Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"Bonton" na krpicama

A ne kužim ni ja. Jer tema je počela s time da pojedine ne znaju ni rec hvala nakon dodatnih slika i mjera a došla na to kako neke ne znaju izmjerit. Jer pričali smo o bontonu a ne o sposobnostima mjerenja. Jos ce na kraju ispast "ne znaš izmjerit pa ti neću ni rec hvala" :)
2016 09 23
Mislim da je tema o kulturi komunikacije. Ulete bez pozdrava, postave tko zna koliko pitanja i na kraju nestanu! Naravno bez hvala i bez pozdrava. Uvijek kad je neka tema malo se skrene, ni ja nisam odmah shvatila o čemu se radi jer sam čitala na preskoke. No, nema veze dobro je komunicirati i izmjenjivati iskustva. Iskreno više sam otupila na takva ponašanja, vrijeme je učinilo svoje i nikada ništa ne očekujem, prije sam čak i plakala zbog korisnica koje nemaju apsolutno nikakav odgoj pa čak ni osnovni. Jedna mi je korisnica rekla "ima pravo ja plaćam radilo se od samo 35,00 kn" umorila me do daske, na kraju da joj kažem gdje je kupljeno, koliko puta je obučeno, da li je kinesko, koliko je plaćeno, imam li za to račun i da slikam na sebi. Dalje ne bi komentirala.
2016 09 23
A ono: Ja želim.... I to je to. Ništa poslije, ni ne, ni da, ni račun, ni sorry slučajno stisnula.... Pun mi je mail box takvih poruka... ;)
2016 09 23
Da, mislim da su neke cure krivo shvatile - nikome nije teško mjeriti stvari (osim ako mjere nisu već navedene u oglasu), ali cijela poanta je u curama koje nakon silnog ispitivanja ne kažu niti jednu riječ, jednostavno nestanu. Mislim - kakav je to mentalitet? Baš me zanima kako one se ponašaju prema svojim (potencijalnim) kupcima. Što jest jest, podržavam i izjavu "ja svoje vrijeme nisam našla na cesti", niti sam ovdje da odgovaram na svaki hir svake cure koja bi najradije da dobije artikl koji joj savršeno odgovara, a da pritom ne mora ni prstom mrdnuti, a pogotovo uplatiti novac. -.- Smatram jednako nepristojnim i silne ponude za zamjenu kad ništa od njihove ponude nemate u omiljenima, ili npr. napišete "nisam za zamjene za ovaj artikl". Ono što je također zanimljivo je da većina cura koja mi se javi za zamjenu ima napisano na svom profilu "Nisam za zamjene". Dakle, tvoja roba vrijedi trošenja novca, a moja ne vrijedi. I uvijek pogledam ima li što da me zanima za zamjenu pa se onda dobro nasmijem kad vidim da cura ima svega 5 artikala, a o tome kakvi su, neću govoriti.
2016 09 24
Nisu mi jasni takvi ljudi. Imaju full robe za prodaju, imam najbolju namjeru kupiti i molim ju samo jednu dodatnu informaciju. A ona ne odgovara već dulji niz dana i aktivna je vrlo često. A na profilu ima preko 40 pozitivnih komentara...e sad, ko tu koga j...... i kak ona prodaje tu robu?
2016 09 24
> imbragrabaric: > Nisu mi jasni takvi ljudi. Imaju full robe za prodaju, imam najbolju namjeru kupiti i molim ju samo jednu dodatnu informaciju. A ona ne odgovara već dulji niz dana i aktivna je vrlo često. A na profilu ima preko 40 pozitivnih komentara...e sad, ko tu koga j...... i kak ona prodaje tu robu? Mislim da postoje određeni artikli koji su tamo samo za privlačenje pažnje na profil, vjerojatno se nekih stvari zapravo ne želi odreći, ali su ok za "reklamu". Dešavalo se :D
2016 09 24
> Tamara5485: > Da, mislim da su neke cure krivo shvatile - nikome nije teško mjeriti stvari (osim ako mjere nisu već navedene u oglasu), ali cijela poanta je u curama koje nakon silnog ispitivanja ne kažu niti jednu riječ, jednostavno nestanu. Mislim - kakav je to mentalitet? Baš me zanima kako one se ponašaju prema svojim (potencijalnim) kupcima. Što jest jest, podržavam i izjavu "ja svoje vrijeme nisam našla na cesti", niti sam ovdje da odgovaram na svaki hir svake cure koja bi najradije da dobije artikl koji joj savršeno odgovara, a da pritom ne mora ni prstom mrdnuti, a pogotovo uplatiti novac. -.- > Smatram jednako nepristojnim i silne ponude za zamjenu kad ništa od njihove ponude nemate u omiljenima, ili npr. napišete "nisam za zamjene za ovaj artikl". Ono što je također zanimljivo je da većina cura koja mi se javi za zamjenu ima napisano na svom profilu "Nisam za zamjene". Dakle, tvoja roba vrijedi trošenja novca, a moja ne vrijedi. I uvijek pogledam ima li što da me zanima za zamjenu pa se onda dobro nasmijem kad vidim da cura ima svega 5 artikala, a o tome kakvi su, neću govoriti. Potpisujen!!!
2016 09 24
> kanirpe: > A ono: Ja želim.... > I to je to. > Ništa poslije, ni ne, ni da, ni račun, ni sorry slučajno stisnula.... > Pun mi je mail box takvih poruka... > ;) Ooooooo toga ima more. Na kraju mene prave ludom da to ne znači da će kupiti, ili pak to je bilo sasvim slučajno. Treba čuvat živce, svega ima kao svugdje! Meni to ne ide u glavu, moguće sa mnom nešto nije uredu, ja nikada ne bi stisnula "želim to" onako slučajno, te na detaljno opisan predmet nakon dva dana dolaženja i odlaženja napiše "molim mjere" Za krepat ali tako je to!
2016 09 24
1 2 3