Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Profil blokiran?

I ocito je veci "grijeh" ovdje staviti slikicu s neta da se vidi kako sta stoji nego zavaljati 5 cura za 1000 kn...
2016 10 04
Zara Tag ako nije Zara je krivi tag
2016 10 04
pitajte admina najbolje ,neka vam se prebaci novac na novi profil,ili da vam se novac vrati na racun.nisam sigurna sta se radi u tom slučaju ,mozda NETKO ima vise info od mene
2016 10 04
Da...svjesno i bez problema kaže..**to je moja slika, a ne slika sa neta** I sada imamo još jedan problem.. Kako obrisati temu :') :') Kao one dvije što jučer netragom nestadoše :')
2016 10 04
> Brdosuza: > Da...svjesno i bez problema kaže..**to je moja slika, a ne slika sa neta** > I sada imamo još jedan problem.. > Kako obrisati temu :') :') > Kao one dvije što jučer netragom nestadoše :') Baš sam htijela pitati di su nestale dvije jučerašnje teme? S obzirom da bi odgovori dobro poslužili ovakvima koji banu i čude se, dalje sve znamo. Pratila sam obe teme, ali vidim da ih više nema. Jel to korisnice brišu ili admin?
2016 10 04
> Brdosuza: > Da...svjesno i bez problema kaže..**to je moja slika, a ne slika sa neta** > I sada imamo još jedan problem.. > Kako obrisati temu :') :') > Kao one dvije što jučer netragom nestadoše :') Vidiš, primjetila sam prazninu u praćenima. Valjda je ona što Hrvatsku naziva rupom na koncu kapitulirala. Mislim da je oglas mokasinki i dječjih cipela s rupom prelio čašu. Njokica, pratim tvoj rad <3
2016 10 04
> Ledolinadva: > I ocito je veci "grijeh" ovdje staviti slikicu s neta da se vidi kako sta stoji nego zavaljati 5 cura za 1000 kn... Prevarante se blokira isto,nažalost čitajuči par tema u posljednje vrijeme cure ne žele ostavljati negativne pa iste i dalje haraju.Za njih postoji posebna tema. A za vas i ostale koje krivo tagirate i lažete sebe i djevojke o artiklima.Već sam jednom napisala kako te koje krivo tagiraju su ljubomorne na druge pa stavljaju sve i jedan krivi tag kako bi im drugi kliknuli na profil.
2016 10 04
Mislim da nece...odblokiraju samo one koje imaju ;kaznu;na forumu ...neka me ispravi NETKO ako griješim
2016 10 05
Ja ne znam samo gdje ti vidis da se netko s tobom svađa? Da li hoce ili nece se moras adminu javiti, ne mozemo ti mi pomoci.
2016 10 05
hannah10 300!!!! Čestitke
2016 10 05
1 2