažalost, poginula je kada sam bila već u srednjoj ali ostala mi je posebno u sjećanju.
2016 09 15
> zakrpa: > Moja majka je kad sam dobila, sjela na stolicu uhvatila se za glavu u udri u plač kao da je netko umro, ništa ja nisam kužila. Kad sam pitala zašto plače, ona bi još jače plakala. Bože dragi... :/ Pa zašto :O
2016 09 16
draže nam je dok su nam djeca mala, manji problemi, došla je cura, veće brige više problema ;)
2016 09 16