Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ludilo u zenitu

Hahahhhaaaa... Forumaska elita😂😂 sve dok se tak razmislja i u tom stilu raspravlja, a ne svojom glavom i skrivanjem iza nickova, nema tu pomoci.. stiskat se ko grozđica, yeah right.. Za nikog.. Osvetnicke i trol profile sankcionirat.. Alat rada se ima.. Silovala bi taj gumbic da ga imam.. Koliko vidim, cipelitza odrađuje svoje suradnje korektno, tak da te fore s ostavljanjem osvetničke iz kojeg god razloga bilo, su za odstrel. A tepanje i ostalo, ma dajte..😂Pravo na misljenje svako ima i ne treba boost sa strane da ga se napise.
2016 09 21
Nadam se da će i forum krpica jednog dana biti doveden u red i da će se sankcionirati pojedine korisnice,kao na ostalim forumima,i biti izbačene zauvijek.
2016 09 21
> andrejama: > Slažem se u tom smislu niti da te stalno mora netko obasipati komplimentićima, a niti da je ta osoba bolja u odnosu na onu kod koje to izostaje, no isto tako vještina komuniciranja nije kod svih ista, netko ima potrebu se tako obraćati, a netko pak s druge strane kao ukiseljeni diktator, ne volim ni jedno ni drugo, treba imati neki balans, ali nemaju svi nažalost taj talenat.... > Isto tako osjećam baš ovdje neko tepanje u obraćanju administratora korisnici, a i obrnuto, jer usprkos svim nedostacima u radu nema nikakvih kritika, koje ne izostaju prema pojedinim korisnicama naprotiv, također mi nije jasna ni ova tema? Čemu? Komu? Ako su korisnica i administrator toliko prisni ionako će riješiti to interno ili netko ima potrebu da se izjada? Pa velika si cura, stara možeš ti to podnijeti. kaj?
2016 09 21
> andrejama: > > mirnaz: > > > kukyst: > > > Moze mi netko objasnit sta/tko je to forumaska elita? I jel u samoreklamu osim otvaranja tema spada i komentiranje na temama? Unaprijed hvala... > > > Sto se tice Cipele s njom sam imala suradnju i cura je vise nego odlicna, eh da su sve suradnje/dogovori/razgovori takvi ovdje na krpama. Da istina cura ima ostro pero al mi draze takvo nego ono puno epiteta draga/mila/ sreco/pusek i sl. > > definitivno. plus da bi trebalo, jelte, znati razlikovati to da ti se ne sviđaju nečiji upisi na forumu od ostavljanja osvetničkih negativnih bez suradnje. i s cipelom i ja imam najbolja iskustva, baš to, da su barem sve takve. a o nečijim povrijeđenim osječajčićima jer ti se ne obraća sa pusicamiladragasrčeko mi se uopće ne da. odrastite. > Slažem se u tom smislu niti da te stalno mora netko obasipati komplimentićima, a niti da je ta osoba bolja u odnosu na onu kod koje to izostaje, no isto tako vještina komuniciranja nije kod svih ista, netko ima potrebu se tako obraćati, a netko pak s druge strane kao ukiseljeni diktator, ne volim ni jedno ni drugo, treba imati neki balans, ali nemaju svi nažalost taj talenat.... > Isto tako osjećam baš ovdje neko tepanje u obraćanju administratora korisnici, a i obrnuto, jer usprkos svim nedostacima u radu nema nikakvih kritika, koje ne izostaju prema pojedinim korisnicama naprotiv, također mi nije jasna ni ova tema? Čemu? Komu? Ako su korisnica i administrator toliko prisni ionako će riješiti to interno ili netko ima potrebu da se izjada? Pa velika si cura, stara možeš ti to podnijeti. Bravo. Ja se nisam toga sjetila, svaka čast. Skidam kapu. Ova tema je po meni gotova... Srž je pogođena. Sve ste rekli.
2016 09 21
> Nensi1506: > Bravo. Ja se nisam toga sjetila, svaka čast. Skidam kapu. > Ova tema je po meni gotova... > Srž je pogođena. Sve ste rekli. drago mi je da je za tebe tema gotova. srdacan ti pozdrav na izlasku :)
2016 09 21
> cipelitza: > > Nensi1506: > > Bravo. Ja se nisam toga sjetila, svaka čast. Skidam kapu. > > Ova tema je po meni gotova... > > Srž je pogođena. Sve ste rekli. > drago mi je da je za tebe tema gotova. srdacan ti pozdrav na izlasku :) Ali znaš, nisi me ti potjerala! Sama sam odlučila otići jer je sve rečeno, i na kraju su svi sve shvatili i zaključili onako kako je pravedno!
2016 09 21
Zasto su se javile na temu bas one ogorcene koje su s razlogom bile prozivane u odredjenom periodu? Kako neke dogmizu bas kada se spomene Cipelitza, a inace su zauzete copy pasteanjem horoskopa i podvaljivanjem istog naivnim ljudima? Oldtajmerka, i Bogu si teska s tim teorijama zavjere i iluminatima i masonima. Smanji dozivljaj malo. Da ima opcija hide, na tebe bi ju iskoristila. Sto se tice ostavljanja negativnih s laznih profila - logicno je da je to nedopustivo iz bilo kakvih razloga. Sad se radi o Cipelitzi pa svaka ima nesto za reci i trazi dlaku u jajetu pa cak to i opravdava jer joj je 2014. napisala nesto na forumu sto joj nije sjelo. Da se radi o bilo kojem drugom profilu tema ne bi imala ni 4 posta. Zena koja ju ocito opsjeda je tezi psihicki slucaj od Sneske. Uvjerljivo. Ovo je sada vec postala ozbiljna situacija s obzirom da traje duzi period i ne prestaje. Znaci da se sada vec radi o ozbiljnom uznemiravanju. Drugo je prepucavanje s nekim po forumu, a drugo je ulazenje u privatni zivot te osobe, trazenje podataka na prijevaru i sl. Znaci da ta zena zeli znati tko je Cipelitza, gdje zivi, sto radi, s kim pije kave, na cijim jajima sjedi i sl. Budimo realni. Zato ne kokodacite.
2016 09 21
Tanja, jel mislis sve se vraca, sve se placa kao tvoji horoskopi koje saltas? Kliknes send pa kliknes re-send. :")
2016 09 21
Nensi, sto se tice povratnih za poklanjanje - tu se slazem s tobom. Bila je situacija kada se jedna korisnica prijavila za medjusobno darivanje i na kraju djevojci nista nije poslala nego ju jos lagala i muljala, a na kraju i napala. Poklanjanje takodjer govori tko je kakav, da li je odgovoran, savjestan i od rijeci. Ako netko ispuni dio dogovora, treba biti pohvaljen ili ako ne ispuni, kaznjen negativnom - upravo zato sto ga na to nitko nije silio i bilo je dobrovoljno. Ne upustaj se u ono sto ne mozes odraditi ili ispuniti. Takodjer, to smatram suradnjom jer se vrse dogovori, spremanje paketa i na koncu slanje.
2016 09 21
nekome je bas fora da mu admin svako malo brise postove i posalje ga na lađenje od 10ak dana? ok
2016 09 21
P.s. idem napraviti lazni profil i ostaviti negativnu osobama ciji postovi su mi negledljivi, posto vidim da je to opravdano i da podrzavate. Tanja, dr. sc. astrologije i direktorice svemira te predsjednice medjugalaktickih prostora, nadam se da ces ju srdacno prihvatiti.
2016 09 21
> doraos: > P.s. idem napraviti lazni profil i ostaviti negativnu osobama ciji postovi su mi negledljivi, posto vidim da je to opravdano i da podrzavate. Tanja, dr.sc. astrologije i direktorice svemira te predsjednice medjugalaktickih prostora, nadam se da ces ju srdacno prihvatiti. nemoj, stara. nemoj!
2016 09 21
Stara, sunce li vam. Stara.
2016 09 21
Neka si pogleda u karte koji dan tocno ce joj doci negativna. Kristalna kugla ce joj reci cak i tocan sat i minutu.
2016 09 21
> doraos: > Neka si pogleda u karte koji dan tocno ce joj doci negativna. Kristalna kugla ce joj reci cak i tocan sat i minutu. negativna ce ziher bit skorpion ili blizanac. ili oboje.
2016 09 21