Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Parke "pravo krzno"

Jos ako u paroli "skupo placeno" dobijes koji samoglasnik gratis ili koje hihihaha u tekstu uz sliku nogu koje stoje u x, ne jer mora na zahod pod ful gas hitno, nego jer je to ful seksi. Jos fali mac iz starvorsa i eto ti umj3tnickog djela.
2016 10 11
Uz to idu odlicno zelene gumene cizme. Brenda Lovac. Za zelje spremni. A ak se zgubis u kakvoj sumi samo prati otpalo krzno nazad do polazista. :')
2016 10 11
> cipelitza: > Uz to idu odlicno zelene gumene cizme. Brenda Lovac. Za zelje spremni. A ak se zgubis u kakvoj sumi samo prati otpalo krzno nazad do polazista. :') :') :') :') Lopata gratis uz nju
2016 10 11
Ugl formula za skupo placeno je podijeli trazeni iznos s barem 3 ako ne i 5. U slucaju ovih nazovi parki i vise od 5. Brki su odlicno isle. Kod njega je bilo 0 ulozenog. Cista zarada. :')
2016 10 11
dečko mi ima dućan idem s njim u italiju i tursku nabavljati robu za dućan on plaća parke sa pravim krznom po 1000 i nešto kuna i prodaje malo skuplje .s parke sa umjetnim su u nabavi po 500-600 tako dacure znam daje skupo ali ni oni ih ne nabavljaju po 50 kn nisamto znala dok se nisam uvjerila tako da ako želiš dobru jaknu original kako ni rekli nije puno ..
2016 10 11
Nista to nije original. Jer pravo krzno ne kosta 1000 kn. I tocka. A jako dobra poznanica mi ima ducan tako da znam koliko sta kosta, bilo da je turska roba ili kineska. I na sve ide dodatni popust na gotovinu i kolicinu.
2016 10 11
Auuu koji profil. Koje povratne. Leleee
2016 10 11
> ketiblondi: > dečko mi ima dućan idem s njim u italiju i tursku nabavljati robu za dućan on plaća parke sa pravim krznom po 1000 i nešto kuna i prodaje malo skuplje .s parke sa umjetnim su u nabavi po 500-600 tako dacure znam daje skupo ali ni oni ih ne nabavljaju po 50 kn nisamto znala dok se nisam uvjerila tako da ako želiš dobru jaknu original kako ni rekli nije puno .. velka je razlika kupiti nešto od legalnog dobavljača, na prepostavljamo račun firme/obrta,prodavat u ovlaštenoj trgovini i naručiti sa neta iz kine za 50 dolara i prodavati lažnjak pod pravo za 1000 i vše kuna.
2016 10 11
Ja ne znam kako VI cure, ali ja nikad nebi na sebe stavila pravo krzno. Jako sam protiv ubijanja životinja u te svrhe i ono, stvarno mi je odvratno. Ma da košta 2kn ne bih to stavila na sebe..
2016 10 11
Ovo je fotka cure koja ju je naručila...a meni ako ne bude pasala...prodam tu za 100 ojera..ne pitajte popust...skupo je plaćena.........24 dolara :')
2016 10 12
Ma što sto, ispod trista ni lipe !!!! :)
2016 10 12
ja ću moje umjetno krzno koje skinuh s pernatice pred 3 sezone samo ponovo vratit gore, viđah da je to sad moderno, imam samo jedan potez ciferom, ha, prolazim potpuno besplatno :P
2016 10 12
Hahaha...ima ti i ta mjesta :') Ovo nije samo komadić krzna oko vrata...i još u boji Limitid edišn :')
2016 10 12
Limited edišn, samo u tri miliona primjeraka :) Pa nije Kina San Marino.... za njih je sve ispod deset miliona primjeraka limited edišn :)
2016 10 12
:') :') :') Istina...a tek na krpama.. Nitko nema u Hr...unikatni nakit (ebay)..kako se zove onaj dućan..cipele od 20-50 kn..na krpama se prodaju pod Đefri C...pa pazarke veštice..oriđiđi Šeri H....onda one kape sa pompomom od 80 kn..tu je original neznamkoji..MK torbe...made in Bosna.. Ovdje je sve oriđiđi :') Krpe su zakon! Zara krpe ću sada izostaviti...priča za sebe.
2016 10 12