Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"Bonton" na krpicama

Ne znam je li ova tema već bila ikad otvarana, ali ja sam u zadnje vrijeme neugodno iznenađena ponašanjem krpičarki. Tražim li previše kad kažem da ako netko traži dodatne slike artikla "izbliza, kako stoji na osobi, dodatne mjere" + sto različitih informacija (i imajmo na umu da su to često cijeli razgovori i pregovori oko artikala koji s poštarinom ne koštaju više od 70 kuna) da barem odgovore što im paše/ne paše i zahvale se na informacijama, ako već odustanu od kupovine? Ne znam koliko puta sam djevojkama nešto mjerila, slikala, pregovarala oko cijene da bi one na kraju samo ušutjele. Možda ja šizim previše, ali ja se tako ne ponašam kada nešto ispitujem. A da ne pričam o curama koje se jave s kritiziranjem slika, jer eto, nisam poslikala artikl iz svakog kuta (onak, mogu uploadati 5 slika). Ugl. je li u redu nekome ostaviti barem neutralnu povratnu nakon takvog maltretiranja, jer po meni to je zaista maltretiranje. Ne kažem da se mora kupiti nakon pitanja, ali barem ono "Hvala, nažalost ne odgovara mi" bi bilo lijepo.
2016 09 22
Tamara moraš naučit razlikovat kupca od besposlenih baba. Ako te netko traži 100000 slika i pritom je poprilično nekulturan i kritizira ti slike ti si onda ta koja mora prekinuti komunikaciju.
2016 09 22
...neki dan mjerila..duljina kosulje..rukavi..koliko su mandete i na kraju ni be ni me...
2016 09 22
Sto puta je bila tema, nisi jedina, no sikiriki..dobar savjet od fashion-)
2016 09 22
Pa meni iskreno nije problem odgovoriti ljudima na pitanja, zato i jesmo tu i postoji komunikacija. I znam da nismo svi baš bogati ovdje pa nam i tih 50-ak kuna znači i pazimo što ćemo s njima (znamo i koliko vremena provodimo u kabinama kad isprobavamo stvari xD), ali kada mi ne odgovore nakon sveg tog truda, uf. Mislim, radite li vi to ljudima kad pitate nešto? Kao da je problem natipkati poruku "Ništa, nažalost, malo/veliko/skupo". Ja odgovaram i na poruke koje mi cure samoinicijativno pošalju s ponudama za svoje stvari jer vide da su mi među omiljenima. -.-
2016 09 22
Ja uvijek odgovorim. Također uvijek tražim mjere ako nešto želim, ali ako mi mjere ne odgovaraju zahvalim na trudu i pozdravim. Istina neke se ne udostoje niti napisati "ipak ne želim kupiti". Ja takve zamišljam kao osobe koje uđu u dućan npr. cipela i isprobaju 10 različitih pari, gnjave prodavačicu oko brojeva i na kraju samo izađu bez da zahvale i pozdrave.
2016 09 22
Slažem se sa svim što je napisano. Evo samo zadnji slučaj. Korisnica pritisne želim to, nakon toga da odma ne dajem podatke pitala sam nešto, naravno s moje strane kulturno. Dolazi , odlazi, šuti, i tako to. Konačno pitanje "molim mjere", a svi baš svi moji oglasi imaju u naslovu veličinu i sve potrebne mjere. Lijepo joj napišem da pišu mjere, odgovara da ih nije vidjela. Tek sada ih kao vidi pa joj ne odgovaraju. Takvim korisnicama treba čestitati, one nemaju pojma štohoće , žive u oblacima, na Marsu ili gdj li već. Dalje ponovno šuti, dolazi i tako to, Kupac toliko zna iziritirati da je to nenormalno, a i sama prodaje, kakav obraz.U biti ja sam znala odmah da neće kupiti, na čemu je ta bila u 2 sata ujutro zna ona, a sve koje u takvim jutarnjim satima svrate i pritiskaju nisu to kupci, oni su zabavljači prodavatelja, jer kao tu smo onako da nas se u mozak. Bože sačuvaj ma koja kultura? Nema toga! Tuga!
2016 09 22
Pa ali ne kužim čemu toliko nećkanja? Jednom me je neka cura ispilala sa sto pitanja za Zarine nove hlače na koje sam stavila cijenu 55 kn s poštarinom gratis da bi na kraju samo ušutjela. Mislim, svatko ima pravo pitati sve što želi za svoj novac, ali malo kulture i obzira također treba imati. Ja se borim za metar kad sam u Zagrebu, kucam susjedama po vratima i onda ni traga ni glasa od cure koja je preklinjala za mjere. Uskoro ću morati izmisliti nijanser koji će točno objašnjavati boje artikala.
2016 09 22
Ja ne znam zasto većina ovdje stavlja pod 'trud' dodatno mjerenje i slikanje, pa ko da vas je netko natjerao da planinarite po Velebitu, jezus treba mi doslovno 20 sekundi da izvadim komad robe, izmjerim i poslikam ono sto trebam. Druga stvar je ako netko puno izbiva iz kuće ili nema robu kod sebe pa je to vec i malo kompliciranija situacija, ali ako vam se to ne da onda zasto uopće prodajete ovdje :/ Ne znam, ima neodgojenih cura i sve to stoji ali nećemo se raspasti, nismo od vate :D
2016 09 22
Meni nije problem ni mjeriti, ni slikati, ni ista sto kupac traži.. Ako od njih nema ni *hvala* to je odraz njihove (ne)kulture, oglušila sam na to.. Bez zivciranja :)
2016 09 22
A najjače mi je kad nesto zelim kupiti pitam naravno neke detalje pogotovo ako kupujem za poklon nekome i onda mi odgovara nakon 2 dana a ja vec zaboravim sto sam pitala😂😂😂al ne prvo pitanje nego razgovor vec teče pala odluka sve i opet nema odgovora 2 dana😢😢😢
2016 09 22
Dobro kaj je tu cudno Nisu samo krpice stvar Kad nekog pustis s sporedne ulice jer,ako ga ti nepustis znas da nece ni onih 50auta iza tebe,a ne udostoji se cak ni ruku dignut da zahvali. Kad nekon pridrzis vrata a on zuji u pod samo da nemora rijec progovorit. Kad udje bakica u tramvaj u kojem balavci sjede,podignu pogled i nastave se smijat i pricat ko da oni nikad nece biti stari... I cemu se cudit onda kulturi na jednom portalu. Di cak nema ni fizickog kontakta. Ruku na srce al to je danas "normalno". A zasto? Jednostavno roditelji djecu ne uce kulturi
2016 09 22
Dobro kaj je tu cudno Nisu samo krpice stvar Kad nekog pustis s sporedne ulice jer,ako ga ti nepustis znas da nece ni onih 50auta iza tebe,a ne udostoji se cak ni ruku dignut da zahvali. Kad nekon pridrzis vrata a on zuji u pod samo da nemora rijec progovorit. Kad udje bakica u tramvaj u kojem balavci sjede,podignu pogled i nastave se smijat i pricat ko da oni nikad nece biti stari... I cemu se cudit onda kulturi na jednom portalu. Di cak nema ni fizickog kontakta. Ruku na srce al to je danas "normalno". A zasto? Jednostavno roditelji djecu ne uce kulturi
2016 09 22
Pa nije nitko rekao da je to dodatan trud. Ali ima cura koje ne čitaju oglas nego pitaju za mjere, a ti si već sve napisao u oglasu, isto tako pitaju jesi li za zamjenu, a također piše da nisi. Stvarno nije problem dodatno izmjeriti, poslikati, ne računam to pod "dodatan trud", samo ne kužim žene koje traže sve te informacije pa na kraju od nih ni a ni b. Mislim, ako se javim za neku stvar, pitam što me zanima, ako sve štima, uplatim novac odmah ili rezerviram i kažem do kojeg datuma ću uplatiti novac da cure imaju neku informaciju prema kojoj se mogu orijentirati. I najbolje su mi koje to sve ispitaju i kažu "Sve oke, ali cijena je malo prevelika". Cijena je takva kakva je, ne kužim čemu ispitivanje svega ako ti cijena ne odgovara. Da, odraz je njihove kulture, ali to nije nikakvo opravdanje.
2016 09 22
Ja sam jednu ženu tražila da mi premjeri sako, napomenula da ga stvarno želim, ali da moram znati širinu ramena da mi ne bude glomazan. Rekla je da će mi poslati kad dođe s posla. Prošlo je mjesec dana :D Dakle, postoje i takvi prodavači, tako da mislim da mi koji dajemo sve podatke ipak zaslužujemo ono minamalno "Hvala, ali ne odgovaraju mi mjere" ili tako nešto.
2016 09 22
1 2 3