Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Brisanje oglasa prije primitka robe

Drage moje...zanima me jel brišete oglase čim prodate robu (znači kad lova sjedne na račun) ili kad prodanu robu netko dobije u ruke pa vam se povratno javi?Već mi je dosadilo slikavanje ekrana prije nego uplatim nekom na rn...
2016 09 23
Jutro anamajic :) Ista stvar...ali nema pomoći..neke odmah obrišu...i preostaje samo skrinšot.. Tako da je bez toga rizik.. U slučaju za nedajbože..
2016 09 23
Pozdrav, prodanu robu brisem iskljucivo nakon sto kupac javi da je preuzeo. Cesto to i napomenem sama u privatnom razgovoru. Curi sama nedavno poslala paket, preko mjsec dana se nije prijavila na mk, toliko sam dugo drzala oglas oznacen kao prodan. Dosta cura cim vidi uplatu brise oglas, po meni to nije fer.
2016 09 23
Tako i ja,kao Mia. Baš iz razloga da ne bude zabune kasnije.
2016 09 23
> ametistsk: > Tako i ja,kao Mia. Baš iz razloga da ne bude zabune kasnije. ;)
2016 09 23
Da meni se to dogodilo neki dan. Dogovorila kupovinu u subotu i rekla sam, uplatiti ću u ponedjeljak poslije posla. Ujutro u ponedjeljak gledam, izbrisan artikl. Mislim se pa kako ću sad uplatiti nešto što ne postoji. Prvo sam pitala administratora da li je to protiv pravila na što mi je admin odgovorio da biće je cura mislila "već prodano" pa izbrisala....ma znam ja da je vjerojatno to mislila ali IPAK, glupo je...i eto tako pitala sam curu da li je još na prodaju, na što je ona odgovorila, pa naravno dogovorile smo se da ćete uplatiti"...nije mi se dalo prepirati i čeka me danas na tisku dotični artikl, nadam se da je to to.... nije u redu izbrisati artikl prije nego stigne na odredište ja bi uvela to kao pravilo krpica
2016 09 23
Sve stoji dok kupac nejavi da je preuzeo.. osim jedino oznaka kad posaljem da je prodano ali nebrisem dok kupac nepreuzme i javi
2016 09 23
Kada uplati označim kao prodano, a kada mi javi jel je zadovoljna i napiše povratnu onda obrišem artikl. Mislim da nitko ne bi trebao brisati oglase dok druga strana ne preuzme paket. Većina to poštuje kao neko nepisano pravilo, a kada bi to postalo pisano pravilo opet nitko te cure ne može spriječiti da nakon uplate mijenjaju opis artikla tako da jedino sigurno je prije uplate screenshot.
2016 09 23
Oglas se može i naknadno editirati tako da mi nije jasno baš što dobivate time da prodavač drži oglas. :/ Jedini mjerodavan je vas skrinšot na početku dogovaranja.;) Odgovor na pitanje dal brisemo je (u mom slucaju): ne, ne brisem, jer mi se zapravo sto puta dogodilo da "zicer kupujem i u pon uplacujem" dogovor propadne pa da ne uploadam ponovno artikal, jednostavno pricekam da vidim da li stvarno trzimo ili je bila neodlučna dama u pitanju.
2016 09 23
> Uljeshura: > Oglas se može i naknadno editirati tako da mi nije jasno baš što dobivate time da prodavač drži oglas. :/ > Jedini mjerodavan je vas skrinšot na početku dogovaranja.;) Kulturnije je sacekati da ti se kupac javi s povratnom da je primio paket, a ne cim zgrabi lovu brisat artikal. Nedavno sam od cure kupila kupaci, izbrisala ga je cim sam joj novce uplatila. Ok. Poslala ga je sve u redu. Za par dana vidim drugi kupaci takoder kod nje, nisam ga uzela samo zato jer je prvi obrisala. Daje neki dojam pohlepnosti i nezahvalosti To je moje misljenje.
2016 09 23
što kaže Brdosuza za ne daj Bože, nek oglas stoji dok se primatelj ne oglasi da je sve u redu....
2016 09 23
meni se u zadnjih par puta kad sam uplatila dešava d je oglas odmah izbrisan pa me odmah neka trta ulovi šta ako to nije to...nikad ne brišemm oglas dok mi se ne javi da je primljeno...čak ponek zaboravim obrisat kad prodam :')
2016 09 23
> Mia2312: > > Uljeshura: > > Oglas se može i naknadno editirati tako da mi nije jasno baš što dobivate time da prodavač drži oglas. :/ > > Jedini mjerodavan je vas skrinšot na početku dogovaranja.;) > Kulturnije je sacekati da ti se kupac javi s povratnom da je primio paket, a ne cim zgrabi lovu brisat artikal. > Nedavno sam od cure kupila kupaci, izbrisala ga je cim sam joj novce uplatila. Ok. Poslala ga je sve u redu. > Za par dana vidim drugi kupaci takoder kod nje, nisam ga uzela samo zato jer je prvi obrisala. Daje neki dojam pohlepnosti i nezahvalosti > To je moje misljenje. Bravo Mia tako i ja mislim...ono čemu brisat isto moment...
2016 09 23
> nioivo: > Da meni se to dogodilo neki dan. Dogovorila kupovinu u subotu i rekla sam, uplatiti ću u ponedjeljak poslije posla. Ujutro u ponedjeljak gledam, izbrisan artikl. Mislim se pa kako ću sad uplatiti nešto što ne postoji. Prvo sam pitala administratora da li je to protiv pravila na što mi je admin odgovorio da biće je cura mislila "već prodano" pa izbrisala....ma znam ja da je vjerojatno to mislila ali IPAK, glupo je...i eto tako pitala sam curu da li je još na prodaju, na što je ona odgovorila, pa naravno dogovorile smo se da ćete uplatiti"...nije mi se dalo prepirati i čeka me danas na tisku dotični artikl, nadam se da je to to.... > nije u redu izbrisati artikl prije nego stigne na odredište > ja bi uvela to kao pravilo krpica i ja...iako ni to ništa ne znači...al eto bilo bi uljudno...
2016 09 23
Brišem kad kupac dobije robu i javi da je sve ok. :)
2016 09 23
1 2 3