Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Borba cijeli život zbog određenog kozmetičkog problema

Što Vam je najveći problem u vezi Vaše kose, kože? Ima li nešto s čim se borite cijeli život i ne možete pronaći riješenje za Vaš problem?
2016 10 15
ja imam s kosom, znači stalno mi pucaju vrhovi, sve sam probala i ništa :/
2016 10 15
Ja s pristevima :-( užas. .ponekad mislim da ću i umrijet s njima..i umjesto da se s godinama smanjuju,sad zbog policisticnih jajnika.imam.ih još više i više. .i tako svaki dan..jedna prođe, dođu još 5 novih. .jeii :-( mogla bih roman napisati. .
2016 10 15
Često šišanje, dobri regeneratori za kosu. Ja sam kod svoje frizerske nabavila Coconut uniq one..stavlja se na mokru kosu, isfrotiranu, nakon pranja....bude fina, sjajna, mirisna i ljepša..Eto..možda sam nekom pomogla.. <3
2016 10 15
Moja kosa je prirodno jako jako masna.. i imam jako puno volumena i sama vlas mi je ostra i debela.. nema sanse da si ikad napravim ljepu frizuru.. nikakvo kovrcanje ne stoji na njoj raspzsti se za pola sata a treba mi sat vremena za napravit :') A drugi dan ne izgleda ljepo nego cupavo.. nisam nikad imala nista drugo osim ravne kose :(
2016 10 15
> Anastasia666: > ja imam s kosom, znači stalno mi pucaju vrhovi, sve sam probala i ništa :/ redovito šišanje vrhova + češljanje četkom od veprove dlake ) + prije pranja 1 sat držati na kosi pakung od sezamovog ulja + poslije pranja balzam od sjemenki lana (1 l = 50 kn / drže ga saloni frizerske opreme) dakle, prirodni proizvodi - bez kemije: bez sulfata, parabena, parafina, mineralnih ulja, umjetnih boja itd
2016 10 15
Ja uvik zagovaram samo prirodno...meni se je preporodila kosa i koža lica i tijela...treba biti uporan i ne posustajati...na kraju su rezultati odlični...šta god da vas muči probajte djelovati prirodnim sastojcima...koža i kosa prepoznaju te sastojke i ti sastojci stvarno nahrane kožu i kosu...probajte...nema razloga da vama ne pomogne...usput ako kome treba ja sam otvorena za savjete i pitanja u vezi svega...
2016 10 16