Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

UPOMOĆ: Zamjena artikala u Tisak paketu!

Drage Krpičarke, slala sam hlače, a stigle su tenisice! Je li netko možda Tiskom ovih dana slao dječje adidas tenisice odnosno očekivao ih, a umjesto toga dobio Diesel traperice? Već sam razgovarala s Tiskom i oni se nadaju da će se javiti netko, tko je umjesto tenisica dobio hlače - do tada pokušavam ovdje! Pozdrav, S.
2016 10 13
meni se to jednom desilo....gospođi sam slala liscin kupaći i pareo,,,a dobila je dječje iznošene šlapice,,,ova koja je dobila kupaći se nikada nije ni javila
2016 10 13
Ajme :o Nadam se da cete naci pravu osobu. Sretno!
2016 10 13
Pa zar ne piše tko je slao? Ili preko tracking broja vidi li se gdje je
2016 10 13
Tisak se nada da će se netko javiti... :s Pritisnite ih i neka riješe problem. Pogledajte preko broja za praćenje gdje se vaš paket nalazi i da li je preuzet. Ako je već netko podignuo paket, Tisak neka provjeri tko se potpisao prilikom preuzimanja paketa i neka u sustavu nađu primatelja i njegove podatke. Jer tete ionako sad sve podatke unose u sustav i moraju ostati zabilježeni.
2016 10 13
Kako su mogle dati van krivi paket?hvata me paranoja vise i od poste i tiska
2016 10 13
> Sanja8888: > Kako su mogle dati van krivi paket?hvata me paranoja vise i od poste i tiska I mene.... ,:) Kako je to moguće kad je sve na paketu ispisano?
2016 10 13
nema daljnjih komentara ...
2016 10 13
> SilaVila: > > Sanja8888: > > Kako su mogle dati van krivi paket?hvata me paranoja vise i od poste i tiska > I mene.... ,:) Kako je to moguće kad je sve na paketu ispisano? Pa da, baš je onda neodgovorno ispalo od Tiska, jer se više onaj papirć sa podacima ne stavlja u foliju, već je samoljepljiv i ide direktno na kutiju. Jedino ako teta na kiosku nije odmah spakirala već je odložila stvarčice uz kutiju pa su joj se pomiješale i stvari i kutije pa je samo ubacila napamet.
2016 10 13
Zato ja čekam da nalijepe ispred mene koliko god mi se žurilo. :)
2016 10 13
Meni se desilo da sam narucila neku majicu.. Dosla sam na Tisak i dala mi je paket a ja kako sam imala pune ruke vrecica iz trgovine nisam ni gledala dok nisam sjela na obliznju klupicu. I tako ja otvorim paket kad ono vidim sminka.. Gledam sta je ovo?! Prvo sam pomislila da se zena zabunila dok mi je slala. Pogledam na papiru podatke kad ono za neku skroz drugu osobu. Nazvala sam ju odmah jer je broj bio na papiru i rekla da sam otvorila kutiju da nebi bilo kasnije problema. Vratila se na Tisak i zamjenila kutiju za svoju. Ali ruku na srce ta teta sto radi na Tisku je jako jako smotana...
2016 10 13
Svatko može pogriješiti, ali ovo mi stvarno nije jasno. Da li je zamijenjen cijeli paket(kutija), ili sadržaj paketa? Odnosno da li su podaci na kutiji od treće osobe? Nije mi jasno. Kako god,, nadam se da ćete riješiti problem.
2016 10 13
> ramona66: > Svatko može pogriješiti, ali ovo mi stvarno nije jasno. Da li je zamijenjen cijeli paket(kutija), ili sadržaj paketa? Odnosno da li su podaci na kutiji od treće osobe? Nije mi jasno. Kako god,, nadam se da ćete riješiti problem. Ja sam jedanput slala dva paketa, i teta na tisku je imala puno posla i rekla da sve ispunim i da će ona poslije zapakirati... Ja sam joj ostavila dva najlona, ali sam se sjetila da na najlonu napišem imena jer sam pomislila da je neorganizirana i da će pogriješit. Ja bi zvala onaj besplatni telefon od tiska, i prijavila problem i neka izvuku sva imena koja su se taj dan slala, a kako su sad obavezni brojevi telefona, neka oni na tisku ili u centrali nazivaju okolo. Ona je sigurno stavila krivu naljepnicu i zamijenila pakete.
2016 10 13
Ma od kad zene na kiosku pakiraju pakete?nema šanse da ja to pustim niti je ikad kome palo napamet ja zapakiram odem do auta zaljepim one trakice zena naljepnicu .
2016 10 13
Nisu tete na Tisku problem, kad se meni prvi put dogodilo da se zamijenio sadržaj paketa, zvala sam njihovu službu na onaj besplatan broj i rekli su mi da se to zna dogoditi i pri prepakiravanju paketa, di sad ostala paf jer nisam znala da se to radi, to je bilo prije, dok su još bili oni stari obrasci koje se nisu ljepili na kutije.... Kao kad dođu paketi npr u Rijeku, Split onda se nanovo etiketiraju za dalje... Imaju tih par većih centara u gradovima gdje se raspoređuju po regijama za dalje....svašta. E sada, ja sam na kutiji našla 2 šifre Tisak paketa, i vidim da je drugi paket s trapericama završio u ZG i još nije podignut... pa ćemo vidjeti dalje...
2016 10 14
1 2