Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Odugovlačenje- link želim znači da nešto želiš kupiti.

U zadnjih tjedan dana javile su mi se 3 korisnice s upitima za artikl. Svima je na poruku odgovoreno u najkraćem mogućem roku. Dio koji me beskrajno živcira je taj da se dogovor oko uplate/slanja protegne na 5-6... dana. Pitaš nešto, ja ti odgovorim, ti tek za 2 dana odgovoriš još nekim pitanjem i onda opet čekaš 2 dana da mi se javiš. Mislim, ne znam. Jasno mi je da su svi švorc i da se dobro važe hoće li se išta kupiti, ali stvari na mom profilu nisi niti jedna skuplje od 70 kn. Jasno mi je i da ne vise svi stalno ovdje, ali ako si s nekim započeo razgovor, valjda ti je u interesu završiti ga. Premišljaj hoćeš kupiti u svoje slobodno vrijeme, nemoj me vozati tjedan dana za 25kn. Ono što je pisac htio reći- apel kupilicama da klikću "želim" ako zbilja misle kupiti (naravno da je u redu ispitati bilo što o proizvodu i odustati, ali se to može odraditi u nekom pristojnom roku). Ja isto imam 54345 stvari u omiljenima, ali ako znam da nemam novaca za artikl, neću gnjaviti korisnicu danima.
2016 10 02
Svaka cast za post! Razumijem te u potpunosti. Dobijem hrpu upita, ali na kraju nista ne prodam. Izgleda da je nekima jako dosadno u zivotu. 😴
2016 10 02
Ja sam isto nekada gubila živce, jer se znalo dogodit upravo to..svako pitanje čekanje dva dana..i ok mi je ako nema drugih zainteresiranih, al ako ima onda kaos... Na kraju sam to sa sobom riješila da prodam onom koji prvi kupuje, ane onom koji prvi pita jer često nakon tih pitanja i odustanu, a izgubim drugog kupca. Naravno, napomenem da postoji i drugi upit..i etooo Voilaa, nema stresa.. A kad je suša svejedno mi .....-)))
2016 10 02
Mene to nesekira, osim jedino ako kupac uzme br racuna a odugovlaci i nejavlja se ..i jos kad za taj artikl imam upite mislim svima nam je u cilju da prodamo ali nekoga cekati tjednima da se javi stvarno nema smisa
2016 10 02
Je sve stojji i jaku puno toga u zadnje vrijeme,uzmu se podaci i ne jave se više ...a bome ima i onih koje puno " žele" i ne javljaju se više :/
2016 10 02
pa kad vidiš da ti netko 2-3 dana ne odgovara na poruku prodaj prvom zainteresiranom. šta se sekiraš..
2016 10 02
Da ti sa samo "zelim" ponekad znaju biti i dobri kupci samo im se treba javiti..vecinom su to noviji korisnici .. dobro ima i onih koji se nikad i nejave
2016 10 02
Iskreno ja imam drukciju situaciju,zenska mi stalno salje upite za stvari pita koja je vel ili duljina ili materijal, i nalon sta napisem nikad ali nikad ne odg vise ili ponudi svoju cijenu i jednom sam rekla da moze ua 10kn vise i nikad se nije javila,barem da napise da nece... i sada da li sam ja njoj duzna odgovorit na svaki upit, ili je to neka zajebancija, s tim da ima 90 pozitivnih i 10 negativnih ocjena
2016 10 02
Ja sam jucer jednu takvu otkantala i ne odgovaram joj vise pa neka se sama sa sobom dopisuje. Nisam sigurna samo jel se zena pravi glupa ili je prirodno glupa.
2016 10 02
> ivana5436: > Iskreno ja imam drukciju situaciju,zenska mi stalno salje upite za stvari pita koja je vel ili duljina ili materijal, i nalon sta napisem nikad ali nikad ne odg vise ili ponudi svoju cijenu i jednom sam rekla da moze ua 10kn vise i nikad se nije javila,barem da napise da nece... i sada da li sam ja njoj duzna odgovorit na svaki upit, ili je to neka zajebancija, s tim da ima 90 pozitivnih i 10 negativnih ocjena To je garant ta moja 😂
2016 10 02
Meni je jedna rezervirala prije 10ak dana, uzela podatke, kao sigurno uzima blabla i već se 10 dana ne prijavljuje. Mogla je javiti, cak i preko mame,babe, frendice. Stvar je odgoja i karaktera. Neodgovorno,bezobrazno i fuj. Naravno da sam ostavila neutralnu, ali za takve stvari bi se svakako trebale ostavljati negativne, tj da admin dopusti ostavljanje negativnih..
2016 10 02
A meni je jedna gospođa uplatila novac još prije par dana za robu,a nije javila svoje podatke gdje da pošaljem....šaljem ja poruke i šaljem,a ništa. To mi se još nikad nije dogodilo,a bavim se prodajom već 4 godine. Na sto čuda sam. ,:(
2016 10 02
nemam s tim problema. valjda sve piše u oglasima pa nitko ni ne šalje upite :') apropo tim nejavljanjima, nedavno sam poslala upit za zamjenu. dakle cura je stavila pod omiljene moju bluzu, ok, idem škicnut njen ormar i svidi mi se haljina. ista cijena, isti grad. i ženska ništa ne odgovori. pa sad ne znam u čemu je problem.
2016 10 02
> kristinanu1996: > Meni je jedna rezervirala prije 10ak dana, uzela podatke, kao sigurno uzima blabla i već se 10 dana ne prijavljuje. Mogla je javiti, cak i preko mame,babe, frendice. Stvar je odgoja i karaktera. Neodgovorno,bezobrazno i fuj. Naravno da sam ostavila neutralnu, ali za takve stvari bi se svakako trebale ostavljati negativne, tj da admin dopusti ostavljanje negativnih.. I takvu imam,rezervirala na 8 dana i dobila je neutralnu jucer. A sigurno kupuje, bas sam i ja naivna postala 😂
2016 10 02
I ja u zadnje vrijeme odgovaram na upite- bez kupnje, a i nekima sam dala podatke a uplate nigdje...eh! :/
2016 10 02
1 2 3