Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cudan upit

vidimo da ima stvarno svakakvih ljudi, pošteni a više pokvarenih al pitam se što bi mi napravili da stvarno nemamo, ,dal bi stavili ponos sastrane pa bi i mi pitali za nešto 8-)
2016 10 06
> SonjaSpoljaric: > vidimo da ima stvarno svakakvih ljudi, pošteni a više pokvarenih > al pitam se što bi mi napravili da stvarno nemamo, ,dal bi stavili > ponos sastrane pa bi i mi pitali za nešto 8-) Baš tako.
2016 10 06
Ako vam što znači info, curica postoji i mala je odlikaš o:)
2016 10 06
gledam sinoć na tv-u žena ima 14 djece, muž ostao bez posla ona je prisiljena staviti ponos sa strane, djeca pitaju, ok neko će reći što toliko djece, al ona to najbolje zna zašto toliko 8-)
2016 10 06
22 povratne u 2 mj kao kupac?a za djete pita robu?kome kupuje onda ?sebi?ne sumljam da je mala odlikaš vjerojatno među najboljima u školi
2016 10 06
najbolje da iznajmimo privatnog dektektiva pa ćemo sve u detalje doznati :D :D :D
2016 10 06
> Sanja8888: > 22 povratne u 2 mj kao kupac?a za djete pita robu?kome kupuje onda ?sebi?ne sumljam da je mala odlikaš vjerojatno među najboljima u školi A to je meni bezveze.kupuješ a onda zicas za dite
2016 10 06
a tko zna šta ona sve kemija, ja sam dala i ne razmišljam više o tome :P
2016 10 06
Ma nije da me briga iskreno sta radi jednostavno ružno mi je za cut tako nesto...
2016 10 06
> Blliss: > A to je meni bezveze.kupuješ a onda zicas za dite :') ;)
2016 10 06
Možda su sve stvari poklonjene. Možda je zbog drame oko povratnih za poklanjanje korisnica napisala tako da izgleda kao kupnja. Slobodan izbor svake od nas hoće li ili neće pokloniti..ja se ne kajem, svjesno sam poklonila i nekim dr.korisnicima koji imaju možda i više ali sam stavila da poklanjam jer meni ne treba, ne sviđa mi se itd.One su htjele i dobro za obje strane.
2016 10 06
kad su cigu pitali dali bi vino ili kruha, kaže cigo ja obožavam toćat kruh u vino, tako i ona voli i kupovat i primat darove :D :D :D
2016 10 06
Ima tu svega ja sam slala pomagala , i opet ću pomoći ako mogu. Većinom je i nama teško, ali nije opet kao nekom, pa smo sretne da mi možemo pomoći,, Ali što se desi da ta roba završi u prodaji, i to mi je dobro nego da je baci, pa opet sam mirna da roba nije u smeću. ali svega tu na žalost ima ,imam i ja djecu cura mi jedna ide na faks, i znate sami kako je ,daj za bus daj za kopiranje, daj mi sad da ne na brojim kao neka brojalica ,što se tiće povratne možda kupuje ili ostavi radi reda jer sam ja dobila par takvih, povratnih pod prodano jer niko ne voli da ih prozove, možda je ovo i ono, to mi same moramo riješiti, da li pomoć ili ne. To je moje mišljenje.
2016 10 06
kažu - bolje da mi nekome pomognemo nego da nama zatreba pomoć -
2016 10 06
Da, ako si odlučio pomoć, pomoći ćeš i to je to. Šta će sada druga strana s tim na njihovu dušu. Nastranu ova korisnica, mislim da bi svaka majka za svoje dijete napravila maximum, pa pod tko zna koju cijenu. Uvijek se sjetim Jadnika-(
2016 10 06