Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Brisanje oglasa prije primitka robe

Stavljam prodano kad je uplata vidljiva , a brisem kad se kupac javi da je preuzeo paket, s tim naravno ima onih koji se nikad nisu ni javila da su preuzeli paket pa artikl brisem nakon nekih 10-ak dana
2016 09 23
Brisanje oglasa podržavam isključivo kad kupac ili u zamjeni druga strana javi kad preuzme robu i da je sve u redu. Obično mi to da odmah obrišeš oglas dolazi do glave da nešto skrivaš, možda neke nedostatke koje nisi javio kupcu ili tome slično.
2016 09 23
> supergirlR31: > Brisanje oglasa podržavam isključivo kad kupac ili u zamjeni druga strana javi kad preuzme robu i da je sve u redu. > Obično mi to da odmah obrišeš oglas dolazi do glave da nešto skrivaš, možda neke nedostatke koje nisi javio kupcu ili tome slično. Da. Los dojam ostavlja.
2016 09 23
"Daje neki dojam pohlepnosti i nezahvalosti" - Mia2312 slažem se u potpunosti Pretpostavljam da je u mom slučaju cura obrisala jer je, kaže, imala krcato upita za torbu...meni to opet nije razlog, mislim, ako označiš PRODANO, tko će te pametan više tražiti da mu prodaš. Uostalom, prodajemo pa trebaš ponešto i odtrpiti, tako to ide... mentalitet olakšavanja sebi na uštrb drugih, baš mi je to ono :@ ]:(
2016 09 23
Pobrisem kad je transakcija potpuno zavrsena tj kad kupac javi da je preuzeo robu ili ostavi povratnu. Nije u redu brisati prije, ja cak i ne oznacim da je prodano da kupac moze jos provjeriti cijenu. Kad uplati oznacim prodano.
2016 09 23
U većini slučajeva sve prođe ok..roba stigne i sve je uredu ali nekako svaki put kad uplatim nekom a oglas odmah nestane imam neki osjećaj nesigurnosti,kao da sam uplatila za nešto što nepostoji...
2016 09 23
Od momenta kad dogovorimo prodaju do dana kad mi sjedne uplata pisem da je rezervirano, a od trenutka kad mi sjedne uplata stavim oznaku prodano. To prodano mi obično stoji neko vrijeme, dok ne prodam sljedeći artikl. Mogla bih izbrisati odmah, ali neka se vidi da i ja nešto prodajem 😂😂😃
2016 09 23
> kukyst: > Stavljam prodano kad je uplata vidljiva , a brisem kad se kupac javi da je preuzeo paket, s tim naravno ima onih koji se nikad nisu ni javila da su preuzeli paket pa artikl brisem nakon nekih 10-ak dana Isto tako i ja
2016 09 23
ja npr svoje artikle brisem kad kupac javi da je preuzeo i da je sve ok.. al one koje ne jave ostavim tjedan dana pa obrisem.. pod tim mislim na tjedan dana nakon sto vidim da je paket urucen.. a kad kupujem uvijek sc artikla i sveg oko mjera itd jer mi cesto znaju obrisat cim kazem da je uplaceno.. ofc uvijek slikam upakirano tako da mi se nemoze srackat ak dode paket strgan kao.. pazim ko sokol na sve.. jer tu brat brata prevari tak da.. opreza nikad dosta
2016 09 23
> kukyst: > Stavljam prodano kad je uplata vidljiva , a brisem kad se kupac javi da je preuzeo paket, s tim naravno ima onih koji se nikad nisu ni javila da su preuzeli paket pa artikl brisem nakon nekih 10-ak dana Ja isto radim točno ovako, mislim da je to fer i najsigurnije i za kupca i za prodavača. :)
2016 09 23
Ja sam prije kao i vi, kad novci sjednu oznacavala kao prodano, a kad artikal stigne brisala oglas. Sad to vise ne radim, jer onda imam previse oglasa buduci da zaboravim obrisati kad prode 5-6-7 dana :D Posto nista ne skrivam i ne smatram se bahatom i pohlepnom, brisem oglas odmah. Mislim da ste malo previse isfilozofirale oko toga :") Sto se tice skrinsatova, to nije lose napraviti ako sumnjate barem 1 posto u prodavaca. A kao sto je netko naveo, oglas se moze editirati, tako da postojanje oglasa nije nikakav "dokaz" u slucaju da vam dode roba kakva nije bila u oglasu.
2016 09 23
> Mia2312: > > Uljeshura: > > Oglas se može i naknadno editirati tako da mi nije jasno baš što dobivate time da prodavač drži oglas. :/ > > Jedini mjerodavan je vas skrinšot na početku dogovaranja.;) > Kulturnije je sacekati da ti se kupac javi s povratnom da je primio paket, a ne cim zgrabi lovu brisat artikal. Meni je osobno svejedno sto netko napravi s oglasom kad ja kupujem, ali znam da ima korisnica koje razmisljaju slicno kao vaš dosta na temi ;) pa ostavim njima za gušt. Ništa mene ne stoji, a one su mirnije. Iako je to sasvim iracionalno, jer kako rekoh, oglasi se vrlo lako mogu editirati. :') > Nedavno sam od cure kupila kupaci, izbrisala ga je cim sam joj novce uplatila. Ok. Poslala ga je sve u redu. > Za par dana vidim drugi kupaci takoder kod nje, nisam ga uzela samo zato jer je prvi obrisala. Daje neki dojam pohlepnosti i nezahvalosti > To je moje misljenje. Nezahvalnosti u kojem točno smislu? :O Kako je netko "nezahvalan "ako pobrise oglas? ,:) :) Sorry ali ovo je razmišljanje u stilu ona voli haljine mora da voli i sladoled, nema veze jedno s drugim.':) A ni da je znak pohlepe mi nije bas sad posve jasno. No dobro.:/ Svatko ima svoj dojam.
2016 09 23
nije ni meni jasno :o mislim da se neke stvari preosobno shvacaju
2016 09 23
Ja brišem kada roba stigne i kad mi jave da je sve u redu, a kad kupujem poslikam za svaki slucaj da ne obrišu i čekam robicu :") Lakše bi bilo po primitku da svi brisu ali nemoguce ovdje :P
2016 09 23
Ima tu dosta oglasa koji su prodani davnih dana a nisu obrisani a korisnice su aktivne
2016 09 23