Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

AHA KISELINE - kod kuće

Pozdrav cure. Ima li koja iskustva s uporabom AHA kiselina kod kuće, i naručivanjem isti primjerice preko ebaya? Ja sam ih radila kod kozmetičarke, ali razmišljam da ih naručim i probam ih sama napraviti kod kuće.
2016 09 28
Pretpostavljam da misliš na viši % AHA kiselina. Na Forum.hr-u, pdf Kozmetika ima tema o AHA/BHA kiselinama, znam da su cure pisale o većim % koje su naručivale s ebaya pa proguglaj malo. Osobno koristim Paulas choice 10% AHA, ova maska s voodoo bloga je solidna, napravim je s vremena na vrijeme.
2016 09 28
Jao ja bi to isprobala, ali se nikako ne mogu ohrabriti za tako nesto, bojim se da cu napraviti dar mar na licu :/
2016 09 28
nemojte sami nista,kozmeticar sam ne preporucuje se raditi s kiselinama ako nema te pojma o njima,mozda zvuci cudno ali mozete doslovno napraviti sra*e na licu,sve kiseline imaju svoje kako i zasto,takoder ne smiju se sve mjesati zajedno.. s ebaya nikako,na tako necemu ne mozete stediti.. dajte bolje 200 kn kod kozmeticara,koji ce fino sve napraviti,nego doma da se uropastite..
2016 09 28
mkrpice hvala ti na savjetu. Kod kozmetičara sam ih radila već valjda 30 puta. Sad mi je već to preskupo, puno sam dala novca za to. Postupak otprilike znam, nije to tak komblicirano, više vjerojatno radi omjera itd. Još ću malo proučiti. Više me muči gdje da ih kupim/naručim i koje?
2016 09 29
Hvala ostalima na savjetima. Ova maska s voodoo bloga je dobra ideja.
2016 09 29
Treba sve probati 😊 mislim....10 kn je čaj 👌😁👌
2016 09 29