Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

UPOMOĆ: Zamjena artikala u Tisak paketu!

Ja sam jednom imala takav slučaj. Podaci na naljepnici su bili točni, paket je glasio na moje ime, ali sadržaj nije odgovarao. Javila sam službi za korisnike i oni su riješili stvar. Naravno, ključno je bilo da se i druga osoba - koja je dobila krivi sadržaj paketa - javila službi za korisnike, pa smo vratile pakete a oni su zamijenili i za par dana isporučili svakom njegovo. Kasnije su mi objasnili da je moguće da se u transportu paketi otvore (vjerujem da nisu baš nježni s tim kutijama), pa su stvari poispadale... Uglavnom, ključno je prijaviti slučaj Tisku. Ako ne pronađu pravi paket, onda moraju isplatiti protuvrijednost koja je pisala na pošiljci.
2016 10 14
> Sanja8888: > Ma od kad zene na kiosku pakiraju pakete?nema šanse da ja to pustim niti je ikad kome palo napamet ja zapakiram odem do auta zaljepim one trakice zena naljepnicu . Meni je tako rekla...da neka idem i ona će zapakirati, a ja pitala kemijsku i napisala imena na pakete...nije mi se dalo s njom natezati i žurilo mi se... A jedanput je jedna teta na kiosku još dok je bio drukčiji sistem slanja, pogriješila ime kupca, npr. umjesto Dolores, napisala Danijela....i cura je 8 dana odlazila na tisak po robu, i mene maltretirala, a joj tvrdim da sam poslala...i po broju paketa ja joj govorim da je paket tamo, i konačno žena na tisku shvatila gdje je greška nakon šta smo se i ja i ta cura izludile...
2016 10 14
Paketi se ne prepakiravanju vjerojatno prerutiraju jer ja dobijem paket koji slika soba koja šalje .a muljaju to je sigurno .je veliki centri ZG RI ST kao kupe isti dan ...bilo nekad trajalo kratko..
2016 10 14
1 2