Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Parke "pravo krzno"

> TanjaJurcevic: > Šlapo i Dora > čitajte moje povratne i crknite od ljubomore! > prozivate me mjesecima a ja normalno radim,..kako to?Kako to da su svi glupi i nemaju internet? > trenutno nemam gumene čizme da se spustim na vas nivo jer je mulj,..mrzim prljavštinu! povratne citirane gatare su tek smijurija. ostavlja ih neumorno uvijek iznova blokiranim preprodavacima. u pauzama kad ih ne ostavlja "djakovackim katedralama" od kojih zica na kartu "imam dijete". kako znam? zicala je i od mene, ne jednom. da ovisi o povratnima temeljenima na suradnji, ne bi ih imala vise od 20. citiram upis, cisto za slucaj da ga gatara, kojoj je od strane admina zabranjeno oglasavanje svojih usluga, opet hrabro obrise. a zabranjeno joj je jer, osim sto tome tu nije mjesto, uvaljuje kopi pejstove s neta kao svoj rad.
2016 10 13
> TanjaJurcevic: > Šlapo i Dora > čitajte moje povratne i crknite od ljubomore! > prozivate me mjesecima a ja normalno radim,..kako to?Kako to da su svi glupi i nemaju internet? > trenutno nemam gumene čizme da se spustim na vas nivo jer je mulj,..mrzim prljavštinu! Gospođo Tanja, nisam surađivala sa vama, niti vas ne poznajem. Nemojte se ljutiti, ali smatram da ova stranica služi za prodaju robe ilitiga krpica, a ne usluga - nije u redu da skupljate povratne ocjene na taj način. Vama svaka čast i na snalažljivosti i na ideji za dodatnu zaradu i stvarno nemam ništa protiv toga - tko voli nek izvoli! Nadam se da smijem izraziti svoje mišljenje, a to je da nikako nije u redu ovdje prodavati usluge i tako dobivati povratne, eto.. Lijepi pozdrav!
2016 10 13
ajme meni, koji je ovo lik. šališ se. kao prvo, da i jesi samohrana majka, šta to treba ispisivati u povratnima na krpicama??? ono, ne mogu ostaviti povratnu da ne spominjem svoj socio-ekonomski status??? evo, nikada nisam za to pitala. to su privatne stvari koje se mene zbilja ne tiču, a sve to radi par hlača i majica. SVAŠTA. a posebno zato što je cijela priča LAŽ. gadljivo.
2016 10 13
a ne znam kaj reć na ovo.. :|
2016 10 13
> basistica: > a ne znam kaj reć na ovo.. :| vjerujem. pošten svijet zbilja može jedino ostati bez riječi na ovo. dno.
2016 10 13
> mirnaz: > ajme meni, koji je ovo lik. šališ se. kao prvo, da i jesi samohrana majka, šta to treba ispisivati u povratnima na krpicama??? ono, ne mogu ostaviti povratnu da ne spominjem svoj socio-ekonomski status??? evo, nikada nisam za to pitala. to su privatne stvari koje se mene zbilja ne tiču, a sve to radi par hlača i majica. SVAŠTA. > a posebno zato što je cijela priča LAŽ. > gadljivo. toe uputa trogrlickoj i slicnima, da ne traze da im se stogod posalje u zamjenu za uplatu koja nikad nece sjesti. karta samohrana i nezaposlena je the way to go s ko im kriv sta su naivne i srca im ko u djakovacke katedrale. sto opet ispada jako nezgodno, buduci da paralelno tvrdi da, za razliku od nas koje to sve, citiram, besposlene ruzne glupe i ljubomorne promatramo, ima posla preko glave i da izdasno zaradjuje na, citiram, svojoj glupoj ruznoj i iskompleksiranoj klijenteli. netko bi zaista mogao zakljuciti da pojedinci imaju obraz nalik djonu povise spomenute gumene cizme.
2016 10 13
> cipelitza: > > mirnaz: > > ajme meni, koji je ovo lik. šališ se. kao prvo, da i jesi samohrana majka, šta to treba ispisivati u povratnima na krpicama??? ono, ne mogu ostaviti povratnu da ne spominjem svoj socio-ekonomski status??? evo, nikada nisam za to pitala. to su privatne stvari koje se mene zbilja ne tiču, a sve to radi par hlača i majica. SVAŠTA. > > a posebno zato što je cijela priča LAŽ. > > gadljivo. > toe uputa trogrlickoj i slicnima, da ne traze da im se stogod posalje u zamjenu za uplatu koja nikad nece sjesti. karta samohrana i nezaposlena je the way to go s ko im kriv sta su naivne i srca im ko u djakovacke katedrale. > sto opet ispada jako nezgodno, buduci da paralelno tvrdi da, za razliku od nas koje to sve, citiram, besposlene ruzne glupe i ljubomorne promatramo, ima posla preko glave i da izdasno zaradjuje na, citiram, svojoj glupoj ruznoj i iskompleksiranoj klijenteli. > netko bi zaista mogao zakljuciti da pojedinci imaju obraz nalik djonu povise spomenute gumene cizme. a baš, i to mi je palo na pamet. ono, jadna sirota samohrana majčica, a dva posta prije se hvali kako sjajno zarađuje podmećući horoskope s interneta. stvarno, da ne povjeruješ, koji bljak od ponašanja.
2016 10 13
> mirnaz: > a baš, i to mi je palo na pamet. ono, jadna sirota samohrana majčica, a dva posta prije se hvali kako sjajno zarađuje podmećući horoskope s interneta. stvarno, da ne povjeruješ, koji bljak od ponašanja. sve se to da ispravit jednim poklon paketom. da vidis tog prijateljstva i ljubavi u box. pod uvjetom da ne citas sta paralelno pise o tebi na forumu :')
2016 10 13
> cipelitza: > > mirnaz: > > a baš, i to mi je palo na pamet. ono, jadna sirota samohrana majčica, a dva posta prije se hvali kako sjajno zarađuje podmećući horoskope s interneta. stvarno, da ne povjeruješ, koji bljak od ponašanja. > sve se to da ispravit jednim poklon paketom. da vidis tog prijateljstva i ljubavi u box. pod uvjetom da ne citas sta paralelno pise o tebi na forumu :') :') :') :')
2016 10 13
E pa stvarno. :/
2016 10 13
> TanjaJurcevic: > Šlapo i Dora > čitajte moje povratne i crknite od ljubomore! > prozivate me mjesecima a ja normalno radim,..kako to?Kako to da su svi glupi i nemaju internet? > trenutno nemam gumene čizme da se spustim na vas nivo jer je mulj,..mrzim prljavštinu! Evo crkavam od ljubomore što nisam poput tebe uvalila kopirani horoskop nesretnim i naivnim ženama i nakon toga ih nazvala glupima, ružnima i iskompleksiranima, kako si ih ti sama nazvala... Zaista gorim od zavisti. Ti pričaš o prljavštvini i mulju, obična spodobo od žene. Lažljivice patološka i muljatorice mizerna.
2016 10 13
> TanjaJurcevic: > Šlapo i Dora > čitajte moje povratne i crknite od ljubomore! > prozivate me mjesecima a ja normalno radim,..kako to?Kako to da su svi glupi i nemaju internet? > trenutno nemam gumene čizme da se spustim na vas nivo jer je mulj,..mrzim prljavštinu! Vi ste se spustili tamo gdje ljudska noga stala nije - u neku prajuhu :( Ko pit bul trčite po forumu ostavjate komentare koji s mozgom veze nemaju samo da bi bili suprotni Cipelitzinim. Daj, ohladite malo, pojest ćete sami sebe tolikim jalom. Ovo što pišete je adio pameti i ne govori o ničijoj zlobi osim one u kojoj se sami gušite. Ne bih vam bila u koži.
2016 10 14
Tanja stvarno imaš muda,trebala te adminka blokat već odkad za gatarenje i bacanje graja tu na krpama,ali uvijek te ostavila,već svi znamo da prepisuješ horoskope preko neta,i da su ti povratne lazne, onda se oglasiš tt staješ u obranu neke koja je 100% nekog zaje... sa razlogom,kao da trazis da te se svaki put isamara ,ja ne znam
2016 10 14
Nema veze...bitno je napisati kontra...a ima li to veze sa ičim...to je već nebitna stavka..:') :')
2016 10 15
1 2 3 4